d-spy main - en to el translation catalogue (46 entries)

en: Christian Hergert, et al.
el: Christian Hergert, και άλλοι.

en: A D-Bus explorer for GNOME
el: Ένας εξερευνητής διαύλων-D για το GNOME

en: D-Spy is a simple tool to explore D-Bus connections.
el: Το D-Spy είναι ένα απλό εργαλείο για την εξερεύνηση των συνδέσεων διαύλων-D.

en: D-Spy Interface
el: Διεπαφή D-Spy

en: Discover and explore D-Bus services
el: Ανακαλύψτε και εξερευνήστε τις υπηρεσίες διαύλων-D

note: translators: %s is replaced with the address of the D-Bus bus
en: Connected to “%s”
el: Είστε συνδεδεμένοι στο «%s»

en: System
el: Σύστημα

en: Session
el: Συνεδρία

en: Other
el: Άλλες

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Object Path
el: Διαδρομή αντικειμένου

en: Interface
el: Διεπαφή

en: Method
el: Μέθοδος

en: Parameters
el: Παράμετροι

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Bus Address
el: Διεύθυνση διαύλου

en: Name
el: Όνομα

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Process ID
el: ID διεργασίας

en: Activatable
el: Ενεργοποιήσιμο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: read/write
el: ανάγνωση/εγγραφή

en: write-only
el: μόνο για εγγραφή

en: read-only
el: μόνο για ανάγνωση

en: Interfaces
el: Διεπαφές

en: Methods
el: Μέθοδοι

en: Properties
el: Ιδιότητες

en: Signals
el: Σήματα

note: translators: %s is replaced with the simple D-Bus type string
en: Array of [%s]
el: Πίνακας από [%s]

en: Access Denied by Peer
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση από τον ομότιμο

en: Authentication Failed
el: Αποτυχία πιστοποίησης

en: Operation Timed Out
el: Λήξη χρόνου λειτουργίας

en: Lost Connection to Bus
el: Απώλεια σύνδεσης στον δίαυλο

en: D-Bus Connection Failed
el: Αποτυχία σύνδεσης στον δίαυλο-D

en: Connect
el: Σύνδεση

en: Provide the address of the message bus
el: Ορίστε τη διεύθυνση του διαύλου μηνυμάτων

en: Connect to Other Bus
el: Σύνδεση σε άλλους διαύλους

en: Search Bus Names
el: Αναζήτηση ονομάτων διαύλων

en: Bus Names
el: Ονόματα διαύλων

en: Select a D-Bus Name
el: Επιλογή ονόματος διαύλων-D

en: Select a bus name to introspect the peer.
el: Επιλέξτε ένα όνομα διαύλου για να κάνετε εξλεταση του ομότιμου.

en: _New Window
el: _Νέο παράθυρο

en: _About D-Spy
el: _Περί του D-Spy
