debconf - en to pl translation catalogue (72 entries)

en: falling back to frontend: %s
pl: powrót do nakładki: %s

en: unable to initialize frontend: %s
pl: nie udało się zainicjalizować nakładki: %s

en: Unable to start a frontend: %s
pl: Nie udało się uruchomić nakładki: %s

en: Config database not specified in config file.
pl: Brak bazy danych konfiguracji w pliku konfiguracyjnym.

en: Template database not specified in config file.
pl: Brak bazy danych szablonów w pliku konfiguracyjnym.

en: The Sigils and Smileys options in the config file are no longer used. Please remove them.
pl: Opcje Sigils i Smileys w pliku konfiguracyjnym nie są już wykorzystywane - zaleca się ich usunięcie.

en: Problem setting up the database defined by stanza %s of %s.
pl: Problem z ustawieniem bazy danych zdefiniowanej przez fragment %s pliku %s.

en:   -f,  --frontend		Specify debconf frontend to use.
      -p,  --priority		Specify minimum priority question to show.
           --terse			Enable terse mode.
pl:   -f,  --frontend		Ustawia określoną nakładkę.
      -p,  --priority		Określa minimalny priorytet pytań jakie będą pokazywane.
           --terse			Włącza tryb zwięzły.

en: Ignoring invalid priority "%s"
pl: Ignorowanie niewłaściwego priorytetu "%s"

en: Valid priorities are: %s
pl: Właściwe priorytety to: %s

en: Choices
pl: Pozycje do wyboru

en: yes
pl: tak

en: no
pl: nie

en: (Enter zero or more items separated by a comma followed by a space (', ').)
pl: (Wpisz zero lub więcej pozycji oddzielonych przecinkiem i spacją (', ').)

en: _Help
pl: _Pomoc

en: Help
pl: Pomoc

en: Debconf is not confident this error message was displayed, so it mailed it to you.
pl: Debconf nie ma pewności czy ten komunikat błędu został wyświetlony, więc został przesłany do Ciebie pocztą elektroniczną.

en: Debconf, running at %s
pl: Debconf, działający na %s

en: Input value, "%s" not found in C choices! This should never happen. Perhaps the templates were incorrectly localized.
pl: Wartość wejściowa "%s" nie została znaleziona w źródłach C! To niepowinno. się nigdy zdarzyć. Być może szablony nie zostały poprawnie przetłumaczone.

en: none of the above
pl: żadna z powyższych

en: Unable to load Debconf::Element::%s. Failed because: %s
pl: Nie udało się załadować Debconf::Element:: %s. Powodem było: %s

en: Configuring %s
pl: Konfiguracja pakietu %s

en: TERM is not set, so the dialog frontend is not usable.
pl: Zmienna TERM nie jest ustawiona, więc nakładka "dialog" nie może działać.

en: Dialog frontend is incompatible with emacs shell buffers
pl: Nakładka "dialog" nie jest zgodna z buforami powłoki emacsa

en: Dialog frontend will not work on a dumb terminal, an emacs shell buffer, or without a controlling terminal.
pl: Nakładka "dialog" nie może działać na terminalu "dumb", buforze powłoki emacsa ani bez terminala sterującego.

en: No usable dialog-like program is installed, so the dialog based frontend cannot be used.
pl: Żaden program typu dialog nie jest zainstalowany, więc nie można użyć nakładki "dialog".

en: Dialog frontend requires a screen at least 13 lines tall and 31 columns wide.
pl: Nakładka "dialog" wymaga ekranu o wymiarach conajmniej 13 linii na 31 kolumn.

en: Package configuration
pl: Konfiguracja pakietu

en: You are using the editor-based debconf frontend to configure your system. See the end of this document for detailed instructions.
pl: Używasz nakładki debconf opartej na edytorze. Dokładne instrukcje znajdują się na końcu dokumentu.

en: The editor-based debconf frontend presents you with one or more text files to edit. This is one such text file. If you are familiar with standard unix configuration files, this file will look familiar to you -- it contains comments interspersed with configuration items. Edit the file, changing any items as necessary, and then save it and exit. At that point, debconf will read the edited file, and use the values you entered to configure the system.
pl: Nakładka oparta na edytorze pokazuje jeden lub więcej plików tekstowych, które można modyfikować. To jest jeden z takich plików. Jeśli znasz standardowe pliki konfiguracyjne UNIXa, ten plik będzie wyglądał znajomo -- zawiera komentarze oraz linie konfiguracji. Zmodyfikuj plik, zmieniając potrzebne pozycje, zapisz go i zakończ edytor. W tym momencie debconf przeczyta zapisany plik i użyje wprowadzonych przez Ciebie wartości do konfiguracji systemu.

en: If you quit this configuration dialog, then the package being configured will probably fail to install, and you may have to fix it manually. This may be especially difficult if you are in the middle of a large upgrade.
pl: Jeśli zamkniesz to okno dialogowe konfiguracji, konfigurowany pakiet prawdopodobnie się nie zainstaluje, i będziesz musiał naprawić go ręcznie. To może być szczególnie tródne, jeśli jesteś w połowie dużej aktualizacji.

en: You may need to quit anyway if you are stuck in a configuration loop due to a buggy package.
pl: Możesz zawsze zakończyć, jeśli utknąłeś w konfiguracji lub z powodu błędu w pakiecie.

en: _Quit
pl: Wyjdź

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Debconf on %s
pl: Debconf na %s

en: This frontend requires a controlling tty.
pl: Ta nakładka wymaga terminala sterującego.

en: Term::ReadLine::GNU is incompatable with emacs shell buffers.
pl: Term::ReadLine::GNU nie jest zgodny z buforami powłoki emacsa.

en: More
pl: Dalej

en: Note: Debconf is running in web mode. Go to http://localhost:%i/
pl: Uwaga: Debconf działa w trybie www. Patrz http://localhost:%i/

en: Back
pl: Powrót

en: Next
pl: Dalej

en: warning: possible database corruption. Will attempt to repair by adding back missing question %s.
pl: uwaga: mogło nastąpić uszkodzenie bazy danych. Zostanie wykonana próba naprawy przez dodanie brakującego pytania %s.

en: Template #%s in %s has a duplicate field "%s" with new value "%s". Probably two templates are not properly separated by a lone newline.
pl: Szablon nr %s w %s ma drugie pole "%s" z inną wartością "%s". Prawdopodobnie dwa szablony nie zostały poprawnie rozdzielone przy pomocy pustej linii.

en: Unknown template field '%s', in stanza #%s of %s
pl: Nieznane pole szablonu '%s', w części nr %s pliku %s

en: Template parse error near `%s', in stanza #%s of %s
pl: Błąd w szablonie w pobliżu `%s', w części nr %s pliku %s

en: Template #%s in %s does not contain a 'Template:' line
pl: Szablon nr %s w pliku %s nie zawiera linii `Template:'

en: must specify some debs to preconfigure
pl: należy podać pakiety do skonfigurowania

en: delaying package configuration, since apt-utils is not installed
pl: opóźnienie konfiguracji pakietów, ponieważ pakiet apt-utils nie jest zainstalowany

en: unable to re-open stdin: %s
pl: nie udało się ponownie otworzyć stdin: %s

en: apt-extracttemplates failed: %s
pl: Działanie apt-extracttemplates zakończyło się błędem: %s

en: Extracting templates from packages: %d%%
pl: Rozpakowywanie szablonów dla pakietów: %d%%

en: Preconfiguring packages ...
pl: Prekonfiguracja pakietów ...

en: template parse error: %s
pl: błąd w szablonie: %s

en: debconf: can't chmod: %s
pl: debconf: nie udało się zmienić uprawnień: %s

en: %s failed to preconfigure, with exit status %s
pl: nie udało się skonfigurować %s, kod wyjścia: %s

en: Usage: dpkg-reconfigure [options] packages
      -u,  --unseen-only		Show only not yet seen questions.
           --default-priority	Use default priority instead of low.
           --force			Force reconfiguration of broken packages.
           --no-reload		Do not reload templates. (Use with caution.)
pl: Użycie: dpkg-reconfigure [opcje] pakiety
      -u,  --unseen-only		Wyświetla tylko te pytania, które nie były wcześniej pokazane.
           --default-priority	Używa domyślnego priorytetu zamiast niskiego.
           --force			Wymusza konfigurowanie pakietów z uszkodzonymi zależnościami.
           --no-reload		Nie przeładowuje szablonów. (Używać ostrożnie.)

en: %s must be run as root
pl: %s musi być uruchamiany jako root

en: please specify a package to reconfigure
pl: proszę podać pakiet do skonfigurowania

en: %s is not installed
pl: %s nie jest zainstalowany

en: %s is broken or not fully installed
pl: %s jest uszkodzony, lub nie jest w pełni zainstalowany

en: Usage: debconf-communicate [options] [package]
pl: Użycie: debconf-communicate [opcje] [pakiet]

en: debconf-mergetemplate: This utility is deprecated. You should switch to using po-debconf's po2debconf program.
pl: debconf-mergetemplate: Używanie tego narzędzia jest odradzane. Należy używać programu po2debconf z pakietu po-debconf.

en: Usage: debconf-mergetemplate [options] [templates.ll ...] templates
pl: Użycie: debconf-mergetemplate [opcje] [szablony.ll ...] szablony

en: 
            --outdated		Merge in even outdated translations.
    	--drop-old-templates	Drop entire outdated templates.
pl: 
            --outdated		Łączy nawet przestarzałe tłumaczenia.
    	--drop-old-templates	Pomija wszystkie przestarzałe szablony.

en: %s is missing
pl: brakuje %s

en: %s is missing; dropping %s
pl: brakuje %s; %s zostaje pominięte

en: %s is fuzzy at byte %s: %s
pl: tłumaczenie %s budzi wątpliwości. Bajt %s: %s

en: %s is fuzzy at byte %s: %s; dropping it
pl: tłumaczenie %s (bajt %s) budzi wątpliwości: %s; zostaje pominięte

en: %s is outdated
pl: %s jest nieaktualny

en: %s is outdated; dropping whole template!
pl: %s jest nieaktualne; zostaje pominięty cały szablon!

en: Usage: debconf [options] command [args]
pl: Użycie: debconf [opcje] polecenie [argumenty]

en: 
      -o,  --owner=package		Set the package that owns the command.
pl: 
      -o,  --owner=pakiet		Określa z jakiego pakietu pochodzi uruchomione przez debconf polecenie.
