d-spy main - en to eu translation catalogue (52 entries)

en: Analyze D-Bus connections
eu: Analizatu D-Bus konexioa

en: D-Spy is a simple tool to explore D-Bus connections.
eu: D-Spy D-Bus konexioak esploratzeko tresna sinple bat da..

en: D-Spy Interface
eu: D-Spy interfazea

en: Discover and explore D-Bus services
eu: Aurkitu eta esploratu D-Bus zerbitzuak

note: translators: %s is replaced with the address of the D-Bus bus
en: Connected to “%s”
eu: Honekin konektatua: “%s”

en: S_ystem
eu: S_istema

en: _Session
eu: _Saioa

en: _Other
eu: _Bestelakoak

en: Execute
eu: Exekutatu

en: Cancel
eu: Utzi

en: Object Path
eu: Objektuaren bide-izena

en: Interface
eu: Interfazea

en: Method
eu: Metodoa

en: Parameters
eu: Parametroak

en: _Execute
eu: _Exekutatu

en: Result
eu: Emaitza

en: _Copy
eu: _Kopiatu

en: Elapsed Time
eu: Igarotako denbora

en: Bus Address
eu: Bus-helbidea

en: Name
eu: Izena

en: Owner
eu: Jabea

en: Process ID
eu: Prozesuaren IDa

en: Activatable
eu: Aktibagarria

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: PID
eu: PIDa

en: read/write
eu: irakurtzeko/idazteko

en: write-only
eu: idazteko soilik

en: read-only
eu: irakurtzeko soilik

en: Interfaces
eu: Interfazeak

en: Methods
eu: Metodoakd

en: Properties
eu: Propietateak

en: Signals
eu: Seinaleak

note: translators: %s is replaced with the simple D-Bus type string
en: Array of [%s]
eu: [%s] matrizea

en: Bus
eu: Bus-a

en: Access Denied by Peer
eu: Parekoak sarbidea ukatu du

en: Authentication Failed
eu: Autentifikazioak huts egin du

en: Operation Timed Out
eu: Eragiketak denbora agortu du

en: Lost Connection to Bus
eu: Busaren konexioa galdu da

en: D-Bus Connection Failed
eu: D-Bus konexioak huts egin du

en: Connect
eu: Konektatu

en: Provide the address of the message bus
eu: Eman mezu-busaren helbidea

en: Connect to Other Bus
eu: Konektatu beste bus batekin

en: Main Menu
eu: Menu nagusia

en: Search Bus Names
eu: Bilatu bus-izenak

en: Bus Names
eu: Bus-izenak

en: Select a D-Bus Name
eu: Hautatu D-Bus izen bat

en: Select a bus name to introspect the peer
eu: Hautatu bus-izen bat parekoaren introspekziorako

en: Refresh
eu: Freskatu

en: _New Window
eu: _Leiho berria

en: _About D-Spy
eu: D-Spy aplizazioari _buruz

en: Connect to Other Bus…
eu: Konektatu beste bus batekin…
