d-spy main - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: Discover and explore D-Bus services
nl: Ontdek en verken D-Bus-diensten

en: New Window
nl: Nieuw venster

en: Analyze D-Bus connections
nl: Analyseer D-Bus-verbindingen

en: D-Spy is a simple tool to explore D-Bus connections.
nl: D-Spy is een eenvoudig hulpmiddel om D-Bus-verbindingen te verkennen.

en: D-Spy Interface
nl: D-Spy-interface

en: System Bus
nl: Systeembus

en: Session Bus
nl: Sessiebus

en: Not Running
nl: Niet actief

en: read/write
nl: lezen/schrijven

en: write-only
nl: alleen-schrijven

en: read-only
nl: alleen-lezen

en: Error
nl: Fout

note: translators: %s is replaced with the simple D-Bus type string
en: Array of [%s]
nl: Array van [%s]

en: Accessibility Bus
nl: Toegankelijkheidsbus

en: Methods
nl: Methodes

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Signals
nl: Signalen

en: Copied to Clipboard
nl: Gekopieerd naar klembord

en: Connections
nl: Verbindingen

en: Bus Names
nl: Busnamen

en: Filter…
nl: Filteren…

en: Objects
nl: Objecten

en: Explore Objects
nl: Objecten verkennen

en: Select a bus to explore objects
nl: Selecteer een bus om objecten te verkennen

en: Members
nl: Leden

en: Explore Interfaces
nl: Interfaces verkennen

en: Select an object to explore members
nl: Selecteren een objecten om leden te verkennen

en: Bus Name
nl: Busnaam

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Object Path
nl: Objectpad

en: Property
nl: Eigenschap

en: Type Signature
nl: Type ondertekening

en: Value
nl: Waarde

en: Signal
nl: Signaal

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Method
nl: Methode

en: Return Type
nl: Uitvoertype

en: Call Method
nl: Oproepmethode

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Result
nl: Resultaat

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Duration
nl: Duur

en: Minimum Duration
nl: Minimumduur

en: Maximum Duration
nl: Maximumduur

en: New Connection
nl: Nieuwe verbinding

en: Bus Address
nl: Busadres

en: Connect
nl: Verbinden

en: _New Window
nl: _Nieuw venster

en: Connect to Other _Bus
nl: Verbinden met andere _bus

en: _About D-Spy
nl: _Over D-Spy

en: Open a new window
nl: Een nieuw venster openen

en: Print version information and exit
nl: Versie-informatie tonen en afsluiten
