debomatic - en to sr translation catalogue (60 entries)

en: Build already scheduled for package %(package)s_%(version)s in %(dist)s
sr: Изградња је већ заказана за пакет %(package)s %(version)s у %(dist)s

en: Skipping removal of file %s
sr: Прескачем уклањање датотеке „%s“

en: Distribution %s is disabled
sr: Дистрибуција „%s“ је искључена

en: Building %s
sr: Изграђујем „%s“

en: Build of %s failed
sr: Нисам успео да изградим „%s“

en: Build of %s successful
sr: Успео сам да изградим „%s“

en: Build of %s complete
sr: Завршена је изградња „%s“

en: Requesting URL %s
sr: Потражујем адресу „%s“

en: Bad .changes file: %s
sr: Лоша датотека измена (.changes): %s

en: Distribution %s not configured
sr: Дистрибуција „%s“ није подешена

en: Downloading missing %s
sr: Преузимам недостајуће „%s“

en: File %s added
sr: Датотека „%s“ је додата

en: Unable to fetch %s
sr: Не могу да довучем „%s“

en: %(mapped)s mapped as %(mapper)s
sr: %(mapped)s је мапирано као %(mapper)s

en: Unable to open %s
sr: Не могу да отворим „%s“

en: File %s removed
sr: Датотека „%s“ је уклоњена

en: schroot profile %s not found
sr: Нисам нашао „schroot“ профил %s

en: Creating chroot %(dist)s-%(arch)s-debomatic
sr: Правим „chroot %(dist)s-%(arch)s-debomatic“

en: Failed creating %(dist)s-%(arch)s-debomatic
sr: Нисам успео да направим „%(dist)s-%(arch)s-debomatic“

en: Unable to launch sbuild-createchroot
sr: Не могу да покренем „sbuild-createchroot“

en: Processing %s
sr: Обрађујем „%s“

en: Module %s loaded
sr: Модул „%s“ је учитан

en: Modules will be executed in this order: %s
sr: Модули ће бити извршени овим редом: %s

en: %(mod)s module disabled, needs %(missing)s
sr: Модул „%(mod)s“ је искључен, потребан је „%(missing)s“

en: Executing hook %(hook)s from module %(mod)s
sr: Извршавам предворје „%(hook)s“ за модул „%(mod)s“

en: Module %s is blacklisted
sr: Модул „%s“ је на списку забрана

en: Cannot execute %(mod)s as %(order)s module, dependencies found: %(deps)s
sr: Не могу да извршим „%(mod)s“ као „%(order)s“ модул, нађох зависности: %(deps)s

en: Circular dependencies found, disabled modules: %s
sr: Нађох кружне зависности, искључени модули: %s

en: %s hooks launched
sr: „%s“ предворје је покренуто

en: %s hooks finished
sr: „%s“ предворје је завршено

en: You must run Deb-o-Matic as root
sr: Морате покренути Деб-о-Матик као администратор

en: Unable to access %s directory
sr: Не могу да приступим директоријуму „%s“

en: Creating sbuild keys
sr: Правим кључеве сбилд-а

en: Failed to create sbuild keys
sr: Нисам успео да направим кључеве сбилд-а

en: Another instance is running, aborting
sr: Још један примерак је покренут, прекидам

en: Inotify loop started
sr: Покренута је петља и-обавештајца

en: Timer loop started
sr: Покренута је петља одбројавача

en: Thread for %s scheduled
sr: Нит за „%s“ је заказана

en: Log level not valid, defaulting to "info"
sr: Ниво дневника није исправан, подразумевам „info“

en: Set "%(option)s" in section "%(section)s" in %(conffile)s
sr: Постављам „%(option)s“ у одељку „%(section)s“ у %(conffile)s

en: Option "%(option)s" in section "%(section)s" must be %(type)s
sr: Опција „%(option)s“ у одељку „%(section)s“ мора бити „%(type)s“

en: Configuration file has not been specified
sr: Датотека подешавања није наведена

en: Configuration file %s does not exist
sr: Датотека подешавања „%s“ не постоји

en: Section "%(section)s" missing in %(conffile)s
sr: Одељак „%(section)s“ недостаје у „%(conffile)s“

en: Distribution file %s does not exist
sr: Датотека дистрибуције „%s“ не постоји

en: Performing a binNMU build
sr: Извршавам изградњу „binNMU“-а

en: Performing a package rebuild with extra dependencies
sr: Извршавам поновну изградњу пакета са додатним зависностима

en: Killing build task
sr: Убијам задатак изградње

en: Build killed for %(package)s_%(version)s in %(dist)s
sr: Изградња је убијена за „%(package)s_%(version)s“ у %(dist)s

en: Performing a porter build
sr: Извршавам изградњу носача

en: Performing a package rebuild
sr: Извршавам поновну изградњу пакета

en: Removing files
sr: Уклањам датотеке

en: Removing %s
sr: Уклањам „%s“

en: Error entering daemon mode: %s
sr: Грешка уласка у режим услужника: %s

en: Waiting for threads to complete...
sr: Чекам на нити да заврше...

en: Keyring not found
sr: Нисам нашао привезак кључева

en: No valid signatures found
sr: Нисам нашао исправан потпис

en: %s not found
sr: Нисам нашао „%s“

en: %s is not a valid GPG key
sr: „%s“ није исправан ГПГ кључ

en: Invocation of sbuild failed
sr: Нисам успео да призовем „sbuild“
