debomatic - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Distribution %s is disabled
eo: Distribuaĵo %s estas malŝaltita

en: Bad .changes file: %s
eo: Malbona dosiero .changes: %s

en: Unable to fetch %s
eo: Ne povas obteni %s

en: Unable to open %s
eo: Ne povas malfermi %s

en: Unable to access %s directory
eo: Ne povas akiri dosierujon %s

en: Configuration file %s does not exist
eo: Agordfosiero %s ne ekzistas
