debomatic - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Bad .changes file: %s
sv: Felaktig .changes fil: %s

en: Unable to open %s
sv: Kunde inte öppna %s

en: Unable to access %s directory
sv: Har inte tillgång till %s mappen

en: Configuration file %s does not exist
sv: Konfigurations filen %s finns inte

en: Keyring not found
sv: Kunde inte hitta nyckelringen

en: No valid signatures found
sv: Inga giltiga signaturer hittades
