deja-dup - en to eo translation catalogue (16 entries)

note: (itstool) path: section/title
en: Report Issues
eo: Raporti problemon

note: (itstool) path: section/title
en: Translating
eo: Tradukado

note: (itstool) path: section/title (itstool) path: page/title
en: Support
eo: Subteno

note: (itstool) path: section/title
en: Coding
eo: Enkodigo

note: (itstool) path: page/title
en: Credits
eo: Agnoskoj

note: (itstool) path: section/title
en: Development
eo: Programado

note: (itstool) path: section/title
en: Art
eo: Arto

note: (itstool) path: section/title
en: Documentation
eo: Dokumentaro

note: (itstool) path: section/title
en: Translation
eo: Traduko

note: (itstool) path: page/title
en: License
eo: Permesilo

note: (itstool) path: section/title
en: Setup
eo: Agordo

note: (itstool) path: section/title
en: Restore
eo: Restaŭri

note: (itstool) path: info/desc
en: Restore a previous version of a file
eo: Restaŭri antaŭan version de dosiero

note: (itstool) path: screen/var
en: SERVER
eo: SERVILO

note: (itstool) path: screen/var
en: PORT
eo: PORDO

note: (itstool) path: screen/var
en: FOLDER
eo: DOSIERUJO
