deja-dup - en to ku translation catalogue (11 entries)

note: (itstool) path: section/title (itstool) path: page/title
en: Support
ku: Piştgirî

note: (itstool) path: section/title
en: Coding
ku: Kodkirin

note: (itstool) path: page/title
en: Credits
ku: Spas

note: (itstool) path: section/title
en: Development
ku: Pêşxistin

note: (itstool) path: section/title
en: Art
ku: Huner

note: (itstool) path: section/title
en: Documentation
ku: Rêbazname

note: (itstool) path: section/title
en: Translation
ku: Werger

note: (itstool) path: page/title
en: License
ku: Peyman

note: (itstool) path: section/title
en: Setup
ku: Sazkirin

note: (itstool) path: section/title
en: Restore
ku: Şûnde bîne

note: (itstool) path: screen/var
en: FOLDER
ku: PELDANK
