Neon 0.29.0 - en to pl translation catalogue (133 entries)

en: Invalid HTTP status line in status element at line %d of response:
    Status line was: %s
pl: Niewłaściwa linia statusu HTTP w elemencie statusu w linii %d odpowiedzi:
    Linia statusu była: %s

en: Could not authenticate to server: %s
pl: Nie można autentykować się do serwera: %s

en: Could not authenticate to proxy server: %s
pl: Nie można autentykować się do serwera proxy: %s

en: rejected %s challenge
pl: odrzucone wezwanie %s

en: missing realm in Basic challenge
pl: brakująca domena w wezwaniu Basic

en: invalid Negotiate token
pl: niewłaściwy żeton Negotiate

en: GSSAPI authentication error:
pl: Błąd autentykacji GSSAPI:

en: GSSAPI failure (code %u)
pl: Porażka GSSAPI (kod %u)

en: ignoring empty Negotiate continuation
pl: ignorowanie pustej kontynuacji Negotiate

en: Negotiate response verification failed: invalid response header token
pl: weryfikacja odpowiedzi Negotiate nie udała się: niewłaściwy żeton nagłówka odpowiedzi

en: Negotiate response verification failure: %s
pl: porażka weryfikacji odpowiedzi Negotiate: %s

en: unknown algorithm in Digest challenge
pl: nieznany algorytm w wezwaniu Digest

en: incompatible algorithm in Digest challenge
pl: niekompatybilny algorytm w wezwaniu Digest

en: missing parameter in Digest challenge
pl: brakujący parametr w wezwaniu Digest

en: initial Digest challenge was stale
pl: początkowe wezwanie Digest było nieaktualne

en: stale Digest challenge with new algorithm or realm
pl: nieaktualne wezwanie Digest z nowym algorytmem lub domeną

en: could not parse domain in Digest challenge
pl: nie można parsować domeny w wezwaniu Digest

en: Digest mutual authentication failure: missing parameters
pl: Porażka wzajemnego uwierzytelniania Digest: brakujące parametry

en: Digest mutual authentication failure: client nonce mismatch
pl: Porażka wzajemnego uwierzytelniania Digest: niezgodność posłańca klienta

en: Digest mutual authentication failure: could not parse nonce count
pl: Porażka wzajemnego uwierzytelniania Digest: nie można parsować licznika posłańca

en: Digest mutual authentication failure: nonce count mismatch (%u not %u)
pl: Porażka wzajemnego uwierzytelniania Digest: niezgodność licznika posłańca (%u nie %u)

en: Digest mutual authentication failure: request-digest mismatch
pl: Porażka wzajemnego uwierzytelniania Digest: niezgodność request-digest mismatch

en: ignored %s challenge
pl: wezwanie %s zignorowane

en: could not parse challenge
pl: nie można parsować wezwania

en: Could not determine file size: %s
pl: Nie można określić rozmiaru pliku: %s

en: Response did not include requested range
pl: Odpowiedź nie zawierała wymaganego zakresu

en: Range is not satisfiable
pl: Zakres nie może być usatysfakcjonowany

en: Resource does not support ranged GET requests
pl: Zasób nie obsługuje zakresowych żądań GET

en: %s: %s (code %d)
pl: %s: %s (kod %d)

en: Could not inflate data
pl: Nie można

en: Could not initialize zlib
pl: Nie można zainicjalizować zlib

en: [unprintable:#%lu]
pl: [niedrukowalne:#%lu]

en: [unprintable]
pl: [niedrukowalne]

en: signed using insecure algorithm
pl: podpisane przy użyciu niebezpiecznego algorytmu

en: unrecognized errors (%u)
pl: nierozpoznane błędy (%u)

en: Server certificate was missing commonName attribute in subject name
pl: Certyfikat serwera nie posiada atrybutu commonName w nazwie tematu

en: Could not verify server certificate: %s
pl: Nie można zweryfikować certyfikatu serwera: %s

en: Certificate verification error: %s
pl: Błąd weryfikacji certyfikatu: %s

en: SSL handshake failed, client certificate was requested: %s
pl: Uzgodnienie SSL nie udało się, certyfikat klienta został zażądany: %s

en: SSL handshake failed: %s
pl: Uzgodnienie SSL nie udało się: %s

en: Server did not send certificate chain
pl: Serwer nie wysłał łańcucha certyfikatu

en: LOCK response missing Lock-Token header
pl: Odpowiedź LOCK nie zawiera nagłówka Lock-Token

en: Response missing activelock for %s
pl: Odpowiedź nie zawiera aktywnej blokady dla %s

en: No activelock for <%s> returned in LOCK refresh response
pl: Nie zwrócono żadnej aktywnej blokady dla <%s> w odpowiedzi LOCK refresh

en: SSL server did not present certificate
pl: Serwer SSL nie przedstawił certyfikatu

en: Server certificate changed: connection intercepted?
pl: Certyfikat serwera zmienił się: połączenie przechwycone?

en: Response exceeds maximum property count
pl: Odpowiedź przekracza maksymalną liczbę właściwości

en: Could not parse redirect destination URL
pl: Nie można parsować URL-u przeadresowanego celu

en: %s: connection was closed by proxy server
pl: %s: połączenie zostało zamknięte przez serwer proxy

en: %s: connection was closed by server
pl: %s: połączenie zostało zamknięte przez serwer

en: %s: connection timed out
pl: %s: czas połączenia się skończył

en: offset invalid
pl: nieprawidłowe przesunięcie

en: Could not seek to offset %s of request body file: %s
pl: Nie można szukać przesunięcia %s pliku ciała żądania: %s

en: Could not send request body
pl: Nie można wysłać ciała żądania

en: Could not read chunk size
pl: Nie można odczytać rozmiaru kawałka

en: Could not parse chunk size
pl: Nie można parsować rozmiaru kawałka

en: Could not read response body
pl: Nie można odczytać ciała odpowiedzi

en: Could not read chunk delimiter
pl: Nie można odczytać ogranicznika kawałka

en: Chunk delimiter was invalid
pl: Ogranicznik kawałka był nieprawidłowy

en: Could not read status line
pl: Nie można odczytać linii statusu

en: Could not parse response status line
pl: Nie można parsować linii statusu odpowiedzi

en: Could not read interim response headers
pl: Nie można odczytać nagłówków tymczasowej odpowiedzi

en: Could not send request
pl: Nie można wysłać żądania

en: Error reading response headers
pl: Błąd podczas odczytywania nagłówków odpowiedzi

en: Response header too long
pl: Nagłówek odpowiedzi zbyt długi

en: Response exceeded maximum number of header fields
pl: Odpowiedź przekroczyła maksymalną liczbę pól nagłówka

en: Could not resolve hostname `%s': %s
pl: Nie można rozwiązać nazwy hosta `%s': %s

en: Unknown transfer-coding in response
pl: Nieznane transfer-coding w odpowiedzi

en: Invalid Content-Length in response
pl: Nieprawidłowe Content-Length w odpowiedzi

en: Could not write to file: %s
pl: Nie można pisać do pliku: %s

en: Could not create SSL connection through proxy server: %s
pl: Nie można utworzyć połączenia SSL przez serwer proxy: %s

en: Could not create socket
pl: Nie można utworzyć gniazda

en: Could not connect to server
pl: Nie można połączyć się z serwerem

en: Could not connect to proxy server
pl: Nie można połączyć się z serwerem proxy

en: Could not find IPv4 address of hostname %s for SOCKS v4 proxy
pl: Nie można znaleźć adresu IPv4 nazwy hosta %s dla proxy SOCKS v4

en: Could not establish connection from SOCKS proxy (%s:%u): %s
pl: Nie można nawiązać połączenia z proxy SOCKS (%s:%u): %s

en: [invalid date]
pl: [nieprawidłowa data]

en: certificate is not yet valid
pl: certyfikat nie jest jeszcze poprawny

en: certificate has expired
pl: certyfikat wygasł

en: certificate issued for a different hostname
pl: certyfikat wydany dla innej nazwy hosta

en: issuer is not trusted
pl: wydawca nie jest zaufany

en: bad certificate chain
pl: zły łańcuch certyfikatu

en: certificate has been revoked
pl: certyfikat został unieważniony

en: Server certificate verification failed:
pl: Weryfikacja certyfikatu serwera nie powiodła się:

en: Connection closed
pl: Połączenie zamknięte

en: Secure connection truncated
pl: Bezpieczne połączenie obcięte

en: SSL error: %s
pl: Błąd SSL: %s

en: SSL error code %d/%d/%lu
pl: Kod błędu SSL %d/%d/%lu

en: SSL alert received: %s
pl: Alarm SSL otrzymany: %s

en: SSL socket read failed
pl: Odczytywanie gniazda SSL nie powiodło się

en: Line too long
pl: Linia zbyt długa

en: Host not found
pl: Host nieznaleziony

en: Connection timed out
pl: Czas połączenia się skończył

en: Socket descriptor number exceeds FD_SETSIZE
pl: Numer deskryptoru gniazda przekracza FD_SETSIZE

en: Socket family not supported
pl: Rodzina gniazda niewspierana

en: Client certificate verification failed
pl: Weryfikacja certyfikatu klienta nie powiodła się

en: SSL disabled due to lack of entropy
pl: SSL wyłączone z powodu braku entropii

en: SSL disabled due to library version mismatch
pl: SSL wyłączone z powodu niezgodności wersji biblioteki

en: Could not create SSL structure
pl: Nie można utworzyć struktury SSL

en: failure
pl: porażka

en: connection not permitted
pl: połączenie niedozwolone

en: network unreachable
pl: sieć nieosiągalna

en: host unreachable
pl: host nieosiągalny

en: TTL expired
pl: TTL utraciło ważność

en: command not supported
pl: polecenie niewspierane

en: address type not supported
pl: typ adresu niewspierany

en: %s: unrecognized error (%u)
pl: %s: nierozpoznany błąd (%u)

en: Could not send message to proxy
pl: Nie można wysłać wiadomości do proxy

en: Could not read initial response from proxy
pl: Nie można odczytać początkowej odpowiedzi od proxy

en: Invalid version in proxy response
pl: Nieprawidłowa wersja w odpowiedzi proxy

en: Could not send login message
pl: Nie można wysłać wiadomości logowania

en: Could not read login reply
pl: Nie można odczytać odpowiedzi logowania

en: Invalid version in login reply
pl: Nieprawidłowa wersja w odpowiedzi logowania

en: Authentication failed
pl: Błąd uwierzytelniania

en: No acceptable authentication method
pl: Brak akceptowalnej metody uwierzytelniania

en: Unexpected authentication method chosen
pl: Nieoczekiwana metoda uwierzytelniania wybrana

en: Could not send connect request
pl: Nie można wysłać żądania połączenia

en: Could not read connect reply
pl: Nie można odczytac odpowiedzi połączenia

en: Invalid version in connect reply
pl: Nieprawidłowa wersja w odpowiedzi połączenia

en: Could not connect
pl: Nie można połączyć się

en: Could not read FQDN length in connect reply
pl: Nie można odczytać długości FQDN w odpowiedzi połączenia

en: Unknown address type in connect reply
pl: Nieznany typ adresu w odpowiedzi połączenia

en: Could not read address in connect reply
pl: Nie można odczytać adresu w odpowiedzi połączenia

en: request rejected or failed
pl: żądanie odrzucone lub nieudane

en: could not establish connection to identd
pl: Nie można połączyć się z identd

en: rejected due to identd user mismatch
pl: odrzucone z powodu niezgodności użytkownika identd

en: %s: unrecognized failure (%u)
pl: %s: nierozpoznana porażka (%u)

en: Could not read response from proxy
pl: Nie można odczytać odpowiedzi od proxy

en: XML parse error at line %d: invalid element name
pl: Błąd podczas parsowania XML w linii %d: nieprawidłowa nazwa elementu

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Invalid Byte Order Mark
pl: Nieprawidłowy Znacznik Kolejności Bajtów

en: XML parse error at line %d: %s
pl: Błąd podczas parsowania XML w linii %d: %s

en: Could not parse response: %s
pl: Nie można parsować odpowiedzi: %s
