debomatic 0.7-1 - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Bad .changes file: %s
ja: 不正な .changes ファイル: %s

en: Unable to open %s
ja: %s が開けません

en: Unable to access %s directory
ja: %s ディレクトリにアクセスできません

en: Configuration file %s does not exist
ja: 設定ファイル %s が存在しません

en: Keyring not found
ja: キーリングが見つかりません

en: No valid signatures found
ja: 妥当な署名が見つかりませんでした
