debomatic - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Distribution %s is disabled
nl: Distributie %s is uitgeschakeld

en: Bad .changes file: %s
nl: Fout .changes bestand: %s

en: Unable to open %s
nl: %s kan niet geopend worden

en: Unable to access %s directory
nl: Niet in staat locatie %s te openen

en: Configuration file %s does not exist
nl: Configuratiebestand %s bestaat niet

en: Keyring not found
nl: Sleutelring niet gevonden

en: No valid signatures found
nl: Geen geldige handtekening gevonden
