debian-edu-install 1.520 - en to nl translation catalogue (39 entries)

note: Type: text Description Debian Installer Main-menu Item
en: Choose Debian Edu profile
nl: Toe te passen Debian Edu profiel(en) kiezen

note: Type: multiselect Choices
en: Main Server
nl: Hoofdserver

note: Type: multiselect Choices
en: Workstation
nl: Werkstation

note: Type: multiselect Choices
en: Roaming Workstation
nl: Mobiel werkstation

note: Type: multiselect Choices
en: LTSP Server
nl: LTSP server

note: Type: multiselect Choices
en: Standalone
nl: Autonome computer

note: Type: multiselect Choices
en: Minimal
nl: Minimale installatie

note: Type: multiselect Description
en: Profile(s) to apply to this machine:
nl: Welke profielen wilt u op deze computer toepassen?

note: Type: multiselect Description
en: Profiles determine how the machine can be used out-of-the-box:
nl: De profielen bepalen welk gebruik men van de computer kan maken zonder verdere aanpassingen:

note: Type: multiselect Description
en:  - Main Server: reserved for the Debian Edu server. It does not include
                    any GUI (Graphical User Interface). There should only
                    be one such server on a Debian Edu network.
     - Workstation: for normal machines on the Debian Edu network.
     - Roaming Workstation: for single user machines on the Debian Edu
                    network which some times travel outside the network.
     - LTSP Server: includes 'Workstation' and requires two network cards.
     - Standalone:  for machines meant to be used outside the Debian Edu
                    network. It includes a GUI and conflicts with other
                    profiles.
     - Minimal:     fully integrated into the Debian Edu network but
                    contains only a basic system without any GUI.
nl:  - Hoofdserver: Voorbehouden aan de Debian Edu-server. Heeft
                    geen enkele grafische gebruikersinterface (GUI).
                    Er mag slechts één dergelijke server aanwezig zijn
                    in een netwerk van Debian Edu.
     - Werkstation: Voor normale computers in het Debian Edu-netwerk.
     - Mobiel werkstation: Voor een computer voor één enkele gebruiker
                    die soms ook buiten het netwerk gebruikt wordt.
     - LTSP server: Bevat ook het profiel 'Werkstation' en moet twee
                    netwerkkaarten hebben.
     - Autonome computer: Voor computers die bedoeld zijn om buiten het
                    netwerk van Debian Edu gebruikt te worden. Het bevat een
                    GUI. Het profiel conflicteert met de andere profielen.
     - Minimale installatie: Volledig geïntegreerd in het netwerk van Debian
                    Edu, maar bevat alleen een basissysteem zonder GUI.

note: Type: error Description
en: Standalone profile cannot be used with other profiles
nl: Het profiel 'autonome computer' kan niet samen met andere profielen gebruikt worden.

note: Type: error Description
en: The Standalone profile cannot be installed together with any other profile on the same machine. Please either only choose Standalone or any other combination excluding Standalone.
nl: Het profiel 'autonome computer' kan niet gelijktijdig met andere profielen op dezelfde computer geïnstalleerd worden. U dient dus ofwel voor het profiel 'autonome computer' te kiezen, ofwel voor een combinatie van profielen, maar dan mag het profiel 'autonome computer' er geen deel van uit maken.

note: Type: note Description
en: Standalone installation is partly manual
nl: De installatie van het profiel 'autonome computer' verloopt niet volledig automatisch

note: Type: note Description
en: The Standalone install is currently not as automatic as the other profiles, to make it easier to do manual partitioning.  You are now sent to the debian-installer main menu.  Select "Change debconf priority", and choose priority "high" to enable the automatic installation again.
nl: De installatie van het profiel 'autonome computer' is niet in dezelfde mate geautomatiseerd als de andere profielen. Dit maakt een handmatige indeling  van de harde schijf makkelijker. Zo meteen krijgt u het hoofdmenu van het debian-installatieproces te zien. Om de automatische installatie te hervatten kiest u 'Debconf-prioriteit veranderen' en vervolgens stelt u deze in op 'hoog'.

note: Type: text Description Type: boolean
en: Really use the automatic partitioning tool?
nl: Weet u zeker dat u de automatische schijfindeling wilt gebruiken?

note: Type: boolean Description
en: This will destroy the partition table on all disks in the machine. REPEAT: THIS WILL WIPE CLEAN ALL HARD DISKS IN THE MACHINE! If you have important data that are not backed up, you may want to stop now in order to do a backup. In that case, you'll have to restart the installation later.
nl: Dit zal de schijfindelingstabel op alle schijven van de computer vernietigen. NOGMAALS: DIT VERWIJDERT ALLES VAN ALLE HARDE SCHIJVEN IN DE COMPUTER! Indien u belangrijke gegevens heeft zonder reservekopie kunt u best nu stoppen om een reservekopie te maken. In dat geval dient u de installatie later van voor af aan te beginnen.

note: Type: text Description Type: boolean
en: Participate in the package usage survey?
nl: Wilt u meewerken aan het onderzoek naar het gebruik van pakketten?

note: Type: boolean Description
en: The system may anonymously supply the distribution developers with statistics about the most used packages on this system.  This information influences decisions such as which packages should go on the first distribution CD.
nl: U kunt uw systeem instellen zodat anonieme statistieken naar de ontwikkelaars van de distributie verstuurd worden. Deze statistieken hebben betrekking op welke pakketten het meest gebruikt worden op deze computer, en beïnvloeden beslissingen zoals welke pakketten op de eerste installatie-CD terecht komen.

note: Type: boolean Description
en: If you choose to participate, the automatic submission script will run once every week, sending statistics to the distribution developers. The collected statistics can be viewed on http://popcon.debian.org/.
nl: Indien u wilt deelnemen zal eenmaal per week een script uitgevoerd worden dat de statistieken naar de ontwikkelaars stuurt. De verzamelde statistieken kunnen bekeken worden op http://popcon.debian.org/.

note: Type: boolean Description
en: This choice can be later modified by running "dpkg-reconfigure popularity-contest".
nl: U kunt uw keuze altijd nog herzien via het commando 'dpkg-reconfigure popularity-contest'.

note: Type: text Description Debian Edu main server menu entry for partman recipe.
en: Debian Edu Main Server
nl: Hoofdserver van Debian Edu

note: Type: text Description Debian Edu ltsp server menu entry for partman recipe.
en: Debian Edu LTSP Server
nl: LTSP server van Debian Edu

note: Type: text Description Debian Edu workstation menu entry for partman recipe.
en: Debian Edu Workstation
nl: Werkstation van Debian Edu

note: Type: text Description Debian Edu combo main+ltsp menu entry for partman recipe.
en: Debian Edu Main Server and LTSP Server
nl: Hoofdserver en LTSP server van Debian Edu

note: Type: text Description Debian Edu combo main+ws menu entry for partman recipe.
en: Debian Edu Main Server and Workstation
nl: Hoofdserver en werkstation van Debian Edu

note: Type: text Description Debian Edu minimal menu entry for partman recipe.
en: Debian Edu Minimal
nl: Minimale installatie van Debian Edu

note: Type: title Description
en: Debian Edu package installation failed
nl: De installatie van het pakket Debian Edu is mislukt

note: Type: error Description
en: Installation of required packages failed
nl: De installatie van noodzakelijke pakketten is mislukt

note: Type: error Description
en: Some required packages failed to install. The packages were ${PACKAGES}. Check /var/log/syslog if there is some information why this happened. The installed system is not going to work properly, so the installation was aborted and the system will be rebooted now.
nl: Sommige noodzakelijke pakketten konden niet worden geïnstalleerd. Het betreft de pakketten ${PACKAGES}. Raadpleeg /var/log/syslog voor een mogelijke verklaring hiervoor. Het geïnstalleerde systeem zal niet goed werken. Daarom is de installatie afgebroken en zal de computer nu opnieuw opstarten.

note: Type: boolean Description
en: Available disk space is too small.  Abort the installation?
nl: Er is te weinig vrije schijfruimte. De installatie annuleren?

note: Type: boolean Description
en: The available disk space is too small for the selected profiles. Please choose whether you want to abort the installation or continue without setting up the recommended partitioning setup
nl: Er is te weinig schijfruimte beschikbaar voor de geselecteerde profielen. Geef aan of u de installatie wilt afbreken of wilt doorgaan zonder de aanbevolen partitie-indeling.

note: Type: boolean Description
en: If you choose to continue, one single partition will be used for all system files _and_ user files.  Note that this can cause stability problems after a while.
nl: Als u kiest om verder te gaan zal er één enkele partitie worden gebruikt voor alle systeembestanden _en_ alle gebruikersbestanden. Dit kan na enige tijd stabiliteitsproblemen veroorzaken.

note: Type: text Description Type: error
en: Missing required network connectivity
nl: De vereiste netwerkverbinding ontbreekt

note: Type: error Description
en: To install Debian Edu using PXE and NETINST CD, network connectivity is required.  It is currently missing, so this installation can not continue and will be aborted.
nl: Om Debian Edu te installeren via PXE en de NETINST CD heeft u een netwerkverbinding nodig. Die ontbreekt momenteel. Daarom kan deze installatie niet voortgaan en wordt ze afgebroken.

note: Type: text Description Debian Installer Main-menu Item
en: Install Debian Edu profile (enforce menu order)
nl: Gekozen Debian Edu profielen installeren (menu-volgorde afdwingen)

note: Type: error Description
en: Some errors were found during installation
nl: Er zijn fouten gevonden tijdens de installatie

note: Type: error Description
en: Consider reporting them to the Debian Edu developers.
nl: We stellen het op prijs als u deze rapporteert aan de ontwikkelaars van Debian Edu.

note: Type: note Description
en: No errors were found during installation
nl: Er zijn geen fouten gevonden tijdens de installatie

note: Type: note Description
en: This is shown for the development version to make it clear that the installation was successful.
nl: In de ontwikkelingsversie wordt dit bericht getoond om duidelijk te maken dat de installatie succesvol verliep.
