DAViCal - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: - adding %s to group : %s
ca: - afegint %s al grup : %s

en: - creating groups : %s
ca: - creant grups : %s

en: - creating record for users :  %s
ca: - creant entrada per els usuaris: %s

en: - deactivating users : %s
ca: - desactivar usuaris : %s

en: - nothing done on : %s
ca: - no s'ha fet res a : %s

en: - removing %s from group : %s
ca: - el·liminant %s del grup : %s

en: - updating groups : %s
ca: - actualitzant grups : %s

en: - updating user records : %s
ca: - actualitzant entrades de usuari : %s

en: A DAViCal principal collection may only contain collections
ca: Un principal del DAViCal només pot contenir coleccions

en: A collection already exists at that location.
ca: Ja existeix una col·lecció en aquesta ubicació.

en: A resource already exists at the destination.
ca: Ja existeix un recurs en aquest destí.

en: AWL Library version
ca: Versió de la biblioteca AWL

en: Action
ca: Acció

en: Active
ca: Actiu

en: Adding new member to this Group Principal
ca: Afegint un nou membre a aquest Grup Principal

en: Administration
ca: Administració

en: Administrator
ca: Administrador

en: All
ca: Tot

en: All collection data will be unrecoverably deleted.
ca: Totes les dades de la col·lecció seran esborrades irrecuperablement.

en: All events of user "%s" were deleted and replaced by those from file %s
ca: Tots els events de l'usuari "%s" s'han esborrat i canviat per els del fitxer %s

en: All privileges
ca: Tots els privilegis

en: All requested changes were made.
ca: Tots els canvis demanats s'han fet.

en: Allow free/busy enquiries targeted at the owner of this scheduling inbox
ca: Permetre consultes free/busy dirigies al propietary d'aquesta bústia de planificació

en: An "Administrator" user has full rights to the whole DAViCal System
ca: Un usuari "Administrador" té permisos totals en tot el sistem DAViCal

en: Anonymous users are not allowed to modify calendars
ca: Els usuaris anonims no podem modificar els calendaris

en: Anonymous users may only access public calendars
ca: Els usuaris anonims només poden accedir al calendaris públics

en: Application DB User
ca: Usuari de BDD de l'aplicació

en: Apply Changes
ca: Aplicar canvis

en: Apply DB Patches
ca: Aplicar pegats de la BDD

en: Attachment
ca: Adjunt
