debian-edu-install - en to cs translation catalogue (39 entries)

note: Type: text Description Debian Installer Main-menu Item
en: Choose Debian Edu profile
cs: Zvolte profil Debian Edu

note: Type: multiselect Choices
en: Main Server
cs: Hlavní server

note: Type: multiselect Choices
en: Workstation
cs: Stanice

note: Type: multiselect Choices
en: Roaming Workstation
cs: Stanice na cestách

note: Type: multiselect Choices
en: LTSP Server
cs: LTSP server

note: Type: multiselect Choices
en: Standalone
cs: Samostatný

note: Type: multiselect Choices
en: Minimal
cs: Minimální

note: Type: multiselect Description
en: Profile(s) to apply to this machine:
cs: Profily, které se mají použít na tomto počítači:

note: Type: multiselect Description
en: Profiles determine how the machine can be used out-of-the-box:
cs: Profily určují, jak se bude počítač chovat po výchozí instalaci:

note: Type: multiselect Description
en:  - Main Server: reserved for the Debian Edu server. It does not include
                    any GUI (Graphical User Interface). There should only
                    be one such server on a Debian Edu network.
     - Workstation: for normal machines on the Debian Edu network.
     - Roaming Workstation: for single user machines on the Debian Edu
                    network which some times travel outside the network.
     - LTSP Server: includes 'Workstation' and requires two network cards.
     - Standalone:  for machines meant to be used outside the Debian Edu
                    network. It includes a GUI and conflicts with other
                    profiles.
     - Minimal:     fully integrated into the Debian Edu network but
                    contains only a basic system without any GUI.
cs:  - Hlavní server: Vyhrazený pro Debian Edu server. Neobsahuje
                      grafické rozhraní. V síti Debian Edu by se měl
                      nacházet pouze jeden.
     - Stanice:       Pro běžné počítače v síti Debian Edu.
     - Stanice na cestách: Pro jednouživatelské počítače v síti Debian Edu,
                      které občas cestují mimo síť.
     - LTSP server:   Obsahuje profil „Stanice“ a vyžaduje dvě síťové karty.
     - Samostatný:    Pro počítače, které nejsou součástí sítě Debian Edu.
                      Obsahuje grafické rozhraní, koliduje s ostatními
                      profily.
     - Minimální:     Plně integrovaný do sítě Debian Edu, avšak obsahuje
                      jen základní systém bez grafického prostředí.

note: Type: error Description
en: Standalone profile cannot be used with other profiles
cs: Profil „Samostatný“ není možno použít s jinými profily

note: Type: error Description
en: The Standalone profile cannot be installed together with any other profile on the same machine. Please either only choose Standalone or any other combination excluding Standalone.
cs: Profil „Samostatný“ nemůže být nainstalován na jednom počítači současně s jiným profilem. Vyberte prosím buď jenom „Samostatný“, nebo libovolnou jinou kombinaci profilů nezahrnující profil „Samostatný“.

note: Type: note Description
en: Standalone installation is partly manual
cs: Instalace samostatného počítače vyžaduje ruční zásah

note: Type: note Description
en: The Standalone install is currently not as automatic as the other profiles, to make it easier to do manual partitioning.  You are now sent to the debian-installer main menu.  Select "Change debconf priority", and choose priority "high" to enable the automatic installation again.
cs: Instalace samostatného počítače zatím není tak automatická jako ostatní profily, aby bylo jednodušší rozdělit disk ručně. Nyní jste posláni do hlavního menu instalačního programu. Pro přechod zpět k automatické instalaci použijte menu „Změnit prioritu otázek“ a vyberte „vysokou“ prioritu.

note: Type: text Description Type: boolean
en: Really use the automatic partitioning tool?
cs: Opravdu chcete použít automatické rozdělení disku?

note: Type: boolean Description
en: This will destroy the partition table on all disks in the machine. REPEAT: THIS WILL WIPE CLEAN ALL HARD DISKS IN THE MACHINE! If you have important data that are not backed up, you may want to stop now in order to do a backup. In that case, you'll have to restart the installation later.
cs: Tímto zničíte tabulku oddílů na všech discích v počítači. OPAKUJI: TÍMTO VYMAŽETE OBSAH VŠECH DISKŮ V POČÍTAČI! Jestliže máte důležitá, dosud nezazálohovaná data, můžete nyní ukončit instalaci a vrátit se sem později.

note: Type: text Description Type: boolean
en: Participate in the package usage survey?
cs: Připojit se k průzkumu o nejpopulárnější balíky?

note: Type: boolean Description
en: The system may anonymously supply the distribution developers with statistics about the most used packages on this system.  This information influences decisions such as which packages should go on the first distribution CD.
cs: Systém může anonymně posílat vývojářům distribuce statistiku o nejvíce využívaných balících na tomto systému. Tyto informace pomáhají vývojářům v rozhodování, které balíky by měly být umístěny na prvním instalačním CD.

note: Type: boolean Description
en: If you choose to participate, the automatic submission script will run once every week, sending statistics to the distribution developers. The collected statistics can be viewed on http://popcon.debian.org/.
cs: Pokud se rozhodnete připojit, automatický skript bude jednou týdně odesílat statistiku zpět vývojářům distribuce. Zpracované statistiky si můžete prohlédnout na http://popcon.debian.org/.

note: Type: boolean Description
en: This choice can be later modified by running "dpkg-reconfigure popularity-contest".
cs: Své rozhodnutí můžete kdykoliv změnit, stačí spustit: „dpkg-reconfigure popularity-contest“.

note: Type: text Description Debian Edu main server menu entry for partman recipe.
en: Debian Edu Main Server
cs: Debian Edu Hlavní server

note: Type: text Description Debian Edu ltsp server menu entry for partman recipe.
en: Debian Edu LTSP Server
cs: Debian Edu LTSP server

note: Type: text Description Debian Edu workstation menu entry for partman recipe.
en: Debian Edu Workstation
cs: Debian Edu Stanice

note: Type: text Description Debian Edu combo main+ltsp menu entry for partman recipe.
en: Debian Edu Main Server and LTSP Server
cs: Debian Edu Hlavní server a LTSP server

note: Type: text Description Debian Edu combo main+ws menu entry for partman recipe.
en: Debian Edu Main Server and Workstation
cs: Debian Edu Hlavní server a Stanice

note: Type: text Description Debian Edu minimal menu entry for partman recipe.
en: Debian Edu Minimal
cs: Debian Edu Minimální

note: Type: title Description
en: Debian Edu package installation failed
cs: Instalace balíku Debian Edu selhala

note: Type: error Description
en: Installation of required packages failed
cs: Instalace vyžadovaných balíků selhala

note: Type: error Description
en: Some required packages failed to install. The packages were ${PACKAGES}. Check /var/log/syslog if there is some information why this happened. The installed system is not going to work properly, so the installation was aborted and the system will be rebooted now.
cs: Následující vyžadované balíky se nepodařilo nainstalovat: ${PACKAGES}. Zkontrolujte /var/log/syslog, zda se v něm nenachází informace, proč se tak stalo. Instalovaný systém nebude fungovat správně a proto byla instalace přerušena. Systém bude nyní restartován.

note: Type: boolean Description
en: Available disk space is too small.  Abort the installation?
cs: Příliš málo místa na disku. Přerušit instalaci?

note: Type: boolean Description
en: The available disk space is too small for the selected profiles. Please choose whether you want to abort the installation or continue without setting up the recommended partitioning setup
cs: Dostupné volné místo je pro zvolené profily příliš malé. Rozhodněte se, zda přerušit instalaci, nebo zda pokračovat bez doporučeného rozdělení disku.

note: Type: boolean Description
en: If you choose to continue, one single partition will be used for all system files _and_ user files.  Note that this can cause stability problems after a while.
cs: Budete-li pokračovat, použije se jediná velká oblast pro veškeré systémové _a_ uživatelské soubory. To může po nějaké době používání způsobit problémy se stabilitou.

note: Type: text Description Type: error
en: Missing required network connectivity
cs: Chybí síťové připojení

note: Type: error Description
en: To install Debian Edu using PXE and NETINST CD, network connectivity is required.  It is currently missing, so this installation can not continue and will be aborted.
cs: Pro instalaci Debian Edu pomocí PXE a netinst CD je vyžadováno síťové připojení. Síťové připojení nebylo nalezeno a tudíž nelze pokračovat v instalaci.

note: Type: text Description Debian Installer Main-menu Item
en: Install Debian Edu profile (enforce menu order)
cs: Instalovat profil Debian Edu (vynutit uspořádání menu)

note: Type: error Description
en: Some errors were found during installation
cs: Během instalace se vyskytly chyby

note: Type: error Description
en: Consider reporting them to the Debian Edu developers.
cs: Nahlaste je prosím vývojářům Debian Edu.

note: Type: note Description
en: No errors were found during installation
cs: Během instalace se nevyskytly žádné chyby

note: Type: note Description
en: This is shown for the development version to make it clear that the installation was successful.
cs: Tato hláška se zobrazuje pouze ve vývojové verzi, aby bylo jasné, že instalace skončila úspěšně.
