d-feet master - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: A simple application for debugging the message bus system D-Bus. D-Feet can be used to inspect D-Bus interfaces of running programs and invoke methods on those interfaces.
oc: Una aplicacion simpla per desbugar lo bus de messatge sistèma D-Bus. D-Feet pòt èsser utilizat per inspectar las interfàcias D-Bus dels programas en cors d’execucion e per apelar los metòdes sus aquestas interfàcias.

en: D-Bus Debugger
oc: Desbugador D-Bus

en: Debug D-Bus applications
oc: Desbuga las aplicacions D-Bus

en: debug;d-bus;dbus;dfeet;
oc: desbugatge;d-bus;

en: Add a Connection
oc: Apondre una connexion

en: See http://dbus.freedesktop.org/doc/dbus-specification.html#addresses
oc: Veire http://dbus.freedesktop.org/doc/dbus-specification.html#addresses

en: Address:
oc: Adreça :

en: About
oc: A prepaus

en: Help
oc: Ajuda

en: Quit
oc: Quitar

en: Execute D-Bus Method
oc: Executar lo metòde D-Bus

en: _Execute
oc: _Executar

en: Method name:
oc: Nom del metòde :

en: Object Path:
oc: Camin de l'objècte :

en: Interface:
oc: Interfàcia :

en: Method input
oc: Paramètres en entrada

en: Method output
oc: Donadas en sortida

en: Pretty print
oc: Afichatge melhorat

en: Source
oc: Font

en: Method execution
oc: Execucion del metòde

en: Number of method executions
oc: Nombre d'aviadas del metòde

en: Ø:
oc: Mejana :

en: Average method execution time in seconds
oc: Temps mejan d’execucion en segondas

en: Min:
oc: Minimum :

en: Minimal method execution time in seconds
oc: Temps minimal d’execucion en segondas

en: Max:
oc: Maximum :

en: Maximal method execution time in seconds
oc: Temps maximum d’execucion en segondas

en: Unique name:
oc: Nom unic :

en: Name:
oc: Nom :

en: Introspecting...
oc: En cors d'introspeccion...

en: Object path
oc: Camin de l'objècte

en: Connect to System Bus
oc: Se connectar al bus sistèma

en: Connect to Session Bus
oc: Se connectar al bus de session

en: Connect to other Bus
oc: Se connectar a un autre bus

en: Close Bus
oc: Desconnectar del bus
