d-feet master - en to nb translation catalogue (18 entries)

en: Debug D-Bus applications
nb: Feilsøk D-Bus-programmer

en: debug;d-bus;dbus;dfeet;
nb: feilsøk;d-bus;dbus;dfeet;

en: Add a Connection
nb: Legg til en tilkobling

en: Address:
nb: Adresse:

en: About
nb: Om

en: Help
nb: Hjelp

en: Quit
nb: Avslutt

en: _Execute
nb: K_jør

en: Method name:
nb: Metodenavn:

en: Interface:
nb: Grensesnitt

en: Source
nb: Kilde

en: Max:
nb: Maks

en: Unique name:
nb: Unikt navn:

en: Name:
nb: Navn:

en: Connect to System Bus
nb: Koble til systembussen

en: Connect to Session Bus
nb: Koble til øktbussen

en: Connect to other Bus
nb: Koble til andre busser

en: Close Bus
nb: Lukk buss
