d-spy main - en to ka translation catalogue (52 entries)

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: Christian Hergert, et al.
ka: Christian Hergert და სხვ.

en: Analyze D-Bus connections
ka: D-Bus-თან მიერთებების ანალიზი

en: D-Spy is a simple tool to explore D-Bus connections.
ka: D-Spy მარტივი პროგრამაა D-Bus-ის მიერთებების დასათვალიერებლად.

en: D-Spy Interface
ka: D-Spy-ის ინტერფეისი

en: Discover and explore D-Bus services
ka: აღმოაჩინეთ და დაათვალიერეთ D-Bus-ის სერვისები

note: translators: %s is replaced with the address of the D-Bus bus
en: Connected to “%s”
ka: მიერთებულია %s-თან

en: S_ystem
ka: ს_ისტემა

en: _Session
ka: ს_ესია

en: _Other
ka: _სხვა

en: Execute
ka: გაშვება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Object Path
ka: ობიექტის ბილიკი

en: Interface
ka: ინტერფეისი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Parameters
ka: პარამეტრები

en: _Execute
ka: შ_ესრულება

en: Result
ka: შედეგი

en: _Copy
ka: _კოპირება

en: Elapsed Time
ka: გასული დრო

en: Bus Address
ka: მატარებლის მისამართი

en: Name
ka: სახელი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Process ID
ka: პროცესის ID

en: Activatable
ka: გააქტიურებადი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: read/write
ka: ჩაწერადი

en: write-only
ka: მხოლოდ-ჩაწერადი

en: read-only
ka: მხოლოდ-წაკითხვადი

en: Interfaces
ka: ინტერფეისები

en: Methods
ka: მეთოდები

en: Properties
ka: _თვისებები

en: Signals
ka: სიგნალები

note: translators: %s is replaced with the simple D-Bus type string
en: Array of [%s]
ka: [%s]-ის მასივი

en: Bus
ka: მატარებელი

en: Access Denied by Peer
ka: წვდომა აკრძალულია პარტნიორის მიერ

en: Authentication Failed
ka: ავთენტიკაციის შეცდომა

en: Operation Timed Out
ka: ოპერაციის ვადა გავიდა

en: Lost Connection to Bus
ka: მატარებელთან კავშირი დაარგულია

en: D-Bus Connection Failed
ka: D-Bus-თან კავშირის შეცდომა

en: Connect
ka: დაკავშირება

en: Provide the address of the message bus
ka: შეიყვანეთ შეტყობინებების მატარებლის მისამართი

en: Connect to Other Bus
ka: სხვა მატარებელთან მიერთება

en: Main Menu
ka: მთავარი მენიუ

en: Search Bus Names
ka: მატარებლის სახელების ძებნა

en: Bus Names
ka: მატარებლის სახელები

en: Select a D-Bus Name
ka: აირჩიეთ D-Bus-ის სახელი

en: Select a bus name to introspect the peer
ka: აირჩიეთ მატარებლის სახელი პარტნიორის ინტროსპექციისთვის

en: Refresh
ka: განახლება

en: _New Window
ka: _ახალი ფანჯარა

en: _About D-Spy
ka: D-Spy-ის _შესახებ

en: Connect to Other Bus…
ka: სხვა მატარებელთან მიერთება…
