dasher 0 - en to hr translation catalogue (98 entries)

note: Paneltree |         /-menutree Widgettree------buttontree \-edittree Tree, parent, children, next, pointer, data, string, colour
en: Panels
hr: Ploče

en: Application
hr: Aplikacija

en: Menus
hr: Izbornici

en: Buttons
hr: Gumbi

en: Text
hr: Tekst

en: Stop
hr: Zaustavi

en: Pause
hr: Pauza

en: Move
hr: Pomakni

en: Delete
hr: Obriši

en: Speak
hr: Govori

en: Everything
hr: Sve

en: New
hr: Novi

en: Repeat
hr: Ponovi

en: Character
hr: Znak

en: Line
hr: Crta

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: <b>Alphabet Selection:</b>
hr: <b>Odabir abecede:</b>

en: <b>Button control setup</b>
hr: <b>Postavke kontrolnog gumba</b>

en: <b>Color Selection:</b>
hr: <b>Odabir boje:</b>

en: <b>Control Style:</b>
hr: <b>Način kontrole:</b>

en: <b>Miscellaneous Options:</b>
hr: <b>Razne mogućnosti:</b>

en: <b>Orientation:</b>
hr: <b>Orijentacija:</b>

en: <b>Smoothing:</b>
hr: <b>Izglađivanje:</b>

en: <b>Starting And Stopping:</b>
hr: <b>Pokretanje i zaustavljanje:</b>

en: <b>Toggle button Mode:</b>
hr: <b>Način rada kao preklopni gumb:</b>

en: <b>View Options:</b>
hr: <b>Pregled mogućnosti:</b>

en: <b>X/Y Coordinates:</b>
hr: <b>X/Y koordinate:</b>

en: <b>Y Axis Options:</b>
hr: <b>Mogućnosti Y osi:</b>

en: Advanced
hr: &Napredno

en: Alphabet
hr: Abeceda

en: Alphabet Default
hr: Uobičajena abeceda

en: Bottom to Top
hr: Od dolje prema gore

en: Button control setup
hr: Kontrolne postavke gumba

en: Button mode
hr: Način rada gumba

en: Button:
hr: Gumb:

en: Control mode
hr: Kontrolni način rada

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy _All
hr: _Kopiraj sve

en: Copy all on stop
hr: Kod zaustavljanje sve kopiraj

en: Cut
hr: Izreži

en: Cyclical button mode
hr: Način rada kao ciklički gumb

en: Dasher Preferences
hr: Postavke Dasher-a

en: Distance from centreline for start on mouse position:
hr: Udaljenost od središnje linije za početak na položaju miša:

en: Down/3:
hr: Dolje/3:

en: Draw box outlines
hr: Crtaj obrise okvira

en: Draw line between crosshairs and mouse
hr: Crtaj liniju između nišana i miša

en: Edit Button-control options
hr: Uredi mogućnosti kontrole gumba

en: Enter text into other windows
hr: Upišite tekst u drugi prozor

en: Eyetracker mode
hr: Način rada praćena očiju

en: If this mode is selected, up  and down will
    cycle backwards and forwards between coordinates and right will confirm the choice
hr: Ukoliko je označen ovaj način rada, pomicanje gore i dolje će
    kružiti naprijed nazad između koordinata i pritisak na desnu tipku će potvrditi izbor

en: Large
hr: Veliko

en: Left to Right
hr: S lijeva na desno

en: Left/2:
hr: Lijevo/2:

en: New file
hr: Nova datoteka

en: Normal
hr: Obično

en: One dimensional mode
hr: Jednodimenzionalni način rada

en: Open file
hr: Otvori datoteku

en: Paste
hr: Umetni

en: Pause outside window
hr: Pauza izvan prozora

en: Right to Left
hr: Zdesna na lijevo

en: Right/4:
hr: Desno/4:

en: Save file
hr: Sačuvaj datoteku

en: Save file as
hr: Spremi datoteku kao

en: Select File
hr: Odaberi Datoteku

en: Select Font
hr: Odaberi pismo

en: Show mouse position
hr: Prikaži položaj pokazivača miša

en: Show speed slider
hr: Prikaži brzi klizač

en: Show toolbar
hr: Pokaži alatnu traku

en: Speak on stop
hr: Govori, te stani

en: Start on left mouse button
hr: Kreni pritiskom na lijevu tipku miša

en: Start on space bar
hr: Kreni pritiskom na razmaknicu

en: Start with mouse position
hr: Kreni s položajem miša

en: Timestamp new files
hr: Označi nove datoteke s vremenskom oznakom

en: Top to Bottom
hr: Od vrha do dna

en: Training
hr: Školovanje

en: Training Dasher - please wait
hr: Obučavam Dasher - molim pričekajte

en: Up/1:
hr: Gore/1:

en: Use this control to adjust the relative sizes of the 
    letter boxes. Note that selecting high values will slow
    your writing speed.
hr: Koristite ovu kontrolu za prilagodbu relativnih veličina
    dopisnog okvira. Primijetite da će odabir većih vrijednosti
    usporiti vaše pisanje.

en: Very Large
hr: Velika

en: View
hr: Pogled

en: _About
hr: _O

en: _Append to file
hr: _Dodaj u datoteku

en: _Dasher Font
hr: Pismo za _Dasher

en: _Dasher Font Size
hr: Veličina pisma za _Dasher

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Edit Font
hr: _Uredi pismo

en: _File
hr: _Datoteka

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Import Training Text
hr: _Uvezi tekst za vježbu

en: _Options
hr: _Odrednice

en: _Reset fonts
hr: _Ponovno postavi pisma

en: <b>Speed</b>
hr: <b>Brzina</b>

en: Change colour scheme automatically
hr: Automatski promijeni shemu boja

en: Color
hr: Boja

en: Number of pixels that should cover the entire y range:
hr: Broj točaka koje trebaju pokriti čitav y raspon:

en: Orientation
hr: Orijentacija

en: Warning: unable to set speech parameters
hr: Upozorenje: ne mogu postaviti svojstva govora

en: Dasher Text Entry
hr: Upis teksta za Dasher
