debomatic - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Bad .changes file: %s
ast: Ficheru .changes incorreutu: %s

en: Unable to open %s
ast: Nun pudo abrise %s

en: Unable to access %s directory
ast: Nun se puede acceder al direutoriu %s

en: Configuration file %s does not exist
ast: El ficheru de configuración %s nun esiste

en: Keyring not found
ast: Nun s'alcontró l'aniellu de claves

en: No valid signatures found
ast: Nun s'atoparon robles válides
