master - en to kk translation catalogue (56 entries)

en: Copy
kk: Көшіру

en: Copy _All
kk: Бар_лығын көшіру

en: Cut
kk: Қиып алу

en: New file
kk: Жаңа файл

en: Open file
kk: Файлды ашу

en: Paste
kk: Кірістіру

en: Pr_eferences
kk: Қа_лаулар

en: Save file
kk: Файлды сақтау

en: Save file as
kk: Файлды қалайша сақтау

en: Select File
kk: Файлды таңдау

en: Select Font
kk: Қаріпті таңдау

en: Speed:
kk: Жылдамдық:

en: _About
kk: О_сы туралы

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _File
kk: _Файл

en: _Help
kk: _Көмек

en: Help
kk: Көмек

en: Level:
kk: Деңгейі:

en: Preferences
kk: Қалаулар

en: Quit
kk: Шығу

en: Score:
kk: Нәтиже:

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Editor Font
kk: Түзетуші қарібі

en: Input Device
kk: Енгізу құрылғысы

en: Speed
kk: Жылдамдық

en: Bottom to Top
kk: Үстінен астыға

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: Full Screen
kk: Толық экранға

en: Japanese
kk: Жапон

en: Large font
kk: Үлкен қаріп

en: Left to Right
kk: Солдан оңға

en: Options
kk: Опциялар

en: Right to Left
kk: Оңнан солға

en: Show toolbar
kk: Саймандар панелін көрсету

en: Small font
kk: Кішкентай қаріп

en: Top to Bottom
kk: Үстінен астыға

en: _Appearance
kk: С_ыртқы түрі

en: _Language
kk: Ті_л

en: View
kk: Қарау

en: Large
kk: Үлкен

en: Normal
kk: Қалыпты

en: Very Large
kk: Өте үлкен

en: _Options
kk: Опц_иялар

en: Port:
kk: Порт:

en: Default
kk: Бастапқы

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Action
kk: Әрекет

note: TRANSLATORS: Show a button for the selected action in the Dasher window.
en: Show Button
kk: Батырманы көрсету

en: Script
kk: Скрипт

en: Don't save
kk: Сақтамау

en: Don't quit
kk: Шықпау

en: Save and quit
kk: Сақтау мен шығу

en: Are you sure you wish to quit?
kk: Шығуға сенімдісіз бе?

en: Unable to open help file
kk: Көмек ақпараты файлын ашу мүмкін емес

en: %s Options:
kk: %s опциялары:
