debomatic - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Distribution %s is disabled
ru: Распределение %s отключено

en: Building %s
ru: Сборка %s

en: Build of %s complete
ru: Сборка %s завершена

en: Bad .changes file: %s
ru: Плохой файл .changes: %s

en: Unable to open %s
ru: Не удалось открыть %s

en: Processing %s
ru: Обработка %s

en: Unable to access %s directory
ru: Нет доступа к каталогу %s

en: Configuration file %s does not exist
ru: Файл настроек %s не существует

en: Removing files
ru: Удаление файлов

en: Removing %s
ru: Удаление %s

en: Keyring not found
ru: Брелок не найден

en: No valid signatures found
ru: Не найдены допустимые подписи
