deja-dup - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Overview
se: Oahpasmahttin

en: _Restore
se: _Máhcat

en: Restore
se: Máhcat

en: Storage
se: Vurkenmedia

en: Schedule
se: Plána

en: Co_ntinue
se: Jo_atkke

en: Summary
se: Čoahkkáigeassu

en: Forever
se: Agálašvuohta

en: Remove
se: Váldde eret

en: Add
se: Lasit

en: _Add
se: _Lasit

en: Daily
se: Beaivvalaččat

en: Weekly
se: Vahkkosaččat

en: _Username
se: _Geavaheaddjenamma

en: _Password
se: _Beassansátni

note: Translators: this is the home folder
en: Home
se: Ruoktot

note: Translators: this is the trash folder
en: Trash
se: Ruskalihtti
