deja-dup - en to km translation catalogue (169 entries)

note: Translators: Monitor in this sense means something akin to 'watcher', not a computer screen.  This program acts like a daemon that kicks off backups at scheduled times.
en: Backup Monitor
km: ត្រួតពិនិត្យ​ការ​បម្រុង​ទុក

en: Schedules backups at regular intervals
km: បម្រុង​ទុក​កាលវិភាគ​នៅ​ចន្លោះ​ពេល​ធម្មតា

en: Keep your important documents safe from disaster
km: រក្សាទុកឯកសារដ៏សំខាន់របស់អ្នកឳ្យមានសុវត្ថិភាពពីគ្រោះមហន្តរាយ

en: Backups
km: បម្រុង​ទុក

en: Change your backup settings
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​ការ​កំណត់​ព័ត៌មាន​បម្រុង​ទុក​របស់​អ្នក

en: Back Up
km: បម្រុងទុក

en: Folders to save
km: ថត​ត្រូវ​រក្សាទុក

en: Folders to ignore
km: ថត​ដែល​ត្រូវ​មិន​អើពើ

en: The last time Déjà Dup was run
km: ពេលវេលា​ចុងក្រោយ Déjà Dup ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ

en: The last time Déjà Dup was successfully run. This time should be in ISO 8601 format.
km: ពេលវេលា​ចុងក្រោយ Déjà Dup ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ​ដោយ​ជោគជ័យ ។ ពេលវេលា​នេះ​គួរ​តែ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ ISO 8601 ។

en: The last time Déjà Dup backed up
km: ការ​បម្រុង​ទុក Déjà Dup ពេលវេលា​ចុងក្រោយ

en: The last time Déjà Dup successfully completed a backup. This time should be in ISO 8601 format.
km: ពេលវេលា​ចុងក្រោយ Déjà Dup បាន​បញ្ចប់​ការ​បម្រុង​ទុក​ដោយ​ជោគជ័យ ។ ពេលវេលា​នេះ​គួរតែ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ ISO 8601 ។

en: The last time Déjà Dup restored
km: ពេលវេលា​ចុងក្រោយ Déjà Dup ដែល​បាន​ស្ដារ

en: The last time Déjà Dup successfully completed a restore. This time should be in ISO 8601 format.
km: ពេលវេលា​ចុងក្រោយ Déjà Dup បាន​បញ្ចប់​ការ​ស្ដារ​ដោយ​ជោគជ័យ ។ ពេលវេលា​នេះ​គួរតែ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ ISO 8601 ។

en: Whether to periodically back up
km: ថា​តើ​ត្រូវ​​កំណត់​ការ​បម្រុង​ទុក​ដែរ​ឬ​ទេ

en: Whether to automatically back up on a regular schedule.
km: ថា​តើ​ត្រូវ​បម្រុង​ទុក​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ​​​​​​លើ​កាលវិភាគ​ធម្មតា​ដែរ​ឬ​ទេ ។

en: How often to periodically back up
km: ថា​តើ​​កំណត់​ការ​បម្រុង​ទុក​ញឹកញាប់​ប៉ុណ្ណា

en: The number of days between backups.
km: ចំនួន​ថ្ងៃ​ចន្លោះ​ការ​បម្រុង​ទុក ។

en: The last time Déjà Dup checked whether it should prompt about backing up
km: ពេលវេលា​ចុងក្រោយ Déjà Dup ដែល​បាន​ពិនិត្យ​មើល ថា​តើ​វា​គួរ​ញែក​​ព័ត៌មាន​បម្រុង​ដែរ​ឬ​ទេ

en: When a user logs in, the Déjà Dup monitor checks whether it should prompt about backing up. This is used to increase discoverability for users that don’t know about backups. This time should be either ‘disabled’ to turn off this check or in ISO 8601 format.
km: នៅ​ពេល​អ្នក​ប្រើ​ចូល Déjà Dup ពិនិត្យ​មើល​ថា​តើ​​វា​គួរតែ​ជា​ប្រអប់​បញ្ចូល​អំពី​ការ​បម្រុង​ទុក​ដែរ​ឬ​ទេ ។ វា​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ ដើម្បី​បង្កើន​ភាព​ដែល​អាច​មើល​ឃើញ​សម្រាប់​អ្នក​ប្រើ​ដែល​មិន​ស្គាល់​អំពី​ការ​បម្រុង​ទុក ។ ពេល​វេលា​នេះ​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​ ‘បិទ​’ បិទ​ការ​ពិនិត្យ​មើល​នេះ ឬ​ទ្រង់ទ្រាយ ISO 8601 ក៏បាន ។

en: The last time Déjà Dup checked whether it should prompt about your password
km: ពេលវេលា​ចុងក្រោយ Déjà Dup ដែល​បាន​ពិនិត្យមើល​ថា​តើ​វា​គួរតែ​​ញែក​អំពី​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ដែរ​ឬ​ទេ

en: In order to prevent you from forgetting your passwords, Déjà Dup will occasionally notify you to confirm the password. This time should be either ‘disabled’ to turn off this check or in ISO 8601 format.
km: ដើម្បី​ការ​ពាក្យ​កុំ​ឲ្យ​អ្នក​ភ្លេច​ពាក្យ​សម្ងាត់​ Déjà Dup នឹង​ជូន​ដំណឹង​អ្នក​ដើម្បី​បញ្ជាក់​ពាក្យ​សម្ងាត់។ ពេល​វេលា​នេះ​គួរតែ​ ‘បាន​បិទ’ ដើម្បី​បិទ​ការ​ពិនិត្យ​មើល​នេះ ឬ​ជា​ទ្រង់ទ្រាយ ISO 8601 ។

en: How long to keep backup files
km: រយៈ​ពេល​រក្សាទុក​ឯកសារ​បម្រុង

en: The number of days to keep backup files on the backup location. A value of 0 means forever. This is a minimum number of days; the files may be kept longer.
km: ចំនួន​ថ្ងៃ​ត្រូវ​រក្សាទុក​ឯកសារ​បម្រុង​នៅ​លើ​ទី​តាំង​បម្រុង​ទុក ។ តម្លៃ​​ ០ មាន​ន័យ​ថា វា​មាន​ន័យ​​ចំនួន​ថ្ងៃ​អប្បបរមា ឯកសារ​អាច​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក​ ។

en: How long to wait between full backups
km: រយៈពេល​ដើម្បី​រង់ចាំ​ចន្លោះ​ពេល​ព័ត៌មាន​បម្រុង​ពេញលេញ

en: Type of location to store backup
km: ប្រភេទ​ទីតាំង​ត្រូវ​ទុក​ការ​បម្រុង

en: The type of backup location. If ‘auto’, a default will be chosen based on what is available.
km: ប្រភេទ​ទីតាំង​ដែល​បម្រុង​ទុក ។ ប្រសិនបើ ‘ស្វ័យប្រវត្តិ’ លំនាំដើម​នឹង​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​ផ្អែក​តាម​អ្វី​ដែល​មាន ។

en: The folder where backups are stored
km: ថតដែលទិន្នន័យបម្រុងត្រូវបានរក្សាទុក

en: _Cancel
km: បោះបង់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: _Restore
km: ស្ដារ

en: _Date
km: លុប

en: Restore
km: ស្ដារ

en: E_ncryption password
km: ការ​អ៊ិនគ្រីប​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: _Show password
km: បង្ហាញ​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: _Remember password
km: ចងចាំ​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: _Help
km: ជំនួយ

en: Storage
km: ផ្ទុក

en: Schedule
km: កំណត់​ពេល

en: _Folder
km: ថត

en: _Choose Folder…
km: ជ្រើស​ថត…

en: Co_ntinue
km: បន្ត

[ctx: verb]
en: _Test
km: សាកល្បង

en: _Resume Later
km: ធ្វើ​បន្ត​ពេល​ក្រោយ

en: _Back
km: ថយក្រោយ

en: _Close
km: បិទ

en: _Forward
km: ទៅមុខ

[ctx: back up is verb]
en: Back Up
km: បម្រុងទុក

[ctx: back up is verb]
en: _Back Up
km: បម្រុង​ទុក

en: Creating the first backup.  This may take a while.
km: ក្នុង​ការ​បម្រុង​ទុក​ដំបូង ។ វា​អាច​ចំណាយ​ពេល​​មួយ​​ភ្លេច ។

en: Creating a fresh backup to protect against backup corruption.  This will take longer than normal.
km: ក្នុង​ការ​បម្រុង​ទុក​ ត្រូវ​ការពារ​ភាព​ខូច​​ក្នុង​ការ​បម្រុង​ទុក ។ វា​នឹង​ចំណាយ​ពេល​​យូរ​បន្តិច ។

note: Translators:  This is the phrase 'Backing up' in the larger phrase "Backing up '%s'".  %s is a filename.
en: Backing up:
km: ការបម្រុងទុក ៖

en: Backup Failed
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បម្រុង​ទុក

en: Backup Finished
km: បម្រុង​ទុក

note: Also leave ourselves up if we just finished a restore test.
en: Your files were successfully backed up and tested.
km: ឯកសារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​សាកល្បង និង​បម្រុងទុក​ដោយ​ជោគជ័យ។

en: Backing Up…
km: កំពុង​បម្រុងទុក…

en: Scanning:
km: វិភាគ​រក ៖

en: Scanning…
km: កំពុង​ភាគរក…

en: _Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: _Allow restoring without a password
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ស្ដារ​ដោយ​គ្មាន​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: _Password-protect your backup
km: ការ​ពាក្យ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ការ​បម្រុង​ទុក​របស់​អ្នក

en: You will need your password to restore your files. You might want to write it down.
km: អ្នក​នឹង​ត្រូវ​ការ​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក​ ដើម្បី​ស្ដារ​ឯកសារ​របស់​អ្នក ។ អ្នក​អាច​សរសេរ​​វា​បាន ។

en: Confir_m password
km: អះអាង​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: In order to check that you will be able to retrieve your files in the case of an emergency, please enter your encryption password again to perform a brief restore test.
km: ដើម្បី​ពិនិត្យមើល​ថា​អ្នក​នឹង​មិន​អាច​ទៅ​យក​ឯកសារ​របស់​អ្នក​នៅ​ក្នុង​ករណី​មាន​អាសន្ន សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​​​ការ​ដាក់​លេខ​កូដ​របស់​អ្នក​ម្ដងទៀត ដើម្បី​​សង្ខេប​ស្ដារ​ការ​សាកល្បង។

en: Test every two _months
km: ការ​សាកល្បង​រៀងរាល់​ពីរ​ខែ

en: Summary
km: សង្ខេប

en: Restore Test
km: ស្ដារ​ការ​សាកល្បង

note: For most, don't do anything special.  Show generic 'unknown error' message, but provide the exception text for better bug reports. Plus, sometimes it may clue the user in to what's wrong. But first, try to restart without a cache, since that seems to quite frequently fix odd metadata errors with dup
en: Failed with an unknown error.
km: បាន​បរាជ័យ​​ដោយ​មាន​កំហុស​ដែល​មិន​ស្គាល់ ។

en: Require Password?
km: ទាមទារ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ឬ ?

en: Encryption Password Needed
km: ត្រូវ​ការ​អ៊ិនគ្រីប​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: _Backup location
km: ទីតាំង​បម្រុង​ទុក

en: Restore From Where?
km: ស្ដារ​ពី​កន្លែង​ណា ?

en: Restore files to _original locations
km: ស្ដារ​ឯកសារ​ទៅ​ទីតាំង​ដើម

en: Restore to _specific folder
km: ស្ដារ​ទៅ​ថត​ជាក់លាក់

en: Choose destination for restored files
km: ជ្រើស​ទិសដៅ​សម្រាប់​ឯកសារ​ដែល​បាន​ស្ដារ

en: Restore _folder
km: ស្ដារ​ថត

en: Backup location
km: ទីតាំង​បម្រុង​ទុក

en: Restore date
km: ស្ដារ​កាលបរិច្ឆេទ

en: Restore folder
km: ស្ដារ​ថត

en: Checking for Backups…
km: កំពុង​ពិនិត្យមើល​ការ​បម្រុងទុក…

en: Restore From When?
km: ស្ដារ​ពី​ពេលណា ?

en: Restore to Where?
km: ស្ដារ​ទៅ​កន្លែង​ណា ?

note: Translators:  This is the word 'Restoring' in the phrase "Restoring '%s'".  %s is a filename.
en: Restoring:
km: ស្ដារ ៖

note: If we didn't see any dates...  Must not be any backups on the backend
en: No backups to restore
km: គ្មាន​ការ​បម្រុង​ទុក​ត្រូវ​ស្ដារ​ឡើយ

en: Original location
km: ទីតាំង​ដើម

en: File to restore | Files to restore
km[0]: ឯកសារ​ត្រូវ​ស្ដារ

en: Restore Failed
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ស្ដារ

en: Restore Finished
km: បាន​បញ្ចប់​ការ​ស្ដារ

note: if it *is* visible, a header will be set already
en: Your files were successfully restored.
km: ឯកសារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ស្ដារ​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Your file was successfully restored. | Your files were successfully restored.
km[0]: ឯកសារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បានស្ដារ​ដោយ​ជោគជ័យ ។

en: Restoring…
km: កំពុង​ស្ដារ…

en: At least six months
km: យ៉ាង​ហោច​ណាស់​ប្រាំមួយ​ខែ

en: At least a year
km: យ៉ាង​ហោច​ណាស់​មួយ​ឆ្នាំ

en: Forever
km: រហូត

en: At least %d day | At least %d days
km[0]: យ៉ាង​ហោចណាស់ %d ថ្ងៃ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Choose folders
km: ជ្រើស​ថត

en: _Add
km: បន្ថែម

en: Local Folder
km: ថត​មូលដ្ឋាន

en: Rackspace Cloud Files
km: ឯកសារ​ Rackspace Cloud

en: Choose Folder
km: ជ្រើស​ថត

en: _OK
km: យល់ព្រម

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Every %d day | Every %d days
km[0]: រៀងរាល់ %d ថ្ងៃ

note: Check for some really simple/common friendly names
en: Next backup is today.
km: ព័ត៌មាន​បម្រុង​បន្ទាប់​ថ្ងៃ​នេះ។

en: Next backup is tomorrow.
km: ព័ត៌មាន​បម្រុង​បន្ទាប់​ថ្ងៃ​ស្អែក។

en: Next backup is %d day from now. | Next backup is %d days from now.
km[0]: ព័ត៌មាន​បម្រុង​បន្ទាប់ %d ថ្ងៃ​ពី​ឥឡូវ​នេះ។

note: Check for some really simple/common friendly names
en: Last backup was today.
km: ព័ត៌មាន​បម្រុង​ចុងក្រោយ​ថ្ងៃ​នេះ។

en: Last backup was yesterday.
km: ព័ត៌មាន​បម្រុង​ចុងក្រោយ​ម្សិលមិញ​។

en: Last backup was %d day ago. | Last backup was %d days ago.
km[0]: ព័ត៌មាន​បម្រុង​ចុងក្រោយ %d ថ្ងៃ​កន្លង​ទៅ។

en: No recent backups.
km: មិន​មាន​ព័ត៌មាន​បម្រុង​បច្ចុប្បន្ន។

en: Connect to Server
km: តភ្ជាប់​ទៅ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: _Username
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ

en: _Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: S_how password
km: បង្ហាញ​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Location not available
km: រក​មិន​ឃើញ​ទីតាំង​ឡើយ

en: Connect _anonymously
km: តភ្ជាប់​ដោយ​អនាមិក

en: Connect as u_ser
km: តភ្ជាប់​ជា​អ្នក​ប្រើ

note: Translators: this is a Windows networking domain
en: _Domain
km: ដែន

en: Keep your files safe by backing up regularly
km: រក្សាទុក​សុវត្ថិភាព​ឯកសារ​ដោយ​ការ​បម្រុង​ទុក​​ដោយ​ជាក់លាក់

en: Important documents, data, and settings can be protected by storing them in a backup. In the case of a disaster, you would be able to recover them from that backup.
km: ឯកសារ​សំខាន់ៗ ទិន្នន័យ និង​ការ​កំណត់​អាច​ត្រូវ​បាន​ការពារ​ដោយ​ស្ដារ​វា​នៅ​ក្នុង​ការ​បម្រុង​ទុក ។ ក្នុង​ករណី​ដែល​​មហន្ត​រាយ ​អ្នក​អាច​យក​វា​ពី​ការ​បម្រុង​ទុក​នោះ​បាន​វិញ ។

en: _Don't Show Again
km: កុំ​បង្ហាញ​ម្តងទៀត

en: _Open Backup Settings
km: បើក​ការ​កំណត់​ការ​បម្រុង​ទុក

en: Backup completed
km: បាន​បញ្ចប់​ការ​បម្រុង​ទុក

en: Backup finished
km: បម្រុង​ទុក

en: Not all files were successfully backed up.  See dialog for more details.
km: មិន​មែន​ឯកសារ​ទាំងអស់​ត្រូវ​បាន​បម្រុង​ទុក​ដោយ​ជោគជ័យ​ទេ ។ ចំពោះ​សេចក្ដីលម្អិត​សូម​មើល​ប្រអប់ ។

en: Starting scheduled backup
km: ចាប់ផ្ដើម​ការ​បម្រុង​ទុក​ដែល​បាន​កំណត់ពេល

en: Could not display %s
km: មិន​អាច​បង្ហាញ %s បាន​ទេ

en: Show version
km: បង្ហាញ​កំណែ

en: Restore given files
km: ស្ដារ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ផ្ដល់

en: Immediately start a backup
km: ចាប់ផ្ដើម​បម្រុង​ទុក​នៅ​ពេលនេះ

en: Scheduled backup delayed
km: ការ​បម្រុង​ទុក​ដែល​បាន​កំណត់​ពេល​យឺត

note: Translators: %2$s is the name of a removable drive, %1$s is a folder on that removable drive.
en: %1$s on %2$s
km: %1$s លើ %2$s

en: Waiting for ‘%s’ to become connected…
km: រង់ចាំ​ ‘%s’ ដើម្បី​តភ្ជាប់…

en: Backup will begin when a network connection becomes available.
km: ការ​បម្រុង​ទុក​នឹង​ចាប់ផ្ដើម នៅ​ពេល​មាន​ការ​តភ្ជាប់​បណ្ដាញ ។

en: Waiting for a network connection…
km: រង់ចាំ​ការ​តភ្ជាប់​បណ្ដាញ…

note: Translators: this is the home folder and %s is the user's username
en: Home (%s)
km: ផ្ទះ (%s)

note: Translators: this is the home folder
en: Home
km: ផ្ទះ

note: Translators: this is the trash folder
en: Trash
km: ធុងសំរាម

en: Backup encryption password
km: បម្រុង​ទុក​ការ​អ៊ិនគ្រីប​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Backing up…
km: កំពុង​បម្រុង​ទុក…

en: Checking for backups…
km: កំពុង​​ពិនិត្យមើល​សម្រាប់​ការ​បម្រុង​ទុក…

en: Listing files…
km: កំពុង​អាន​ឯកសារ…

en: Preparing…
km: កំពុង​រៀបចំ…

en: Verifying backup…
km: កំពុង​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ការ​បម្រុង…

en: Restoring files…
km: កំពុង​ស្ដារ​ឯកសារ…

en: Your backup appears to be corrupted.  You should delete the backup and try again.
km: ព័ត៌មាន​បម្រុង​របស់​អ្នក​​លេច​ឡើង​ត្រូវ​បាន​ខូច។ តើ​អ្នក​ចង់​លុប​ឯកសារ​បម្រុង ហើយ​ព្យាយាម​ម្ដងទៀត។

en: Paused (no network)
km: បាន​ផ្អាក (គ្មាន​បណ្ដាញ)

en: Cleaning up…
km: កំពុង​សម្អាត…

note: OK, we succeeded yay!  But some files didn't make it into the backup because we couldn't read them.  So tell the user so they don't think everything is hunky dory.
en: Could not back up the following files.  Please make sure you are able to open them.
km: មិន​អាច​បម្រុង​ទុក​​ឯកសារ​ដូច​ខាង​ក្រោម​បាន​ទេ ។ សូមប្រាកដ​ថា អ្នក​អាច​បើក​ពួកវា​បាន ។

note: OK, we succeeded yay!  But some files didn't actually restore because we couldn't write to them.  So tell the user so they don't think everything is hunky dory.
en: Could not restore the following files.  Please make sure you are able to write to them.
km: មិនអាច​ស្ដារ​ឯកសារ​ដូច​ខា​ងក្រោម​បាន​ទេ ។ សូម​ប្រាកដ​ថា អ្នក​អាច​សរសេរ​ពួកវា​បាន ។

note: notify upper layers, if they want to do anything
en: Bad encryption password.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​នៃ​ការ​អ៊ិនគ្រីប​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

note: make text a little nicer than duplicity gives duplicity gives something like "home/blah/blah not found in archive, no files restored".
en: Could not restore ‘%s’: File not found in backup
km: មិន​អាច​ស្ដារ ‘%s’ បាន​ទេ ៖ រក​មិន​ឃើញ​ឯកសារ​បម្រុង​ទុក​ឡើយ

en: The existing backup is of a computer named %s, but the current computer’s name is %s.  If this is unexpected, you should back up to a different location.
km: ការ​បម្រុង​ទុក​ដែល​មាន​ស្រាប់ គឺ​​​កុំព្យូទ័រ​ដែល​មាន​ឈ្មោះ %s ប៉ុន្តែ​​ឈ្មោះ​របស់​កុំព្យូទ័រ​បច្ចុប្បន្ន គឺ %s ។ ប្រសិនបើ​វា​មិន​ត្រូវ​បាន​រំពឹង​ទេ​នោះ អ្នក​គួរ​តែ​បម្រុង​ទុក​ទៅកាន់​ទីតាំង​ផ្សេង ។

en: Computer name changed
km: បាន​ប្ដូរ​ឈ្មោះ​កុំព្យូទ័រ

en: Permission denied when trying to create ‘%s’.
km: គ្មាន​សិទ្ធ​ នៅ​ពេល​សាកល្បង​បង្កើត ‘%s’ ។

note: assume error is on backend side
en: Permission denied when trying to read ‘%s’.
km: គ្មាន​សិទ្ធ នៅ​ពេក​សាកល្បង​អាន ‘%s’ ។

en: Permission denied when trying to delete ‘%s’.
km: គ្មាន​សិទ្ធ នៅ​ពេល​សាកល្បង​លុប ‘%s’ ។

en: Backup location ‘%s’ does not exist.
km: គ្មាន​​ទីតាំង​បម្រុង​ទុក ‘%s’ ឡើយ ។

en: No space left.
km: គ្មាន​ទំហំ​​បាន​ទុក​ឡើយ ។

en: Error reading file ‘%s’.
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​អាន​ឯកសារ ‘%s’ ។

en: Error writing file ‘%s’.
km: កំហុស​ក្នុង​ការ​សរសេរ​ឯកសារ ‘%s’ ។

en: No space left in ‘%s’.
km: គ្មាន​ទំហំ​​បាន​រក្សាទុក​នៅ​ក្នុង ‘%s’ ឡើយ ។

en: No backup files found
km: រក​មិន​ឃើញ​ឯកសារ​​បម្រុង​ទុក​ឡើយ

en: Uploading…
km: កំពុង​ផ្ទុក…

en: Could not understand duplicity version.
km: មិន​អាច​ស្គាល់​កំណែ​ដែល​ស្ទួន។

en: Could not understand duplicity version ‘%s’.
km: មិន​អាច​ស្គាល់​កំណែ​ដែល​ស្ទួន ‘%s’ ។
