debomatic - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Bad .changes file: %s
fi: Epäkelpo .changes-tiedosto: %s

en: Unable to open %s
fi: Tiedoston %s avaaminen ei onnistunut

en: Unable to access %s directory
fi: Hakemistoa %s ei voitu lukea

en: Configuration file %s does not exist
fi: Asetustiedosto %s ei ole olemassa

en: Keyring not found
fi: Avainnippua ei löytynyt

en: No valid signatures found
fi: Kelvollisia allekirjoituksia ei löydy
