debomatic - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Bad .changes file: %s
cs: Špatný .changes soubor: %s

en: Unable to open %s
cs: Nelze otevřít %s

en: Unable to access %s directory
cs: Nelze otevřít adresář %s

en: Configuration file %s does not exist
cs: Konfigurační soubor %s neexistuje

en: Keyring not found
cs: Klíčenka nenalezena

en: No valid signatures found
cs: Žádný validní podpis
