debomatic - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Distribution %s is disabled
pl: Dystrybucja %s jest wyłączona

en: Building %s
pl: Buduję %s

en: Bad .changes file: %s
pl: Nieprawidłowy plik .changes: %s

en: Unable to fetch %s
pl: Nie można pozyskać %s

en: Unable to open %s
pl: Nie można otworzyć %s

en: Processing %s
pl: Przetwarzanie %s

en: Configuration file has not been specified
pl: Plik konfiguracyjny nie został określony

en: Configuration file %s does not exist
pl: Plik konfiguracyjny %s nie istnieje

en: Unable to access %s directory
pl: Nie można uzyskać dostępu do katalogu %s

en: Keyring not found
pl: Baza kluczy nie odnaleziona

en: No valid signatures found
pl: Nie znaleziono prawidłowych podpisów

en: Waiting for threads to complete...
pl: Czekam na ukończenie wątków...
