DAViCal - en to pl translation catalogue (170 entries)

en: *** Default Locale ***
pl: *** Domyślne ustawienia lokalne ***

en: *** Unknown ***
pl: *** Nieznane ***

en: - adding %s to group : %s
pl: Dodaj %s do grupy: %s

en: - adding users %s to group : %s
pl: Dodaj Użytkownika %s do grupy: %s

en: - creating groups : %s
pl: - tworzenie grup: %s

en: - creating record for users :  %s
pl: - tworzenie rekordów użytkowników: %s

en: - deactivate groups : %s
pl: - wyłącz grupy: %s

en: - deactivating users : %s
pl: - wyłączenie użytkowników: %s

en: - nothing done on : %s
pl: nic nie wykonano na: %s

en: - removing %s from group : %s
pl: - usuwanie %s z grupy: %s

en: - updating groups : %s
pl: - aktualizacja grup: %s

en: - updating user records : %s
pl: - aktualizacja rekordów użytkownika: %s

en: <b>WARNING: all events in this path will be deleted before inserting allof the ics file</b>
pl: <b>OSTRZEŻENIE: wszystkie zdarzenia z tej ścieżki zostaną usunięte przed wstawieniem plików ICS</b>

en: <h1>Log On Please</h1><p>For access to the %s you should log on withthe username and password that have been issued to you.</p><p>If you would like to request access, please e-mail %s.</p>
pl: <h1>Zaloguj się</h1><p>Aby uzyskać dostęp do %s powinieneś zalogować się swoją nazwą użytkownika i hasłem.</p><p>Jeśli chcesz uzyskać dostęp, wyślij e-mail do %s.</p>

en: A collection already exists at that location.
pl: Zbiór już istnieje w tej lokalizacji.

en: A resource already exists at the destination.
pl: Zasób już istnieje w lokalizacji docelowej.

en: AWL Library version
pl: Wersja biblioteki AWL

en: Access Tickets
pl: Możliwość dostępu

en: Access ticket deleted.
pl: Możliwość dostępu została usunięta.

en: Action
pl: Akcja

en: Active
pl: Aktywny

note: Translators: in the sense of 'systems admin'
en: Admin
pl: Administrator

en: Administration
pl: Administracja

en: All
pl: Wszystko

en: All collection data will be unrecoverably deleted.
pl: Wszystkie dane kolekcji zostaną nieodwracalnie usunięte.

en: All privileges
pl: Wszystkie uprawnienia

en: All requested changes were made.
pl: Wszystkie zażądane zmiany zostały wprowadzone

en: Allow free/busy enquiries targeted at the owner of this scheduling inbox
pl: Zezwól na pytania free/busy skierowane do właściciela tej skrzynki harmonogramu

en: An "Administrator" user has full rights to the whole DAViCal System
pl: Użytkownik "Administrator" ma pełne prawa do całego systemu DAViCal

en: Anonymous users are not allowed to modify calendars
pl: Użytkownicy anonimowi nie mają pozwolenia na modyfikację kalendarzy

en: Anonymous users may only access public calendars
pl: Użytkownicy anonimowi mogą uzyskać dostęp tylko do publicznych kalendarzy

en: Append
pl: Dodaj

en: Application DB User
pl: Użytkownik DB aplikacji

en: Apply Changes
pl: Zatwierdź zmiany

en: Apply DB Patches
pl: Zastosuj uaktoalnienia DB

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Browse all users
pl: Przeglądaj wszystkich użytkowników

en: Busy
pl: Zajęty

en: Calendar "%s" was loaded from file.
pl: Kalendarz @%s@ władowny z pliku

en: Calendar Timezone
pl: Strefa czasowa kalendarza

en: Categories
pl: Kategorie

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Click to display user details
pl: Kliknij aby wyświetlić dane użytkownika

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Collection Grants
pl: Prawa kolekcji

en: Collection ID
pl: ID kolekcji

en: Collection deleted.
pl: Kolekcja została usunięta.

en: Configuring Calendar Clients for DAViCal
pl: Konfiguracja klientów kalendarza dla DAViCal

en: Configuring DAViCal
pl: Konfiguracja DAViCal

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Confirm Deletion of the Collection
pl: Potwierdź usunięcie kolekcji

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Confirm the new password.
pl: Potwierdź nowe hasło

en: Create
pl: Utwórz

en: Create Collection
pl: Utwórz kolekcję

en: Create Events/Collections
pl: Utwórz zdarzenia/kolekcje

en: Create New Collection
pl: Utwórz nową kolekcję

en: Creating new Collection.
pl: Tworzenie nowej kolejcji

en: Current DAViCal version
pl: Atkualna wersja DAViCal

en: DAV Path
pl: Ścieżka DAV

en: DAViCal DB Schema version
pl: Wersja schematu DB DAViCal

en: DAViCal Homepage
pl: Strona główna DAViCal

en: Database Error
pl: Błąd bazy danych

en: Database Host
pl: Host bazy danych

en: Database Name
pl: Nazwa bazy danych

en: Database Owner
pl: Właściciel bazy danych

en: Database Password
pl: Hasło bazy danych

en: Database Port
pl: Port bazy danych

en: Database Username
pl: Nazwa użytkownika bazy danych

en: Database error
pl: Błąd bazy danych

en: Date Format Style
pl: Styl formatowania daty

en: Date Style
pl: Format daty

en: Default Privileges
pl: Domyślne uprawnienia

en: Delete
pl: Usuń

en: Does the user have the right to perform this role?
pl: Czy użytkownik ma prawo wykonywać tę rolę?

en: EMail
pl: E-mail

en: EMail OK
pl: E-mail zweryfikowano

en: ERROR: The new password must match the confirmed password.
pl: ERROR: Podane hasła nie pasują do siebie

en: ERROR: There was a database error writing the roles information!
pl: Błąd: Wystąpił błąd bazy danych podczas zapisywania informacji o roli.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit this user record
pl: Zmień dane tego użytkownika

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Enter a username, if you know it, and click here, to be e-mailed a temporary password.
pl: Wpisz nazwę użytkownika (jeśli ją znasz) i naciśnij tutaj aby otrzymać emailem tymczasowe hasło.

en: Enter your username and password then click here to log in.
pl: Wpisz nazwę użytkownika oraz hasło i naciśnij tutaj aby się zalogować.

en: Error querying database.
pl: Błąd odpytywania bazy danych.

en: Error writing calendar details to database.
pl: Błąd zapisu kalendarza do bazy.

en: European
pl: Europejski

en: European (d/m/y)
pl: Europejski (d/m/r)

en: Expires
pl: Wygasa

en: For access to the
pl: Aby uzyskać dostęp do

en: Forbidden
pl: Zabronione

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: Fullname
pl: Pełna nazwa

en: GO!
pl: Uruchom!

note: Translators: in the sense of a group of people
en: Group
pl: Grupa

en: Group Members
pl: Członkowie grupy

en: Group Memberships
pl: Członkostwo grupy

en: Has Members
pl: Ma członków

en: Help
pl: Pomoc

en: Help! I've forgotten my password!
pl: Pomocy! Zapomniałem hasła!

en: Home
pl: Początek

en: Home Page
pl: Strona główna

en: ISO Format
pl: Format ICS

en: ISO Format (YYYY-MM-DD)
pl: ISO (RRRR-MM-DD)

en: If you have forgotten your password then
pl: Jeśli zapomniałeś hasła,

en: If you would like to request access, please e-mail
pl: Jeśli chcesz poprosić o dostęp, wyślij e-mail do

en: Import all .ics files of a directory
pl: Importuj wszystkie pliki ICS z katalogu

en: Invalid user name or password.
pl: Błędna nazwa użytkownika lub hasło.

en: Invalid username or password.
pl: Błędna nazwa użytkownika lub hasło

en: Is Member of
pl: Jest członkiem

en: Is a Calendar
pl: Jest kalendarzem

en: Is an Addressbook
pl: Jest książką adresową

en: Is this user active?
pl: Aktywny użytkownik?

en: Joined
pl: Dodano

en: Language
pl: Język

en: Last used
pl: Ostatnio używany

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Log On Please
pl: Proszę się zalogować

en: Log out of DAViCal
pl: Wyloguj z DAViCal

en: Logout
pl: Wyloguj się

en: Name
pl: Nazwa

en: New Collection
pl: Nowa kolekcja

en: New Password
pl: Nowe hasło

note: Translators: not 'Yes'
en: No
pl: Nie

en: No collection found at that location.
pl: Nie znaleziono zbioru w lokalizacji

note: Translators: short for 'Number'
en: No.
pl: Nr

en: No. of Collections
pl: Nr. kolekcji

en: Password
pl: Hasło

en: Property is read-only
pl: Właściwość tylko do odczytu

note: Translators: in the sense of being available to all users
en: Public
pl: Publiczny

en: Report Bug
pl: Zgłoś błąd

en: Report a bug in the system
pl: Zgłoś błąd w systemie

note: Translators a thing which might be booked: a room, a carpark, a projector...
en: Resource
pl: Zasób

en: Resource has changed on server - not deleted
pl: Zasób zmieniony na serwerze - nie usuwam.

en: Show help on
pl: Pokaż pomoc na temat

en: Some properties were not able to be changed.
pl: Niektóre właściwości nie mogły zostać zmienione.

en: The application program does not understand that request.
pl: Aplikacja nie rozumie tego żądania.

en: The calendar path contains illegal characters.
pl: Ścieżka kalendarza zawiera nieakceptowalne znaki.

en: The name this user can log into the system with.
pl: Nazwa, którą ten użytkownik może użyć do zalogowania.

en: The preferred language for this person.
pl: Preferowany język.

en: The style of dates used for this person.
pl: Format daty używany przez tego użytkownika.

en: The user's e-mail address.
pl: Adres e-mail użytkownika.

en: The user's full name.
pl: Imię i nazwisko użytkownika.

en: The user's password for logging in.
pl: Hasło logowania.

en: There was an error writing to the database.
pl: Wystąpił błąd zapisu do bazy danych.

en: Time
pl: Czas

en: United States of America (m/d/y)
pl: USA (m/d/r)

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: User Details
pl: Dane użytkownika

en: User Name
pl: Nazwa użytkownika

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: User is active
pl: Użytkownik aktywny

en: User record written.
pl: Dane użytkownika zostały zapisane.

en: View this user record
pl: Zobacz dane tego użytkownika

en: Want: %s, Currently: %s
pl: Potrzebuje: %s, Aktualnie: %s

en: When the user's e-mail account was validated.
pl: Kiedy potwierdzono adres e-mail

en: Yes
pl: Tak

en: You are editing
pl: Edytujesz

en: You are not authorised to use this function.
pl: Nie masz uprawnień aby użyć tej funkcji.

en: You are viewing
pl: Przeglądasz

en: You do not have permission to modify this record.
pl: Nie posiadasz uprawnień do edycji tych danych

en: You must log in to use this system.
pl: Musisz się zalogować.

en: Your configuration produced PHP errors which should be corrected
pl: Twoja konfiguracja powoduje błędy PHP, które należy poprawić

en: directory %s is not readable
pl: Katalog %s nie jest do odczytu

en: drivers_ldap : Could not start TLS: ldap_start_tls() failed
pl: drivers_ldap: Nie można uruchomić TLS: ldap_start_tls() spowodowało błąd

en: drivers_pwauth_pam : Unable to find %s file
pl: drivers_pwauth_pam: Nie można odnaleźć pliku %s

en: drivers_squid_pam : Unable to find %s file
pl: drivers_squid_pam: Nie można odnaleźć pliku %s

note: Translators: this is a colloquial phrase in english (the name of a flower) and is an option allowing people to log in automatically in future
en: forget me not
pl: zapamiętaj mnie

en: you should log on with the username and password that have been issued to you.
pl: powinieneś zalogować się swoją nazwą użytkownika i hasłem.
