debconf 1.5.33 - en to hr translation catalogue (14 entries)

note: Type: select Choices
en: Noninteractive
hr: Neinteraktivno

note: Type: select Description
en: Interface to use:
hr: Koristiti sučelje:

note: Type: select Description
en: Packages that use debconf for configuration share a common look and feel. You can select the type of user interface they use.
hr: Paketi koji koriste debconf za postavke dijele zajednički izgled i način rada. Možete odabrati vrstu korisničkog sučelja koji oni koriste.

note: Type: select Description
en: The dialog frontend is a full-screen, character based interface, while the readline frontend uses a more traditional plain text interface, and both the gnome and kde frontends are modern X interfaces, fitting the respective desktops (but may be used in any X environment). The editor frontend lets you configure things using your favorite text editor. The noninteractive frontend never asks you any questions.
hr: Sučelje 'Dialog' je tekstualno preko cijelog ekrana, dok je sučelje 'Readline' više tradicionalno tekstualno sučelje. I 'Gnome' i 'KDE' sučelja su moderna X sučelja, koja se uklapaju u odgovarajuća grafička radna okruženja (iako se mogu koristiti u bilo kojem X okruženju). Sučelje 'Editor' vam omogućuje podešavanje stvari u vašem omiljenom programu za uređivanje teksta. Neinteraktivno sučelje nikad ne pita nikakva pitanja.

note: Type: select Choices
en: critical
hr: kritične

note: Type: select Choices
en: high
hr: visoke

note: Type: select Choices
en: medium
hr: srednje

note: Type: select Choices
en: low
hr: niske

note: Type: select Description
en: Ignore questions with a priority less than:
hr: Preskoči pitanja razine važnosti niže od:

note: Type: select Description
en: Debconf prioritizes the questions it asks you. Pick the lowest priority of question you want to see:
      - 'critical' only prompts you if the system might break.
        Pick it if you are a newbie, or in a hurry.
      - 'high' is for rather important questions
      - 'medium' is for normal questions
      - 'low' is for control freaks who want to see everything
hr: Debconf slaže pitanja koja vas pita po prioritetu odn. razini važnosti. Odaberite najnižu razinu važnosti pitanja koja želite vidjeti:
     - 'kritična' znači da će neodgovaranje na to pitanje može pokvariti sustav.
        Odaberite ovu razinu ako ste početnik, ili ako vam se žuri.
     - 'visoka' je za prilično bitna pitanja
     - 'srednja' je za uobičajena pitanja
     - 'niska' je za one opsjednute kontrolom, koji žele vidjeti sve

note: Type: select Description
en: Note that no matter what level you pick here, you will be able to see every question if you reconfigure a package with dpkg-reconfigure.
hr: Imajte na umu da neovisno o tome koji nivo ovdje odaberete, moći ćete vidjeti svako pitanje ako pokrenete ponovo podešavanje nekog paketa koristeći 'dpkg-reconfigure'.

note: Type: text Description
en: Installing packages
hr: Instaliranje paketa

note: Type: text Description
en: Please wait...
hr: Molim pričekajte...

note: Type: text Description This string is the 'title' of dialog boxes that prompt users when they need to insert a new medium (most often a CD or DVD) to install a package or a collection of packages
en: Media change
hr: Promjena medija
