debomatic - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Bad .changes file: %s
sl: Pokvarjena .changes datoteka: %s

en: Unable to open %s
sl: Ni mogoče odpreti %s

en: Unable to access %s directory
sl: Ne morem dostopati do direktorija %s

en: Configuration file %s does not exist
sl: Nastavitvena datoteka %s ne obstaja

en: Keyring not found
sl: Zbirke ključev ni mogoče najti

en: No valid signatures found
sl: Ne najdem veljavnih podpisov
