debian-installer - en to pl translation catalogue (15 entries)

note: Type: select Choices
en: Editor
pl: Edytor

note: Type: select Choices
en: Noninteractive
pl: Nieinteraktywny

note: Type: select Description
en: Interface to use:
pl: Interfejs:

note: Type: select Description
en: Packages that use debconf for configuration share a common look and feel. You can select the type of user interface they use.
pl: Pakiety korzystające do konfiguracji z debconfa współdzielą jeden wygląd i sposób użycia. Możesz wybrać rodzaj interfejsu wykorzystywanego do tego.

note: Type: select Description
en: The dialog frontend is a full-screen, character based interface, while the readline frontend uses a more traditional plain text interface, and both the gnome and kde frontends are modern X interfaces, fitting the respective desktops (but may be used in any X environment). The editor frontend lets you configure things using your favorite text editor. The noninteractive frontend never asks you any questions.
pl: Nakładka dialog jest pełnoekranowa i wyświetla menu w trybie tekstowym podczas gdy nakładka readline jest bardziej tradycyjnym interfejsem i korzysta ze zwykłego tekstu. Zarówno nakładka Gnome jak i Kde są nowoczesnymi interfejsami dostosowanymi do poszczególnych środowisk (ale mogą zostać użyte w jakimkolwiek środowisku X). Nakładka edytor pozwala konfigurować z wykorzystaniem ulubionego edytora tekstowego. Nakładka nieinteraktywna nigdy nie zadaje żadnych pytań.

note: Type: select Choices
en: critical
pl: krytyczny

note: Type: select Choices
en: high
pl: wysoki

note: Type: select Choices
en: medium
pl: średni

note: Type: select Choices
en: low
pl: niski

note: Type: select Description
en: Ignore questions with a priority less than:
pl: Ignoruj pytania z priorytetem niższym niż:

note: Type: select Description
en: Debconf prioritizes the questions it asks you. Pick the lowest priority of question you want to see:
      - 'critical' only prompts you if the system might break.
        Pick it if you are a newbie, or in a hurry.
      - 'high' is for rather important questions
      - 'medium' is for normal questions
      - 'low' is for control freaks who want to see everything
pl: Debconf używa priorytetów dla zadawanych pytań. Wybierz najniższy priorytet pytań jakie chcesz zobaczyć:
      - 'krytyczny' zadaje pytania tylko jeśli istnieje niebezpieczeństwo 
    uszkodzenia systemu. Zalecane dla początkujących
      - 'wysoki' dla raczej istotnych pytań
      - 'średni' dla zwyczajnych pytań
      - 'niski' dla tych, którzy chcą kontrolować każdy szczegół

note: Type: select Description
en: Note that no matter what level you pick here, you will be able to see every question if you reconfigure a package with dpkg-reconfigure.
pl: Pamiętaj, że bez względu na to jaki poziom wybierzesz, istnieje możliwość ujrzenia wszystkich pytań po przekonfigurowaniu pakietu z użyciem dpkg-reconfigure.

note: Type: text Description
en: Installing packages
pl: Instalowanie pakietów

note: Type: text Description
en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

note: Type: text Description This string is the 'title' of dialog boxes that prompt users when they need to insert a new medium (most often a CD or DVD) to install a package or a collection of packages
en: Media change
pl: Zmiana nośnika
