d-feet master - en to sl_SI translation catalogue (37 entries)

en: Debug D-Bus applications
sl_SI: Razhroščevanje programov vodila D-Bus

en: A simple application for debugging the message bus system D-Bus. D-Feet can be used to inspect D-Bus interfaces of running programs and invoke methods on those interfaces.
sl_SI: Enostaven program za razhroščevanje sporočil sistema vodila D-Bus. Program D-Feet je mogoče uporabiti za nadzor vmesnikov D-Bus zagnanih programov in za upravljanje.

en: D-Bus Debugger
sl_SI: Razhroščevalnik vodila D-Bus

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: debug;d-bus;dbus;dfeet;
sl_SI: razhroščevanje;debug;d-bus;dbus;dfeet;vodilo;

en: Add a Connection
sl_SI: Dodaj povezavo

en: See http://dbus.freedesktop.org/doc/dbus-specification.html#addresses
sl_SI: Oglejte si http://dbus.freedesktop.org/doc/dbus-specification.html#addresses

en: Address:
sl_SI: Naslov:

en: Execute D-Bus Method
sl_SI: Izvedi način vodila

en: _Execute
sl_SI: _Izvedi

en: Method name:
sl_SI: Ime načina:

en: Object Path:
sl_SI: Pot predmeta:

en: Interface:
sl_SI: Vmesnik:

en: Bus Name:
sl_SI: Ime vodila:

en: Method input
sl_SI: Dovod načina

en: Method output
sl_SI: Odvod načina

en: Pretty print
sl_SI: Oblikovno izrisovanje

en: Source
sl_SI: Vir

en: Method execution
sl_SI: Izvajanje načina

en: Number of method executions
sl_SI: Število izvedbe načina

en: Average method execution time in seconds
sl_SI: Povprečni čas izvajanja načina v sekundah

en: Min:
sl_SI: Najmanj:

en: Minimal method execution time in seconds
sl_SI: Najkrajši čas izvajanja načina v sekundah

en: Max:
sl_SI: Največ:

en: Maximal method execution time in seconds
sl_SI: Najdaljši čas izvajanja načina v sekundah

en: Unique name:
sl_SI: Enoznačno ime:

en: Name:
sl_SI: Ime:

en: Introspecting...
sl_SI: Preučevanje ...

en: Object path
sl_SI: Pot predmeta

en: Connect to System Bus
sl_SI: Poveži s sistemskim vodilom

en: Connect to Session Bus
sl_SI: Poveži z vodilom seje

en: Connect to other Bus
sl_SI: Poveži z drugim sistemskim vodilom

en: Close Bus
sl_SI: Zapri vodilo

en: About D-Feet
sl_SI: O programu

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Show version number and exit
sl_SI: Pokaži podatke različice in končaj

en: Open the specified bus address
sl_SI: Odpri določen naslov vodila

en: D-Feet version: {}
sl_SI: Različica D-Feet: {}
