debomatic - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Distribution %s is disabled
ro: Distribuția %s este dezactivată

en: Bad .changes file: %s
ro: Fișier .changes greșit: %s

en: Unable to open %s
ro: Nu s-a putut deschide %s

en: Unable to access %s directory
ro: Nu s-a putut accesa dosarul %s

en: Configuration file %s does not exist
ro: Fișierul de configurare %s nu există

en: Keyring not found
ro: Inelul de chei nu a fost găsit

en: No valid signatures found
ro: Nu s-a găsit nicio semnătură validă
