d-feet master - en to fur translation catalogue (33 entries)

en: Debug D-Bus applications
fur: Fâs il debug des aplicazions D-Bus

en: A simple application for debugging the message bus system D-Bus. D-Feet can be used to inspect D-Bus interfaces of running programs and invoke methods on those interfaces.
fur: Une semplice aplicazion par fâ il debug dal bus dai messaçs di sisteme D-Bus. D-Feet al pues jessi doprât par ispezionâ lis interfacis D-Bus dai programs in esecuzion e invocâ metodis su chês interfacis.

en: D-Bus Debugger
fur: Debugger D-Bus

en: Add a Connection
fur: Zonte une conession

en: See http://dbus.freedesktop.org/doc/dbus-specification.html#addresses
fur: Viôt http://dbus.freedesktop.org/doc/dbus-specification.html#addresses

en: Address:
fur: Direzion:

en: Execute D-Bus Method
fur: Eseguìs metodi D-Bus

en: _Execute
fur: _Eseguìs

en: Method name:
fur: Non metodi:

en: Object Path:
fur: Percors ogjet:

en: Bus Name:
fur: Non dal Bus:

en: Method input
fur: Jentrade metodi

en: Method output
fur: Jessude metodi

en: Pretty print
fur: Stampe graciose

en: Source
fur: Sorzint

en: Method execution
fur: Esecuzion metodi

en: Number of method executions
fur: Numar di esecuzions di metodis

en: Average method execution time in seconds
fur: Timp medi di esecuzion dal metodi in seconts

en: Minimal method execution time in seconds
fur: Minim timp di esecuzion dal metodi in seconts

en: Maximal method execution time in seconds
fur: Massim timp di esecuzion dal metodi in seconts

en: Unique name:
fur: Non unic:

en: Name:
fur: Non:

en: Introspecting...
fur: Introspezion...

en: Object path
fur: Percors ogjet

en: Connect to System Bus
fur: Conet a bus di sisteme

en: Connect to Session Bus
fur: Conet a session Bus

en: Connect to other Bus
fur: Conet a altri Bus

en: Close Bus
fur: Siere Bus

en: About D-Feet
fur: Informazions su D-Feet

en: Help
fur: Jutori

en: Show version number and exit
fur: Mostre il numar di version e jes

en: Open the specified bus address
fur: Vierç la direzion bus specificade

en: D-Feet version: {}
fur: Version di D-Feet: {}
