DAViCal - en to sk_SK translation catalogue (470 entries)

en: *** Default Locale ***
sk_SK: *** Predvolený jazyk ***

en: *** Unknown ***
sk_SK: *** Neznáma ***

en: - adding %s to group : %s
sk_SK: - pridáva sa %s do skupiny: %s

en: - adding users %s to group : %s
sk_SK: - pridávajú sa užívatelia %s do skupiny: %s

en: - creating groups : %s
sk_SK: - vytvárajú sa skupiny: %s

en: - creating record for users :  %s
sk_SK: - vytvárajú sa záznamy užívateľov:  %s

en: - deactivate groups : %s
sk_SK: - deaktivovať skupiny: %s

en: - deactivating users : %s
sk_SK: - deaktivujú sa užívatelia: %s

en: - nothing done on : %s
sk_SK: - nič sa nevykonalo na: %s

en: - removing %s from group : %s
sk_SK: - odstraňuje sa %s zo skupiny: %s

en: - updating groups : %s
sk_SK: - aktualizujú sa skupiny: %s

en: - updating user records : %s
sk_SK: - aktualizujú sa záznamy užívateľov:  %s

en: <a href="https://wiki.davical.org/w/Setup_Failure_Codes/%s">Explanation on DAViCal Wiki</a>
sk_SK: <a href="https://wiki.davical.org/w/Setup_Failure_Codes/%s">Vysvetlenie je na DAViCal Wiki</a>

en: <b>WARNING: all events in this path will be deleted before inserting allof the ics file</b>
sk_SK: <b> UPOZORNENIE: všetky udalosti tejto cesty sa pred vložením .ics súboru odstránia</ b>

en: <h1>Help</h1>
    <p>For initial help you should visit the <a href="https://www.davical.org/" target="_blank">DAViCal Home Page</a> or take
    a look at the <a href="https://wiki.davical.org/%s" target="_blank">DAViCal Wiki</a>.</p>
    <p>If you can't find the answers there, visit us on <a href="https://wikipedia.org/wiki/Internet_Relay_Chat" target="_blank">IRC</a> in
    the <b>#davical</b> channel on <a href="https://www.oftc.net/" target="_blank">irc.oftc.net</a>,
    or send a question to the <a href="https://lists.sourceforge.net/mailman/listinfo/davical-general" target="_blank">DAViCal Users mailing list</a>.</p>
    <p>The <a href="https://sourceforge.net/p/davical/mailman/davical-general/" title="DAViCal Users Mailing List" target="_blank">mailing list
    archives can be helpful too.</p>
sk_SK: <h1>Pomocník</h1>
    <p>ak potrebujete poradiť, tak v prvom rade by ste mali navštíviť <a href="https://www.davical.org/" target="_blank"> DAViCal Domovskú stránku</ a> alebo si
     pozrite <a href="https://wiki.davical.org/%s" target="_blank">DAViCal Wiki</ a>.</p>
    <p>Ak sa vám nepodarí nájsť odpoveď tu, navštívte nás na <a href="https://wikipedia.org/wiki/Internet_Relay_Chat" target="_blank">IRC</a> na
    <b>#davical</b> kanáli <a href="https://www.oftc.net/" target="_blank">irc.oftc.net</a>,
    alebo pošlite otázku na<a href="https://lists.sourceforge.net/mailman/listinfo/davical-general" target="_blank"> DAViCal Users mailing list</a>.</p>
    <p><a href="https://sourceforge.net/p/davical/mailman/davical-general/" title="DAViCal Users Mailing List" target="_blank"> Archív mailing listov 
    môže byť tiež užitočný.</p>

en: <h1>Log On Please</h1><p>For access to the %s you should log on withthe username and password that have been issued to you.</p><p>If you would like to request access, please e-mail %s.</p>
sk_SK: <h1>Prihlásenie</h1><p>Na %s sa prihlásite pomocou vášho užívateľského mena a hesla.</p><p>Pre vyžiadanie prihlasovacích údajov použite e-mail %s.</p>

en: A DAViCal principal collection may only contain collections
sk_SK: Zostava DAViCalu môže obsahovať len zostavy

en: A collection already exists at that location.
sk_SK: Zostava už na tomto mieste existuje.

en: A collection may not be both a calendar and an addressbook.
sk_SK: Zostava môže byť len buď kalendár alebo len adresár.

en: A resource already exists at the destination.
sk_SK: Zdroj už na cieľovom umiestnení existuje.

en: AWL Library version
sk_SK: Verzia AWL knižnice

en: Access Tickets
sk_SK: Prístupové tikety

en: Access ticket deleted.
sk_SK: Prístupový tiket sa odstránil.

en: Action
sk_SK: Akcia

en: Active
sk_SK: Aktívne

en: Adding new member to this Group Principal
sk_SK: Do skupiny sa pridal nový člen

en: Administration
sk_SK: Administrácia

en: Administration Functions
sk_SK: Administračné funkcie

en: All
sk_SK: Všetko

en: All collection data will be unrecoverably deleted.
sk_SK: Všetky dáta zostavy sa natrvalo odstránia.

en: All events of user "%s" were deleted and replaced by those from file %s
sk_SK: Všetky činnosti užívateľa "%s"  sa odstránili a prepísali tými zo súboru %s

en: All of the principal's calendars and events will be unrecoverably deleted.
sk_SK: Všetko z kalendárov a udalostí položky sa natrvalo vymaže.

en: All privileges
sk_SK: Všetky oprávnenia

en: All requested changes were made.
sk_SK: Všetky požadované zmeny sa vykonali.

en: Allow free/busy enquiries targeted at the owner of this scheduling inbox
sk_SK: Povoliť Free/Busy otázky smerované vlastníkovi tohoto priečinka doručenej pošty plánovania.

en: An "Administrator" user has full rights to the whole DAViCal System
sk_SK: "Administrator" má plné práva k celému systému DAViCal

en: Anonymous users are not allowed to modify calendars
sk_SK: Anonymní užívatelia nemôžu meniť kalendáre

en: Anonymous users may only access public calendars
sk_SK: Anonymní užívatelia majú prístup len k verejným kalendárom

en: Append
sk_SK: Pridať

en: Application DB User
sk_SK: Užívateľ DB aplikácie

en: Apply Changes
sk_SK: Použiť zmeny

en: Apply DB Patches
sk_SK: Použiť DB opravy

en: Attachment
sk_SK: Prílohy

en: Authentication server unavailable.
sk_SK: Server na ktorom beží overovanie je nedostupný

en: Binding deleted.
sk_SK: Prepojenie sa odstránilo.

en: Bindings to other collections
sk_SK: Prepojenia na ďalšie zostavy

en: Bindings to this Collection
sk_SK: Prepojenia na túto zostavu

en: Bindings to this Principal's Collections
sk_SK: Prepojenia na túto položku zostavy

en: Body contains no XML data!
sk_SK: Telo neobsahuje XML dáta!

en: Bound As
sk_SK: Naviazaný ako

en: Browse all users
sk_SK: Prechádzať všetkými užívateľmi

en: Busy
sk_SK: Zaneprázdnený

en: Calendar "%s" was loaded from file.
sk_SK: Kalendár "%s" sa nahral zo súboru.

en: Calendar Principals
sk_SK: Kalendár

en: Calendar Timezone
sk_SK: Časová zóna kalendára

en: Can only add tickets for existing collection paths which you own
sk_SK: Tikety sa dajú pridať len na existujúce zostavy ciest ktoré vlastníte

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Change Password
sk_SK: Zmena hesla

en: Click to display user details
sk_SK: Zobraziť detaily užívateľa

en: Click to edit principal details
sk_SK: Kliknite pre editáciu

en: Collection
sk_SK: Zostava

en: Collection Grants
sk_SK: Poverenia (grants) zostáv

en: Collection ID
sk_SK: ID zostavy

en: Collection deleted.
sk_SK: Zostava sa odstránila.

en: Collections may not be both CalDAV calendars and CardDAV addressbooks at the same time
sk_SK: Zostavy nemusia byť súčasne CalDAV kalendáre a CardDAV adresáre

en: Configuring Calendar Clients for DAViCal
sk_SK: Konfigurácia klientov kalendára DAViCalu

en: Configuring DAViCal
sk_SK: Konfigurovanie DAViCalu

en: Confirm
sk_SK: Potvrdiť

en: Confirm Deletion of the Binding
sk_SK: Potvrdenie výmazu prepojenia

en: Confirm Deletion of the Collection
sk_SK: Potvrdenie výmazu zostavy

en: Confirm Deletion of the Principal
sk_SK: Potvrdenie výmazu položky

en: Confirm Deletion of the Ticket
sk_SK: Potvrdenie výmazu tiketu

en: Confirm Password
sk_SK: Potvrdenie hesla

en: Confirm the new password.
sk_SK: Potvrdenie nového hesla

en: Connection Parameters
sk_SK: Parametre pripojenia

en: Could not retrieve
sk_SK: Nedá sa získať

en: Create
sk_SK: Vytvoriť

en: Create Collection
sk_SK: Vytvoriť zostavu

en: Create Events/Collections
sk_SK: Vytvoriť udalosti/zostavy

en: Create New Collection
sk_SK: Vytvoriť novú zostavu

en: Create New Principal
sk_SK: Vytvoriť novú položku

en: Create Principal
sk_SK: Vytvoriť položku

en: Create a new principal (i.e. a new user, resource or group)
sk_SK: Vytvoriť novú položku (nového užívateľa, zdroj alebo skupinu)

en: Create a resource or collection
sk_SK: Vytvoriť zdroj alebo zostavu

en: Creating new Collection.
sk_SK: Vytvára sa nová zostava.

en: Creating new Principal record.
sk_SK: Vvtvára sa nová položka.

en: Creating new ticket granting privileges to this Principal
sk_SK: Vytváranie nového tiketu udeľujúceho oprávnenia k tejto položke

en: Current DAViCal version
sk_SK: Aktuálna verzia DAViCalu

en: Currently this page does nothing. Suggestions or patches to make it do something useful will be gratefully received.
sk_SK: V súčasnej dobe táto stránka nerobí nič. Návrhy alebo opravy, aby robila niečo užitočné budú vďačne prijaté.

en: DAV Path
sk_SK: Cesta k DAV

en: DAV::resourcetype may only be set to a new value, it may not be removed.
sk_SK: DAV: typ zdroja sa nemôže odstrániť. Môže sa len zmeniť jeho hodnota.

en: DAViCal CalDAV Server - Configuration Help
sk_SK: DAViCal CalDAV Server - Pomoc ku konfigurácii

en: DAViCal DB Schema version
sk_SK: Verzia DAViCal DB schémy

en: DAViCal Homepage
sk_SK: Domovská stránka DAViCalu

en: DAViCal only allows BIND requests for collections at present.
sk_SK: DAViCal v súčasnosti umožňuje žiadosti prepojení len pre zostavy.

en: DKIM signature missing
sk_SK: Chýba DKIM podpis

en: DKIM signature validation failed(DNS ERROR)
sk_SK: Zlyhalo overenie DKIM podpisu (DNS ERROR)

en: DKIM signature validation failed(KEY Parse ERROR)
sk_SK: Zlyhalo overenie DKIM podpisu (KEY Parse ERROR)

en: DKIM signature validation failed(KEY Validation ERROR)
sk_SK: Zlyhalo overenie DKIM podpisu (KEY Validation ERROR)

en: DKIM signature validation failed(Signature verification ERROR)
sk_SK: Zlyhalo overenie DKIM podpisu (Signature verification ERROR)

en: Database Error
sk_SK: Databázová chyba

en: Database Host
sk_SK: Hostiteľ (host) databázy

en: Database Name
sk_SK: Meno databázy

en: Database Owner
sk_SK: Vlastník databázy

en: Database Password
sk_SK: Heslo databázy

en: Database Port
sk_SK: Port databázy

en: Database Username
sk_SK: Užívateľ databázy

en: Database error
sk_SK: Databázová chyba

en: Database is Connected
sk_SK: Databáza je pripojená

en: Date Format Style
sk_SK: Formát dátumu

en: Date Style
sk_SK: Štýl dátumu

en: Default Privileges
sk_SK: Predvolené oprávnenia

en: Default relationships added.
sk_SK: Pridané predvolené vzťahy.

en: Delete
sk_SK: Zmazať

en: Delete Events/Collections
sk_SK: Zmazať udalosti/zostavy

en: Delete Principal
sk_SK: Zmazať položku

en: Delete a resource or collection
sk_SK: Zmazať zdroj alebo zostavu

en: Deleted a grant from this Principal
sk_SK: Poverenie (grant) z tejto položky sa odstránilo

en: Deleting Binding:
sk_SK: Odstraňuje sa prepojenie:

en: Deleting Collection:
sk_SK: Mazanie zostavy:

en: Deleting Principal:
sk_SK: Mazanie položky:

en: Deleting Ticket:
sk_SK: Mazanie tiketu:

en: Deliver scheduling invitations from an organiser to this scheduling inbox
sk_SK: Doručenie pozvánok plánovania od organizátora do tohto priečinka doručenej pošty plánovania

en: Deliver scheduling replies from an attendee to this scheduling inbox
sk_SK: Doručenie odpovedí plánovania od účastníka do tohoto priečinka doručenej pošty plánovania

en: Dependencies
sk_SK: Závislosti

en: Dependency
sk_SK: Potreba

en: Description
sk_SK: Popis

en: Destination collection does not exist
sk_SK: Cieľová zostava neexistuje

en: Directory on the server
sk_SK: Zložka na serveri

en: Display Name
sk_SK: Zobrazované meno

en: Displayname
sk_SK: Zobrazované meno

en: Does the user have the right to perform this role?
sk_SK: Má užívateľ oprávnenia na vykonanie tejto úlohy?

en: Domain
sk_SK: Doména

en: ERROR: The full name may not be blank.
sk_SK: ERROR: Celé meno musí byť vyplnené.

en: ERROR: The new password must match the confirmed password.
sk_SK: ERROR: Nové heslo sa musí zhodovať s overovaným heslom.

en: ERROR: There was a database error writing the roles information!
sk_SK: ERROR: Pri zápise úlohy sa vyskytla databázová chyba!

en: Edit
sk_SK: Úpravy

en: Edit this user record
sk_SK: Editovať záznam užívateľa

en: Email Address
sk_SK: Emailová adresa

en: Enter a username, if you know it, and click here, to be e-mailed a temporary password.
sk_SK: Zadajte meno (ak ho viete) a kliknite sem na získanie dočacného hesla e-mailom.

en: Enter your username and password then click here to log in.
sk_SK: Zadajte vaše meno a heslo a potom sem kliknite na prihlásenie.

en: Error NoGroupFound with filter >%s<, attributes >%s< , dn >%s<
sk_SK: Chyba NoGroupFound s filtrom >%s<, atribútmi >%s< , dn >%s<

en: Error NoUserFound with filter >%s<, attributes >%s< , dn >%s<
sk_SK: Chyba NoUserFound s filtrom >%s<, atribútmi >%s< , dn >%s<

en: Error querying database.
sk_SK: Chyba pri dotaze na databázu.

en: Error writing calendar details to database.
sk_SK: Chyba pri zápise detailov kalendára do databázy.

en: Error writing calendar properties to database.
sk_SK: Chyba pri zápise vlastností kalendára do databázy.

en: European
sk_SK: Európsky

en: European (d/m/y)
sk_SK: Európsky (d/m/r)

en: Existing resource does not match "If-Match" header - not accepted.
sk_SK: Existujúci zdroj nezodpovedá "If-Match" hlavičke - neakceptovala sa.

en: Existing resource matches "If-None-Match" header - not accepted.
sk_SK: Existujúci zdroj zodpovedá "If-None-Match" hlavičke - neakceptovala sa.

en: Expires
sk_SK: Expiruje

en: External Calendars
sk_SK: Externé kalendáre

en: External Url
sk_SK: Externá URL

en: Fail
sk_SK: Zlyhalo

en: Failed to write collection.
sk_SK: Nepodarilo sa zapísať kolekciu.

en: Feeds are only supported for calendars at present.
sk_SK: V súčasnosti je pre kalendére podporované len naplňovanie.

en: For access to the
sk_SK: Pre prístup k

en: Forbidden
sk_SK: Zakázaný

en: Free/Busy
sk_SK: voľný/zaneprázdnený

en: Full Name
sk_SK: Celé meno

en: Fullname
sk_SK: Celé meno

en: GET requests on collections are only supported for calendars.
sk_SK: GET dotazy na zostavy sú podporované len pre kalendáre.

en: GNU gettext support
sk_SK: Podpora GNU gettext

en: GO!
sk_SK: Poďme na to!

en: Go to the DAViCal Feature Requests
sk_SK: Prejsť na požiadavky na nové fičury pre DAViCal

en: Grant
sk_SK: Udeliť

en: Granting new privileges from this Principal
sk_SK: Udeľovanie nových oprávnení z tejto položky

en: Grants specify the access rights to a collection or a principal
sk_SK: Povolenia určujú prístupové práva pre zostavy a položky

note: Translators: in the sense of a group of people
en: Group
sk_SK: Skupina

en: Group Members
sk_SK: Členovia skupiny

en: Group Memberships
sk_SK: Členstvo v skupine

en: Group Principals
sk_SK: Položky skupiny

en: Groups &amp; Grants
sk_SK: Skupiny &amp; Povolenia

en: Groups allow those granted rights to be assigned to a set of many principals in one action
sk_SK: Skupiny umožňujú tieto zadané oprávnenia priradiť viacerým položkám naraz

en: Groups may be members of other groups, but complex nesting will hurt system performance
sk_SK: Skupiny môžu byť členmi iných skupín, ale môže sa to dzrkadliť na výkone systému

en: Groups provide an intermediate linking to minimise administration overhead.  They might not have calendars, and they will not usually log on.
sk_SK: Skupiny sa používajú na zjednodušenie prepojení pre uľahčenie administrácie. Nemusia mať kalendáre a normálne sa neprihlasujú.

en: Has Members
sk_SK: Členovia

en: Help
sk_SK: Pomoc

en: Help on the current screen
sk_SK: Pomocník na aktuálnej obrazovke

en: Help! I've forgotten my password!
sk_SK: Zabudol som heslo!

en: Here is a list of users (maybe :-)
sk_SK: Zoznam užívateľov (možno :-)

en: Home
sk_SK: Domov

en: Home
sk_SK: Domov

en: Home Page
sk_SK: Domáca stránka

en: ISO Format
sk_SK: ISO Formát

en: ISO Format (YYYY-MM-DD)
sk_SK: ISO Formát (YYYY-MM-DD)

en: If you can read this then things must be mostly working already.
sk_SK: Po prečítaní tohoto by už mali veci ísť ľahšie.

en: If you have forgotten your password then
sk_SK: Ak ste zabudli heslo

en: If you would like to request access, please e-mail
sk_SK: Ak chcete požiadať o prístup, napíšte e-mail na

en: Import all .ics files of a directory
sk_SK: Naimportovať všetky .ics súbory z adresára

en: Import calendars and Synchronise LDAP.
sk_SK: Import kalendára a LDAP synchronizácia.

en: Inactive Principals
sk_SK: Neaktívne položky

en: Incorrect content type for addressbook:
sk_SK: Nesprávny typ obsahu adresára:

en: Incorrect content type for calendar:
sk_SK: Nesprávny typ obsahu kalendára:

en: Invalid user name or password.
sk_SK: Nesprávne meno alebo heslo.

en: Invalid username or password.
sk_SK: Nesprávne meno alebo heslo.

en: Is Member of
sk_SK: je členom

en: Is a Calendar
sk_SK: Je kalendár

en: Is an Addressbook
sk_SK: Je adresár

en: Is this user active?
sk_SK: Je tento užívateľ aktívny?

en: Items in Collection
sk_SK: položiek v zostave

en: Joined
sk_SK: Pridané

en: Language
sk_SK: Jazyk

en: Last used
sk_SK: Posledne použité

en: List External Calendars
sk_SK: Zoznam externých kalendárov

en: List Groups
sk_SK: Zoznam skupín

en: List Resources
sk_SK: Zoznam zdrojov

en: List Users
sk_SK: Zoznam užívateľov

en: Load From File
sk_SK: Nahrať zo súboru

en: Locale
sk_SK: Jazyk

en: Location
sk_SK: Umiestnenie

en: Log On Please
sk_SK: Prihláste sa

en: Log out of DAViCal
sk_SK: Odhlásiť sa z DAViCalu

en: Member deleted from this Group Principal
sk_SK: Odstránil sa člen z tejto skupiny

en: Most of DAViCal will work but upgrading to PHP 5.2 or later is strongly recommended.
sk_SK: Pre beh DAViCalu sa odporúča upgradovať PHP va verziu 5.2 alebo novšiu.

en: Name
sk_SK: Meno

en: New Collection
sk_SK: Nová zostava

en: New Password
sk_SK: Nové heslo

en: New Principal
sk_SK: Nová položka

note: Translators: not 'Yes'
en: No
sk_SK: Nie

en: No calendar content
sk_SK: Kalendár bez obsahu.

en: No collection found at that location.
sk_SK: Na tomto mieste sa nenašli žiadne kolekcie.

en: No resource exists at the destination.
sk_SK: Na zadanej destinácii sa nenachádza žiadny zdroj

en: No summary
sk_SK: Bez popisu

note: Translators: short for 'Number'
en: No.
sk_SK: Počet

en: No. of Collections
sk_SK: Počet zostáv

en: No. of Principals
sk_SK: Počet položiek

en: No. of Resources
sk_SK: Počet zdrojov

en: Not overwriting existing destination resource
sk_SK: Existujúci cieľový zdroj sa neprepisuje

en: Opaque
sk_SK: nepriehľadné

en: Operation Parameters
sk_SK: Parametre operácií

en: Organizer Missing
sk_SK: Chýba organizátor

en: Override a Lock
sk_SK: Prepísanie zámku

en: PDO PostgreSQL drivers
sk_SK: Drivery PDO PostgreSQL

en: PHP DateTime class
sk_SK: Trieda PHP DateTime

en: PHP Information
sk_SK: PHP Informácia

en: PHP LDAP module available
sk_SK: Dostupný modul PHP LDAP

en: PHP Magic Quotes GPC off
sk_SK: Vypnutý PHP Magic Quotes GPC

en: PHP Magic Quotes runtime off
sk_SK: Vypnutý PHP Magic Quotes runtime

en: PHP PDO module available
sk_SK: Dostupný modul PHP PDO

en: PHP calendar extension available
sk_SK: Dostupné rozšírenie PHP calendar

en: PHP curl support
sk_SK: Podpora PHP curl

en: PHP iconv support
sk_SK: Podpora PHP iconv

en: PHP not using Apache Filter mode
sk_SK: PHP nepoužíva mód Apache filtra

en: PHP curl support is required for external binds
sk_SK: Pre externé spojenia sa vyžaduje podpora PHP curl

en: PUT on a collection is only allowed for text/calendar content against a calendar collection
sk_SK: PUT žiadosť na zostavu je možné len na text/calendar obsah zostavy kalendára

en: Passed
sk_SK: Prešlo

en: Passed: %s
sk_SK: Prešlo: %s

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Path
sk_SK: Cesta

en: Person
sk_SK: Osoba

en: Please confirm deletion of access ticket - see below
sk_SK: Potvrďte odstránenie prístupového tiketu - viď nižšie

en: Please confirm deletion of binding - see below
sk_SK: Potvrďte odstránenie väzby - viď nižšie

en: Please confirm deletion of collection - see below
sk_SK: Potvrďte odstránene zostavy - viď nižšie

en: Please confirm deletion of the principal
sk_SK: Potvrďte odstránenie položky

en: Please note the time and advise the administrator of your system.
sk_SK: Informujte správcu systému (ale vezmite prosím na vedomie koľko je hodín).

en: Principal
sk_SK: Položka

en: Principal Collections
sk_SK: Zostavy

en: Principal Grants
sk_SK: Poverenia

en: Principal ID
sk_SK: ID položky

en: Principal Type
sk_SK: Typ položky

en: Principal deleted.
sk_SK: Položka sa odstránila.

en: Principals: Users, Resources and Groups
sk_SK: Položky: Užívatelia, Zdroje a Skupiny

en: Privileges
sk_SK: Oprávnenia

en: Privileges granted to All Users
sk_SK: Oprávnenia udelené všetkým užívateľom

en: Privileges to allow delivery of scheduling messages
sk_SK: Oprávnenia na povolenie doručenie správ plánovania

en: Privileges to delegate scheduling decisions
sk_SK: Oprávnenia delegovať rozhodnutia o plánovaní

en: Property is read-only
sk_SK: Vlastnosť je len na čítanie

note: Translators: in the sense of being available to all users
en: Public
sk_SK: Verejné

en: Publicly Readable
sk_SK: Všetkým dostupné (len na čítanie)

en: REPORT body contains no XML data!
sk_SK: Telo REPORTu obsahuje dáta ktoré nie sú XML!

en: REPORT body is not valid XML data!
sk_SK: Telo REPORTu nie je validné XML!

en: Read
sk_SK: Čítať

en: Read ACLs for a resource or collection
sk_SK: Čítať ACL zdroja alebo zostavy

en: Read Access Controls
sk_SK: Čítať oprávnenia

en: Read Current User's Access
sk_SK: Čítať oprávnenia aktuálneho užívateľa

en: Read Free/Busy Information
sk_SK: Čítať informácie voľný/zaneprázdnený

en: Read the content of a resource or collection
sk_SK: Čítať obsah zdroja alebo zostavy

en: Read the details of the current user's access control to this resource.
sk_SK: Čítať detaily prístupov aktuálneho užívateľa k tomuto zdroju.

en: Read the free/busy information for a calendar collection
sk_SK: Čítať free/busy informácie pre zostavu kalendára

en: Read/Write
sk_SK: Čítať/zapisovať

en: References
sk_SK: Referencie

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Remove a lock
sk_SK: Odstránenie zámku

en: Remove dangling external calendars
sk_SK: Odstrániť natiahnutý externý kalendár

en: Report Bug
sk_SK: Nahlásiť chybu

en: Report a bug in the system
sk_SK: Nahlásiť chybu v systéme

en: Request Feature
sk_SK: Žiadosť o fičuru (novú funkciu)

en: Request body is not valid XML data!
sk_SK: Žiadosť nemá správny XML formát!

note: Translators a thing which might be booked: a room, a carpark, a projector...
en: Resource
sk_SK: Zdroj

en: Resource Calendar Principals
sk_SK: Zdroj položiek kalendára

en: Resource Not Found.
sk_SK: Zdroj sa nenašiel.

en: Resource has changed on server - not deleted
sk_SK: Zdroj bol na serveri zmenený - nie vymazaný

en: Resources do have calendars, but they will not usually log on.
sk_SK: Zdroje majú kalendáre, ale normálne sa do systému neprihlasujú.

en: Resources may not be changed to / from collections.
sk_SK: Zdroje sa nemôžu pridávať/odoberať v zostavách.

en: Revoke
sk_SK: Zrušiť

en: SRV Record
sk_SK: SRV záznam

en: SRV record for "%s" points to wrong domain: "%s" instead of "%s"
sk_SK: SRV záznam pre "%s" ukazuje na zlú doménu: "%s" namiesto "%s"

en: SRV record missing for "%s" or DNS failure, the domain you are going to send events from should have an SRV record
sk_SK: Pre "%s" chýba SRV záznam alebo zlyhal DNS. Doména z ktorej odosielate udalosti z by mala mať SRV záznam

en: Schedule Deliver
sk_SK: Doručiť plánovanie

en: Schedule Send
sk_SK: Odoslať plánovanie

en: Schedule Transparency
sk_SK: Priehľadnosť plánovania

en: Scheduling: Deliver a Reply
sk_SK: Plánovanie: doručiť odpoveď

en: Scheduling: Deliver an Invitation
sk_SK: Plánovanie: doručiť pozvánku

en: Scheduling: Delivery
sk_SK: Plánovanie: doručenia

en: Scheduling: Query free/busy
sk_SK: Plánovanie: dotaz na voľný/zaneprázdnený

en: Scheduling: Send a Reply
sk_SK: Plánovanie: odoslať odpoveď

en: Scheduling: Send an Invitation
sk_SK: Plánovanie: odoslať pozvánku

en: Scheduling: Send free/busy
sk_SK: Plánovanie: odoslať voľný/zaneprázdnený

en: Scheduling: Sending
sk_SK: Plánovanie: odosielanie

en: Send free/busy enquiries
sk_SK: Odoslať voľný/zaneprázdnený dotazy

en: Send scheduling invitations as an organiser from the owner of this scheduling outbox.
sk_SK: Poslať plánovacie pozvánky ako organizátor od majiteľa tohto plánovania.

en: Send scheduling replies as an attendee from the owner of this scheduling outbox.
sk_SK: Poslať plánovacie odpovede ako účastník od majiteľa tohto plánovania.

en: Set free/busy privileges
sk_SK: Nastaviť oprávnenia voľný/zaneprázdnený

en: Set read privileges
sk_SK: Nastaviť oprávnenia na čítanie

en: Set read+write privileges
sk_SK: Nastaviť oprávnenia na čítanie+zápis

en: Set the path to store your ics e.g. 'calendar' will be referenced as /caldav.php/username/calendar/
sk_SK: Zadajte cestu pre uloženie vášho ics (napr. hodnota 'calendar' bude zodpovedať ceste /caldav.php/username/calendar/)

en: Setup
sk_SK: Nastavenia

en: Setup DAViCal
sk_SK: Nstavenie DAViCalu

en: Should the uploaded entries be appended to the collection?
sk_SK: Majú sa nahraté záznamy pridať do zostavy?

en: Show help on
sk_SK: Zobraziť nápovedu

en: Site Statistics
sk_SK: Štatistika stránky

en: Site Statistics require the database to be available!
sk_SK: Štatistiky stránky vyžadujú, aby bola k dispozícii databáza!

en: Some properties were not able to be changed.
sk_SK: Niektoré vlastnosti sa nepodarilo zmeneniť.

en: Some properties were not able to be set.
sk_SK: Niektoré vlastnosti sa nepodarilo nastaviť.

en: Source resource does not exist.
sk_SK: Zdrojový prostriedok neexistuje.

en: Special collections may not contain a calendar or other special collection.
sk_SK: Špeciálne zostavy nesmú obsahovať kalendár alebo iné špeciálne zostavy.

en: Specific Privileges
sk_SK: Osobitné oprávnenia

en: Stable: %s, We have: %s !
sk_SK: Stabilné: %s, Máme: %s !

en: Statistics unavailable
sk_SK: Štatistiky sú nedostupné

en: Status: %d, Message: %s, User: %d, Path: %s
sk_SK: Stav: %d, Správa: %s, Užívateľ: %d, Cesta: %s

en: Submit
sk_SK: Odoslať

en: Suhosin "server.strip" disabled
sk_SK: Vypnutý suhosin "server.strip"

en: Sync LDAP Groups with DAViCal
sk_SK: Synchronizovať skupiny LDAP s DAViCalom

en: Sync LDAP with DAViCal
sk_SK: Synchronizovať LDAP s DAViCalom

en: TXT record corrupt for %s._domainkey.%s or DNS failure
sk_SK: TXT záznam pre %s._domainkey.%s je poškodený alebo zlyhal DNS

en: TXT record missing for "%s._domainkey.%s" or DNS failure, Private RSA key is configured
sk_SK: Pre "%s._domainkey.%s" chýba TXT záznam alebo zlyhal DNS. Súkromný RSA kľúč je nakonfigurovaný

en: Target
sk_SK: Cieľ

en: That destination name contains invalid characters.
sk_SK: Cieľová destinácia obsahuje neplatné znaky.

en: That resource is not present on this server.
sk_SK: Zdroj sa na serveri nenachádza.

en: The <a href="https://wiki.davical.org/w/iSchedule_configuration">iSchedule configuration</a> requires a few DNS entries. DNS SRV record(s) will need to be created for all domains you wish to accept requests for, these are the domain portion of email address on Principal records in DAViCal examples are listed below for domains found in your database. At least 1 public key must also be published if you wish to send requests from this server.
sk_SK: <a href="https://wiki.davical.org/w/iSchedule_configuration">iSchedule konfigurácia</a> vyžaduje nejaké DNS záznamy. Pre všetky domény, pre ktoré chcete prijímať žiadosti, bude potrebné vytvoriť DNS SRV záznamy. Sú to doménové časti e-mailovej adresy hlavných položiek. V DAViCal príkladoch sú uvedené nižšie, pre domény sa nachádzajú v databáze. Pokiaľ si prajete zasielať žiadosti z tohto servera tak musí byť zverejnený aspoň 1 verejný kľúč.

en: The <a href="https://www.davical.org/clients.php">client setup page on the DAViCal website</a> has information on how to configure Evolution, Sunbird, Lightning and Mulberry to use remotely hosted calendars.
sk_SK: Na <a href="https://www.davical.org/clients.php">klientskej DAViCal webovej stránke</a> sú informácie ako nakonfigurovať Evolution, Sunbird, Lightning a Mulberry na pužitie vzdialených kalendárov.

en: The <a href="https://www.davical.org/installation.php">DAViCal installation page</a> on the DAViCal website has some further information on how to install and configure this application.
sk_SK: Na <a href="https://www.davical.org/installation.php">stránke popisu DAViCal inštalácie</a> je viac informácií ako nainštalovať a konfigurovať túto applikáciu.

en: The BIND Request MUST identify an existing resource.
sk_SK: Žiadosť prepojenia musí smerovať na existujúce zdroje.

en: The BIND Request-URI MUST identify a collection.
sk_SK: Žiadosť prepojenia URI musí smerovať na zostavu.

en: The BIND method is not allowed at that location.
sk_SK: Na toto umiestnenie nie je povolená metóda prepojenia.

en: The CalDAV:schedule-calendar-transp property may only be set on calendars.
sk_SK: CalDAV: vlastnosť schedule-calendar-transp môže byť nastavená len na kalendároch.

en: The DAViCal Home Page
sk_SK: Domovská stránka DAViCal

en: The access ticket will be deleted.
sk_SK:  Prístupový tiket sa odstránil.

en: The addressbook-query report must be run against an addressbook collection
sk_SK: Adresárová-query správa musí bežať len na zostave adresára

en: The administration of this application should be fairly simple. You can administer:
sk_SK: Administrácia aplikácie by mala byť jednoduchá. Môžeš upravovať:

en: The administrative interface has no facility for viewing or modifying calendar data.
sk_SK: V administračnom rozhraní sa nedajú zobraziť a editovať dáta kalendára.

en: The application failed to understand that request.
sk_SK: Aplikácia nepochopila požiadavku.

en: The application program does not understand that request.
sk_SK: Program nepochopil požiadavku.

en: The binding will be deleted.
sk_SK: Prepojenie sa odstráni.

en: The calendar path contains illegal characters.
sk_SK: Cesta kalendáa obsahuje nepovolené znaky.

en: The calendar-free-busy-set is superseded by the  schedule-calendar-transp property of a calendar collection.
sk_SK: "calendar-free-busy-set" sa nahradila za "schedule-calendar-transp" položku zostavy kalendára.

en: The calendar-query report may not be run against that URL.
sk_SK: calendar-query hlásenie nemôže bežať na tejto URL

en: The calendar-query report must be run against a calendar or a scheduling collection
sk_SK: Kalendár-query správa môže byť spustená len na kalendári alebo zostave plánovania

en: The collection name may not be blank.
sk_SK: Meno zostavy musí byť vyplnené.

en: The destination collection does not exist
sk_SK: Cieľová zostava neexistuje

en: The displayname may only be set on collections, principals or bindings.
sk_SK: Zobrazované meno môže byť nastavené len na zostavách, položkách alebo prepojeniach.

en: The email address really should not be blank.
sk_SK: E-mailová adresa by nemala byť prázdna.

en: The file "%s" is not UTF-8 encoded, please check error for more details
sk_SK: Súbor "%s" nie je v UTF-8. Pre viac detailov si skontrolujte chybu.

en: The file is not UTF-8 encoded, please check the error for more details.
sk_SK: Súbor nie je v UTF-8. Pre viac detailov si skontrolujte chybu.

en: The full name for this person, group or other type of principal.
sk_SK: Celé meno tejto osoby, skupiny alebo iného typu položky.

en: The full name must not be blank.
sk_SK: Celé meno nesmie byť prázdne.

en: The name this user can log into the system with.
sk_SK: Týmto menom sa užívateľ bude prihlásovať do systému.

en: The path on the server where your .ics files are.
sk_SK: Cesta na serveri kde sú vaše .ics súbory.

en: The preferred language for this person.
sk_SK: Upredňostňovaný jazyk tejto osoby.

en: The primary differences between them are as follows:
sk_SK: Toto sú hlavné rozdiely medzi nimi:

en: The principal "%s" does not exist
sk_SK: Položka "%s" neexistuje

en: The style of dates used for this person.
sk_SK: Štýl dátumu použitý pre túto osobu.

en: The types of relationships that are available
sk_SK: Dostupné typy vzťahov

en: The user's e-mail address.
sk_SK: E-mail užívateľa.

en: The user's full name.
sk_SK: Celé meno užívateľa.

en: The user's password for logging in.
sk_SK: Prihlasovacie heslo užívateľa.

en: The username must not be blank, and may not contain a slash
sk_SK: Meno užívateľa nesmie byť prázdne a nesmie obsahovať lomítko

en: There is no ability to view and / or maintain calendars or events from within this administrative interface.
sk_SK: V administračnom rozhraní sa nedajú pozerať ani spravovať kalendáre a udalosti.

en: There was an error reading from the database.
sk_SK: Pri čítaní z databázy došlo k chybe.

en: There was an error writing to the database.
sk_SK: Pri zápise do databázy došlo k chybe.

en: These are the things which may have collections of calendar resources (i.e. calendars).
sk_SK: To sú veci, ktoré môžu obsahovať zostavy zdrojov kalendára (kalendáre).

en: This operation does the following: <ul><li>check valid groups in LDAP directory</li> <li>check groups in DAViCal</li></ul> then <ul><li>if a group is present in DAViCal but not in LDAP set as inactive in DAViCal</li> <li>if a group is present in LDAP but not in DAViCal create the group in DAViCal</li> <li>if a group in present in LDAP and DAViCal then update information in DAViCal</li> </ul>
sk_SK: Touto operáciou sa vykoná nasledovné: <ul> <li>načítajú sa skupiny z LDAP</ li> <li>načítajú sa skupiny z DAViCal</ li> </ ul>a potom...<ul> <li>ak je skupina v DAViCal ale nie je v LDAP - nastaví sa ako neaktívna v DAViCal</ li> <li>ak je skupina v LDAP ale nie je v DAViCal - vytvorí sa v DAViCal</ li> <li>ak je skupina aj v LDAP a aj v DAViCal - aktualizujú sa údaje v DAViCal</ li> </ ul>

en: This operation does the following: <ul><li>check valid users in LDAP directory</li> <li>check users in DAViCal</li></ul> then <ul><li>if a user is present in DAViCal but not in LDAP set him as inactive in DAViCal</li> <li>if a user is present in LDAP but not in DAViCal create the user in DAViCal</li> <li>if a user in present in LDAP and DAViCal then update information in DAViCal</li> </ul>
sk_SK: Touto operáciou sa vykoná nasledovné: <ul><li>overia sa platní užívatelia v LDAP</li><li>overia sa užívatelia v DAViCal</li></ul>potom<ul><li>Ak sa užívateľ nachádza v DAViCal ale v LDAP nie, nastaví sa v DAViCal ako neaktívny</li><li>Ak sa užívateľ nachádza v LDAP ale nie v DAViCal, v DAViCal sa vytvorí</li><li>Ak sa užívateľ nachádza aj v LDAP a aj v DAViCal, aktualizujú sa jeho údaje v DAViCal</li></ul>

en: This page primarily checks the environment needed for DAViCal to work correctly.  Suggestions or patches to make it do more useful stuff will be gratefully received.
sk_SK: Na tejto stránke sa hlavne skontroluje prostredie potrebné pre správny chod DAViCalu. Návrhy alebo záplaty pre lepšie fungovanie budú prijaté s potešením.

en: This process will import each file in a directory named "username.ics" and create a user and calendar for each file to import.
sk_SK: Tento proces naimportuje každý súbor v adresári s názvom "username.ics" a vytvorí užívateľa a kalendár pre každý súbor, ktorý naimportujete.

en: This server only supports the text/calendar format for freebusy URLs
sk_SK: Tento server podporuje len text/calendar formát pre free/busy URLs

en: Ticket ID
sk_SK: ID tiketu

en: Time
sk_SK: Čas

en: To Collection
sk_SK: Do zostavy

en: To ID
sk_SK: ID

en: To do that you will need to use a CalDAV capable calendaring application such as Evolution, Sunbird, Thunderbird (with the Lightning extension) or Mulberry.
sk_SK: Pamätaj,že budeš potrebovať aplikácie ktoré vedia spolupracovať s CalDAV. Napr. Evolution, Sunbird, Thunderbird (s Lightning modulom) alebo Mulberry.

en: Toggle all privileges
sk_SK: Invertuje všetky oprávnenia

en: Tools
sk_SK: Nástroje

en: Transparent
sk_SK: Priehľadné

en: US Format
sk_SK: US Formát

en: Unauthenticated User
sk_SK: Neautentifikovaný užívateľ

en: United States of America (m/d/y)
sk_SK: United States of America (m/d/r)

en: Unsupported resourcetype modification.
sk_SK: Nepodporovaná zmena typu zdroja.

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Updated
sk_SK: Aktualizované

en: Updating Member of this Group Principal
sk_SK: Aktualizue sa člen tejto položky skupiny.

en: Updating Principal record.
sk_SK: Aktualizuje sa záznam položky.

en: Updating grants by this Principal
sk_SK: Aktualizujú sa poverenia tejto položky.

en: Upgrade DAViCal database schema
sk_SK: Aktualizovať databázovú schému DAViCalu

en: Upgrade Database
sk_SK: Aktualizovať databázu

en: Upgrading DAViCal Versions
sk_SK: Upgrade DAVical verzie

en: Upload an iCalendar file or VCard file to replace this collection.
sk_SK: Nahrať súbor iCalendar alebo VCard súbor a nahradiť túto zostavu.

en: User Calendar Principals
sk_SK: Hlavný používateľ kalendára

en: User Details
sk_SK: Detaily užívateľa

en: User Functions
sk_SK: Činnosti

en: User Name
sk_SK: Meno užívateľa

en: User Roles
sk_SK: Užívateľské role

en: User is active
sk_SK: Aktívny užívateľ

en: User record written.
sk_SK: Záznam užívateľa sa zapísal.

en: Username
sk_SK: Meno užívateľa

en: Users (or Resources or Groups) and the relationships between them
sk_SK: Užívateľov (alebo zdroje, skupiny) a vzťahy medzi nimi

en: Users will probably have calendars, and are likely to also log on to the system.
sk_SK: Užívatelia budú mať pravdepodobne kalendáre a tiež sa budú môcť prihlásiť do systému.

en: View My Details
sk_SK: Zobraziť moje detaily

en: View my own principal record
sk_SK: Zobraziť záznam vlastnej položky

en: View this user record
sk_SK: zobraziť záznam tohoto užívateľa

en: Visit the DAViCal Wiki
sk_SK: Navštíviť DAViCal Wiki

en: WARNING
sk_SK: VAROVANIE

en: Want: %s, Currently: %s
sk_SK: Potrebné: %s, Aktuálne: %s

en: Warning: there are no active admin users! You should fix this before logging out.  Consider using the $c->do_not_sync_from_ldap configuration setting.
sk_SK: Varovanie: nie sú aktívny žiadny admin užívatelia! Opravte to skôr ako sa odhlásite. Do budúcna skúste použiť v konfigurácii premennú $c->do_not_sync_from_ldap.

en: When the user's e-mail account was validated.
sk_SK: Keď sa potvrdil užívateľov e-mailový účet.

en: Write
sk_SK: Zapísať

en: Write ACLs for a resource or collection
sk_SK: Zápis ACL pre zdroj alebo zostavu

en: Write Access Controls
sk_SK: Práva na zápis

en: Write Data
sk_SK: Zapísať dáta

en: Write Metadata
sk_SK: Zapísať metadáta

en: Write content
sk_SK: Zapísať obsah

en: Write properties
sk_SK: Zapísať

en: Yes
sk_SK: Áno

en: You are editing
sk_SK: Editovanie

en: You are logged on as %s (%s)
sk_SK: Si prihlásený/á ako %s (%s)

en: You are not authorised to use this function.
sk_SK: Nemáte oprávnenie používať túto funkciu.

en: You are viewing
sk_SK: Čítanie

en: You can click on any user to see the full detail for that person (or group or resource - but from now we'll just call them users).
sk_SK: Po kliknutí na užívateľa si môžte pozrieť podrobnosti osoby (príp. skupiny alebo zdroja - od teraz to budú už len užívatelia).

en: You do not have permission to modify this record.
sk_SK: Nemáte oprávnenie na zmenu tohoto záznamu.

en: You may not PUT to a collection URL
sk_SK: Nemôžete vložiť URL do zostavy

en: You must log in to use this system.
sk_SK: Pre použitie programu sa musíte prihlásiť.

en: Your configuration produced PHP errors which should be corrected
sk_SK: Vaša konfigurácia vygenerovala PHP chyby ktoré by mali byť opravené

en: and create a DNS TXT record for <b>%s._domainkey.%s</b> that contains:
sk_SK: a pre <b>%s._domainkey%s</b> vytvor DNS TXT záznam ktorý obsahuje:

en: calendar-timezone property is only valid for a calendar.
sk_SK: Vlastnosť calendar-timezone je povolená len pre kalendár.

en: directory %s is not readable
sk_SK: Z adresára %s sa nedá čítať

en: drivers_imap_pam : imap_url parameter not configured in /etc/davical/*-conf.php
sk_SK: drivers_imap_pam: imap_url parameter nie je nakonfigurovaný v /etc/davical/*-conf.php

en: drivers_ldap : Could not start TLS: ldap_start_tls() failed
sk_SK: drivers_ldap: Nepodarilo sa naštartovať TLS: ldap_start_tls() zlyhalo

en: drivers_ldap : Failed to bind to host %1$s on port %2$s with bindDN of %3$s
sk_SK: drivers_ldap: Zlyhalo pripojenie k hostiteľovi %1$s cez port %2$s s bindDN %3$s

en: drivers_ldap : Failed to set LDAP to use protocol version 3, TLS not supported
sk_SK: drivers_ldap: Zlyhalo nastavenie použitia protokolu 3 pre LDAP. TLS nie je podporované

en: drivers_ldap : Unable to bind to LDAP - check your configuration for bindDN and passDN, and that your LDAP server is reachable
sk_SK: drivers_ldap: Nedá sa pripojiť k LDAP - skontrolujte si v konfigurácii položky bindDN a passDN a to či je server LDAP dostupný

en: drivers_ldap : Unable to connect to LDAP with port %s on host %s
sk_SK: drivers_ldap: Nedá sa pripojiťk LDAP na port %s a hostiteľa %s

en: drivers_ldap : function ldap_connect not defined, check your php_ldap module
sk_SK: drivers_ldap: funkcia ldap_connect nie je definovaná. Skontrolujte, či máte nainštalovaný modul php_ldap

en: drivers_pwauth_pam : Unable to find %s file
sk_SK: drivers_pwauth_pam: Nedá sa nájsť súbor %s

en: drivers_rimap : imap_url parameter not configured in /etc/davical/*-conf.php
sk_SK: drivers_rimap: imap_url parameter nie je nakonfigurovaný v /etc/davical/*-conf.php

en: drivers_squid_pam : Unable to find %s file
sk_SK: drivers_squid_pam: Nedá sa nájsť súbor %s

note: Translators: this is a colloquial phrase in english (the name of a flower) and is an option allowing people to log in automatically in future
en: forget me not
sk_SK: zapamätať prihlásenie

en: from principal
sk_SK: z položky

en: iSchedule Configuration
sk_SK: iSchedule konfigurácia

en: iSchedule Domains
sk_SK: iSchedule domény

en: iSchedule allows caldav servers to communicate directly with each other, bypassing the need to send invitations via email, for scheduled events where attendees are using different servers or providers. Additionally it enables freebusy lookups for remote attendees. Events and ToDos received via iSchedule will show up in the users scheduling inbox.
sk_SK: iSchedule umožňuje CalDAV serverom komunikovať o plánovaných akciách, kde účastníci používajú rôzne servery alebo poskytovateľov, priamo medzi sebou bez potreby posielania pozvánok e-mailom. Navyše umožňuje FreeBusy vyhľadávania pre vzdialených účastníkov. Udalosti  a ToDo prijaté cez iSchedule sa ukážu v rozvrhoch užívateľov.

en: invalid request
sk_SK: nesprávna požiadavka

en: path to store your ics
sk_SK: cesta pre uloženie vášho ics

en: please add the following section to your DAViCal configuration file
sk_SK: Pridaj nasledujúcu časť do DAViCal konfiguračného súboru

en: recipient must be organizer or attendee of event
sk_SK: príjemca musí byť organizátorom alebo účastník akcie

en: scheduling_dkim_domain does not match server name (please check your DAViCal configuration file)
sk_SK: scheduling_dkim_domain neobsahuje názov servera (skontroluj DAViCal konfiguračný súbor)

en: scheduling_dkim_domain not set (please check your DAViCal configuration file)
sk_SK: Nie je zadaná scheduling_dkim_domain položka (skontroluj DAViCal konfiguračný súbor)

en: sender must be organizer or attendee of event
sk_SK: odosielateľ musí byť organizátorom alebo účastník akcie

en: unauthenticated
sk_SK: neoverený

en: you should log on with the username and password that have been issued to you.
sk_SK: mali by ste sa prihlásiť pomocou vášho mena a hesla.
