d-spy main - en to el translation catalogue (58 entries)

en: Discover and explore D-Bus services
el: Ανακαλύψτε και εξερευνήστε τις υπηρεσίες D-Bus

en: New Window
el: Νέο Παράθυρο

en: Analyze D-Bus connections
el: Ανάλυση συνδέσεων D-Bus

en: D-Spy is a simple tool to explore D-Bus connections.
el: Το D-Spy είναι ένα απλό εργαλείο για την εξερεύνηση των συνδέσεων D-Bus.

en: D-Spy Interface
el: Διεπαφή D-Spy

en: System Bus
el: Δίαυλος Συστήματος

en: Session Bus
el: Δίαυλος Συνεδρίας

en: Not Running
el: Δεν Εκτελείται

en: read/write
el: ανάγνωση/εγγραφή

en: write-only
el: μόνο εγγραφή

en: read-only
el: μόνο ανάγνωση

en: Error
el: Σφάλμα

note: translators: %s is replaced with the simple D-Bus type string
en: Array of [%s]
el: Πίνακας από [%s]

en: Accessibility Bus
el: Δίαυλος Προσβασιμότητας

en: Methods
el: Μέθοδοι

en: Properties
el: Ιδιότητες

en: Signals
el: Σήματα

en: Copied to Clipboard
el: Αντιγράφηκε στο Πρόχειρο

en: Connections
el: Συνδέσεις

en: Bus Names
el: Ονόματα Διαύλων

en: Filter…
el: Φιλτράρισμα…

en: Objects
el: Αντικείμενα

en: Refresh Objects
el: Ανανέωση αντικειμένων

en: Interfaces
el: Διεπαφές

en: Explore Objects
el: Εξερεύνηση Αντικειμένων

en: Select a bus to explore objects
el: Επιλέξτε ένα δίαυλο για εξερεύνηση αντικειμένων

en: Members
el: Μέλη

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Explore Interfaces
el: Εξερεύνηση Διεπαφών

en: Select an object to explore members
el: Επιλέξτε ένα αντικείμενο για εξερεύνηση μελών

en: Bus
el: Δίαυλος

en: Bus Name
el: Όνομα Διαύλου

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Object Path
el: Διαδρομή Αντικειμένου

en: Interface
el: Διεπαφή

en: Property
el: Ιδιότητα

en: Type Signature
el: Υπογραφή Τύπου

en: Value
el: Τιμή

en: Signal
el: Σήμα

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Method
el: Μέθοδος

en: Parameters
el: Παράμετροι

en: Return Type
el: Τύπος Επιστροφής

en: Call Method
el: Κλήση Μεθόδου

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Minimum Duration
el: Ελάχιστη Διάρκεια

en: Maximum Duration
el: Μέγιστη Διάρκεια

en: New Connection
el: Νέα Σύνδεση

en: Bus Address
el: Διεύθυνση Διαύλου

en: Connect
el: Σύνδεση

en: _New Window
el: _Νέο Παράθυρο

en: Connect to Other _Bus
el: Σύνδεση σε Άλλο _Δίαυλο

en: _About D-Spy
el: Περί με το D-Spy

en: Open a new window
el: Άνοιγμα νέου παραθύρου

en: Print version information and exit
el: Εμφάνιση πληροφοριών έκδοσης και έξοδος
