gettext 0.11.2 - en to nl translation catalogue (65 entries)

en: Cannot read /proc/asound/cards
nl: Kan /proc/asound/cards niet lezen.

en: Please try to play this book with "eBook-speaker"
nl: Probeer dit boek met "eBook-speaker" af te spelen

en: Cannot read type: %d
nl: Kan het type %d niet lezen

en: Go to page number:
nl: Ga naar pagina nummer:

en: Please wait...
nl: Even wachten A.U.B....

en: Select a soundcard:
nl: Selecteer een geluikdskaart:

en: Cannot read %s
nl: Kan %s niet lezen

en: 'h' for help -
nl: 'h' voor hulp -

en: %d pages
nl: %d pagina's

en: level: %d of %d
nl: niveau: %d - %d

en: total length: %02d:%02d:%02d
nl: totale lengte %02d:%02d:%02d

en: These commands are available in this version:
nl: Deze commando's zijn beschikbaar in deze versie

en: cursor down,2   - move cursor to the next item
nl: cursor omlaag,2 - verplaats de cursor naar het volgende item

en: cursor up,8     - move cursor to the previous item
nl: cursor omhoog,8 - verplaats de cursor naar het vorige item

en: cursor right,6  - skip 10 seconds forwards
nl: cursor rechts,6 - ga 10 seconden vooruit

en: cursor left,4   - skip 10 seconds backwards
nl: cursor links,4  - ga 10 seconden achteruit

en: page-down,3     - view next page
nl: page-down,3     - toon de volgende pagina

en: page-up,9       - view previous page
nl: page-up,9       - toon de vorige pagina

en: enter           - start playing
nl: enter           - start afspelen

en: space,0         - pause/resume playing
nl: spatie,0        - pauze/vervolg het afspelen

en: home,*          - play on normal speed
nl: home,*          - speel af op normale snelheid

en: Press any key for next page...
nl: Druk op een toets voor de volgende pagina...

en: /               - search for a label
nl: /               - zoek label

en: d               - store current item to disk
nl: d               - sla huidige item op op schijf

en: D,-             - decrease playing speed
nl: D,-             - verlaag afspeel snelheid

en: e,.             - quit daisy-player, place a bookmark and eject
nl: e,.             - stop daisy-player,plaats een boekenlegger en eject

en: f               - find the currently playing item and place the cursor there
nl: f               - vindt het huidige spelende item en plaats de cursor daar

en: g               - go to time in this song (MM:SS)
nl: g               - ga naar tijd in dit lied

en: g               - go to time in this item (MM:SS)
nl: g               - ga naar tijd in dit item

en: G               - go to page number
nl: G               - ga naar pagina nummer

en: h,?             - give this help
nl: h,?             - toon deze help-pagina

en: j,5             - just play current item
nl: j,5             - speel alleen dit item af

en: l               - switch to next level
nl: l               - schakel naar het volgende niveau

en: L               - switch to previous level
nl: L               - schakel naar het vorige niveau

en: m               - mute sound output on/off
nl: m               - demp geluidsweergave aan/uit

en: n               - search forwards
nl: n               - zoek voorwaarts

en: N               - search backwards
nl: N               - zoek achteruit

en: o               - select next output sound device
nl: o               - selecteer de volgende geluidskaart

en: p               - place a bookmark
nl: p               - plaats een boekenlegger

en: q               - quit daisy-player and place a bookmark
nl: q               - stop daisy-player en plaats een boekenlegger

en: s               - stop playing
nl: s               - stop het afspelen

en: T               - display the time passing during playback on/off
nl: T               - toon verlopen tijd aan/uit

en: U,+             - increase playing speed
nl: U,+             - verhoog afspeel snelheid

en: v,1             - decrease playback volume
nl: v,1             - verlaag het volume

en: V,7             - increase playback volume (beware of Clipping)
nl: V,7             - verhoog het volume (pas op voor oversturing)

en: Press any key to leave help...
nl: Druk op een toets om dit help-scherm te verlaten...

en: This book has no audio. Play this book with "eBook-speaker"
nl: Dit boek heeft geen audio. Speel dit boek af met "eBook-speaker"

en: Please wait... -------------------------
nl: Even geduld a.u.b.... ------------------

en: What do you search?
nl: Wat zoekt u?

en: Go to time (MM:SS):
nl: Ga naar tijd (MM:SS):

en: Daisy-player - Version %s %s
nl: Daisy-player - Versie %s %s

en: Usage: %s [directory_with_a_Daisy-structure] | [Daisy_book_archive]
nl: Gebruik: %s [map met een Daisy-structuur] | [Daisy_boek_archief]

en: [-c cdrom_device] [-d audio_device:audio_type]
nl: [-c cdrom_apparaat] [-d audio_device:audio_type]

en: Cannot read /proc/mounts.
nl: Kan /proc/mounts niet lezen.

en: Daisy-player - Version %s - (C)2021 J. Lemmens
nl: Daisy-player - Versie %s - (C)2021 J. Lemmens

en: Select an Audio_book:
nl: Kies een audio-boek:

en: A parser to play Daisy CD's with Linux
nl: Een programma om Daisy CD's af te spelen

en: Scanning for a Daisy CD...
nl: Zoeken naar een Daisy CD...

en: No DAISY-CD or Audio-cd found
nl: Geen DAISY-CD of Audio-CD gevonden

en: No Daisy CD in drive.
nl: Geen daisy-cd in speler.

en: Found an Audio-CD.
nl: Een Audio-CD gevonden.

en: Get titles from freedb.freedb.org...
nl: Haal de titels op bij freedb.freedb.org...

en: Press 'h' for help
nl: Druk op'h' voor hulp

en: No items found. Try option "-O".
nl: Geen items gevonden. Probeer optie "-O".

en: Try option "-i".
nl: Probeer optie "-i".
