debomatic - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Bad .changes file: %s
he: קובץ ה־‎.changes לא תקין: %s

en: Unable to open %s
he: לא ניתן לפתוח את %s

en: Unable to access %s directory
he: לא ניתן לגשת אל התיקייה %s

en: Configuration file %s does not exist
he: קובץ התצורה %s אינו קיים

en: Keyring not found
he: צרור המפתחות לא נמצא

en: No valid signatures found
he: לא נמצאו חתימות תקניות
