d-spy main - en to eu translation catalogue (57 entries)

en: Discover and explore D-Bus services
eu: Aurkitu eta arakatu D-Bus zerbitzuak

en: New Window
eu: Leiho berria

en: Analyze D-Bus connections
eu: Analizatu D-Bus konexioa

en: D-Spy is a simple tool to explore D-Bus connections.
eu: D-Spy aplikazioa D-Bus konexioak arakatzeko tresna sinple bat da.

en: D-Spy Interface
eu: D-Spy interfazea

en: System Bus
eu: Sistemaren bus-a

en: Session Bus
eu: Saioaren bus-a

en: Not Running
eu: Ez dago exekutatzen

en: read/write
eu: irakurtzeko/idazteko

en: write-only
eu: idazteko soilik

en: read-only
eu: irakurtzeko soilik

en: Error
eu: Errorea

note: translators: %s is replaced with the simple D-Bus type string
en: Array of [%s]
eu: [%s] matrizea

en: Accessibility Bus
eu: Irisgarritasuneko bus-a

en: Methods
eu: Metodoak

en: Properties
eu: Propietateak

en: Signals
eu: Seinaleak

en: Copied to Clipboard
eu: Arbelean kopiatu da

en: Connections
eu: Konexioak

en: Bus Names
eu: Bus-izenak

en: Filter…
eu: Iragazkia…

en: Objects
eu: Objektuak

en: Interfaces
eu: Interfazeak

en: Explore Objects
eu: Aztertu objektuak

en: Select a bus to explore objects
eu: Hautatu bus bat objektuak aztertzeko

en: Members
eu: Kideak

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Explore Interfaces
eu: Aztertu interfazeak

en: Select an object to explore members
eu: Hautatu objektu bat kideak aztertzeko

en: Bus
eu: Bus-a

en: Bus Name
eu: Bus-aren izena

en: Owner
eu: Jabea

en: Object Path
eu: Objektuaren bide-izena

en: Interface
eu: Interfazea

en: Property
eu: Propietatea

en: Type Signature
eu: Mota-sinadura

en: Value
eu: Balioa

en: Signal
eu: Seinalea

en: Signature
eu: Sinadura

en: Method
eu: Metodoa

en: Parameters
eu: Parametroak

en: Return Type
eu: Itzulera mota

en: Call Method
eu: Dei-metodoa

en: Cancel
eu: Utzi

en: Result
eu: Emaitza

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Duration
eu: Iraupena

en: Minimum Duration
eu: Gutxieneko iraupena

en: Maximum Duration
eu: Gehieneko iraupena

en: New Connection
eu: Konexio berria

en: Bus Address
eu: Bus-helbidea

en: Connect
eu: Konektatu

en: _New Window
eu: _Leiho berria

en: Connect to Other _Bus
eu: Konektatu beste _bus batekin

en: _About D-Spy
eu: D-Spy aplikazioari _buruz

en: Open a new window
eu: Ireki leiho berria

en: Print version information and exit
eu: Inprimatu bertsio-informazioa eta irten
