d-spy main - en to lt translation catalogue (52 entries)

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: Christian Hergert, et al.
lt: Christian Hergert ir kiti.

en: Analyze D-Bus connections
lt: Analizuokite D-Bus ryšius

en: D-Spy is a simple tool to explore D-Bus connections.
lt: D-Spy yra paprastas įrankis D-Bus ryšiams tirti.

en: D-Spy Interface
lt: D-Spy sąsaja

en: Discover and explore D-Bus services
lt: Aptikite ir tirkite D-Bus tarnybas

note: translators: %s is replaced with the address of the D-Bus bus
en: Connected to “%s”
lt: Prisijungta prie „%s“

en: S_ystem
lt: S_isteminė

en: _Session
lt: _Seanso

en: _Other
lt: _Kita

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Object Path
lt: Objekto kelias

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Method
lt: Metodas

en: Parameters
lt: Parametrai

en: _Execute
lt: _Vykdyti

en: Result
lt: Rezultatas

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: Elapsed Time
lt: Praėjo laiko

en: Bus Address
lt: Magistralės adresas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Process ID
lt: Proceso ID

en: Activatable
lt: Aktyvinama

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: read/write
lt: skaitoma/rašomas

en: write-only
lt: tik rašoma

en: read-only
lt: tik skaitoma

en: Interfaces
lt: Sąsajos

en: Methods
lt: Metodai

en: Properties
lt: Savybės

en: Signals
lt: Signalai

note: translators: %s is replaced with the simple D-Bus type string
en: Array of [%s]
lt: [%s] masyvas

en: Bus
lt: Magistralė

en: Access Denied by Peer
lt: Porininkas neleido prieigos

en: Authentication Failed
lt: Nepavyko patvirtinti tapatybės

en: Operation Timed Out
lt: Baigėsi veiksmo laikas

en: Lost Connection to Bus
lt: Prarastas ryšys su magistrale

en: D-Bus Connection Failed
lt: Nepavyko užmegzti D-Bus ryšio

en: Connect
lt: Jungtis

en: Provide the address of the message bus
lt: Pateikite pranešimų magistralės adresą

en: Connect to Other Bus
lt: Prisijungti prie kitos magistralės

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Search Bus Names
lt: Ieškoti magistralių pavadinimų

en: Bus Names
lt: Magistralių pavadinimai

en: Select a D-Bus Name
lt: Pasirinkite D-Bus pavadinimą

en: Select a bus name to introspect the peer
lt: Pasirinkite magistralės pavadinimą porininkui tirti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: _New Window
lt: _Naujas langas

en: _About D-Spy
lt: _Apie D-Spy

en: Connect to Other Bus…
lt: Prisijungti prie kitos magistralės…
