debomatic - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Distribution %s is disabled
da: Distribution %s er deaktiveret

en: Building %s
da: Bygger %s

en: Bad .changes file: %s
da: Ugylidg .changes-fil: %s

en: Unable to fetch %s
da: Kunne ikke hente %s

en: Unable to open %s
da: Kunne ikke åbne %s

en: Processing %s
da: Behandler %s

en: Unable to access %s directory
da: Kunne ikke tilgå %s-mappe

en: Configuration file has not been specified
da: Konfigurationsfil er ikke angivet

en: Configuration file %s does not exist
da: Konfigurationsfil %s findes ikke

en: Waiting for threads to complete...
da: Venter på at tråde bliver færdige ...

en: Keyring not found
da: Nøglering blev ikke fundet

en: No valid signatures found
da: Ingen gyldige underskrifter fundet
