debomatic - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Bad .changes file: %s
ca: Fitxer .changes erroni: %s

en: Unable to open %s
ca: No es pot obrir %s

en: Unable to access %s directory
ca: Incapaç d'accedir el directori %s

en: Configuration file %s does not exist
ca: El fitxer de configuració %s no existèix

en: Keyring not found
ca: Keyring no trobat

en: No valid signatures found
ca: No s'han trobat signatures vàlides
