deja-dup - en to uk translation catalogue (315 entries)

en: Co_ntinue
uk: Про_довжити

[ctx: verb]
en: _Test
uk: _Тест

en: _Resume Later
uk: Про_довжити пізніше

en: _Back
uk: _Назад

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Forward
uk: _Вперед

[ctx: back up is verb]
en: Back Up
uk: Резервна копія

[ctx: back up is verb]
en: _Back Up
uk: _Резервна копія

en: The following folders cannot be backed up because Backups does not have access to them:
uk: Не вдалося створити резервні копії даних у вказаних нижче теках, оскільки «Резервним копіям» не вдалося отримати до них доступ:

en: Creating the first backup.  This may take a while.
uk: Створення першої резервної копії. Це може зайняти деякий час.

en: Creating a fresh backup to protect against backup corruption.  This will take longer than normal.
uk: Створення нової резервної копії, щоб запобігти можливому псуванню резервних файлів. Це може зайняти більше часу ніж звичайно.

note: Translators:  This is the phrase 'Backing up' in the larger phrase "Backing up '%s'".  %s is a filename.
en: Backing up:
uk: Резервне копіювання:

en: Backup Failed
uk: Збереження провалено

en: Backup Finished
uk: Збереження завершено

note: Also leave ourselves up if we just finished a restore test.
en: Your files were successfully backed up and tested.
uk: Резервну копію файлів успішно створено й перевірено.

en: Backing Up…
uk: Резервування...

note: In the unlikely event the user turned on automatic backups but never made a backup, we should tell them if we start up and need to be configured for first time.
en: Backups needs your input to continue
uk: «Резервним копіям» потрібне ваше рішення, щоб продовжувати

en: Backup in progress
uk: Виконуємо резервне копіювання

en: Restore From Where?
uk: Звідки відновити?

en: _Search
uk: _Шукати

en: Scanning:
uk: Сканування:

en: Scanning…
uk: Сканування...

en: _Details
uk: _Детальніше

en: In order to continue, the following packages need to be installed:
uk: Щоб продовжити, потрібно встановити наступні пакунки:

note: always default to encrypted
en: You will need your password to restore your files. You might want to write it down.
uk: Цей пароль знадобиться для відновлення файлів. Можливо, варто його записати.

en: _Password-protect your backup
uk: _Захистити резервну копію паролем

en: E_ncryption password
uk: Пароль шифрування

en: Confir_m password
uk: Підтвердити пароль

en: _Remember password
uk: _Запам’ятати пароль

en: In order to check that you will be able to retrieve your files in the case of an emergency, please enter your encryption password again to perform a brief restore test.
uk: Щоб перевірити можливість доступу до ваших файлів у випадку надзвичайної ситуації, будь ласка, знову введіть пароль для доступу до зашифрованих даних, щоб виконати тест на відновлення.

en: Test every two _months
uk: Перевіряти кожні два _місяці

en: _Grant Access
uk: _Надати доступ

en: Install Packages
uk: Встановити пакунки

en: Summary
uk: Підсумок

en: Restore Test
uk: Перевірка відновлення

en: Grant Access
uk: Надати доступ

en: Set Encryption Password
uk: Встановити пароль шифрування

en: Require Password?
uk: Потрібен пароль?

en: Encryption Password Needed
uk: Потрібен пароль шифрування

en: Backups needs your encryption password to continue
uk: «Резервним копіям» потрібен ваш пароль шифрування, щоб продовжувати

[ctx: verb]
en: _Install
uk: _Встановити

en: Backups needs to install packages to continue
uk: «Резервним копіям» слід встановити пакунки, щоб продовжувати

en: Restore
uk: Відновити зі збереженої копії

en: _Restore
uk: _Відновити

en: Restore files to _original locations
uk: Відновити файли до _початкових місць

en: Restore to _specific folder
uk: Відновити в _спеціальну теку

en: _Folder
uk: _Каталог

en: Backups does not have permission to restore the following files:
uk: «Резервні копії» не мають прав доступу для відновлення таких файлів:

en: Backup location
uk: Розміщення резервних копій

note: Translators: label for the date from which we are restoring
en: Restore date
uk: Дата відновлення

note: Translators: label for the folder into which we putting restored files
en: Restore folder
uk: Тека відновлення

en: Checking for Backups…
uk: Перевірка резервних копій...

en: Restore From When?
uk: З якого часу відновити?

en: Restore to Where?
uk: Куди відновлювати?

note: Translators:  This is the word 'Restoring' in the phrase "Restoring '%s'".  %s is a filename.
en: Restoring:
uk: Відновлення:

en: No backups to restore
uk: Немає копій для відновлення

en: Original location
uk: Оригінальне розташування

en: File to restore | Files to restore
uk[0]: Файл для відновлення
uk[1]: Файли для відновлення
uk[2]: Файлів для відновлення

en: Restore Failed
uk: Відновлення провалено

en: Restore Finished
uk: Відновлення завершено

note: if it *is* visible, a header will be set already
en: Your files were successfully restored.
uk: Ваші файли були успішно відновлені.

en: Your file was successfully restored. | Your files were successfully restored.
uk[0]: Файл успішно відновлено.
uk[1]: Файли успішно відновлено.
uk[2]: Файли успішно відновлено.

en: Restoring…
uk: Відновлення…

en: Restore in progress
uk: Виконуємо відновлення

en: Cannot back up automatically
uk: Резервне копіювання в автоматичному режимі неможливе

en: Authentication needed
uk: Слід пройти розпізнавання

en: No backup files found
uk: Резервних копій не знайдено

en: Back Up _Automatically
uk: Створювати резервні копії _автоматично

note: Translators: this is used when automatic updates are enabled
en: Next backup is today.
uk: Чергове резервне копіювання - сьогодні.

note: Translators: this is used when automatic updates are disabled
en: Next backup would be today.
uk: Наступне резервне копіювання заплановано на сьогодні.

note: Translators: this is used when automatic updates are enabled
en: Next backup is tomorrow.
uk: Чергове резервне копіювання - завтра.

note: Translators: this is used when automatic updates are disabled
en: Next backup would be tomorrow.
uk: Наступне резервне копіювання заплановано на завтра.

note: Translators: this is used when automatic updates are enabled
en: Next backup is %d day from now. | Next backup is %d days from now.
uk[0]: Чергове резервне копіювання через %d день.
uk[1]: Чергове резервне копіювання через %d дні.
uk[2]: Чергове резервне копіювання через %d днів.

note: Translators: this is used when automatic updates are disabled
en: Next backup would be %d day from now. | Next backup would be %d days from now.
uk[0]: Наступне резервне копіювання заплановано за %d день.
uk[1]: Наступне резервне копіювання заплановано за %d дні.
uk[2]: Наступне резервне копіювання заплановано за %d днів.

en: At least three months
uk: Принаймні три місяці

en: At least six months
uk: Раз на півроку

en: At least a year
uk: Раз на рік

en: Forever
uk: Завжди

en: At least %d day | At least %d days
uk[0]: Раз на %d день
uk[1]: Раз на %d дні
uk[2]: Раз на %d днів

note: *** Basic entries ***
en: Google Drive
uk: Диск Google

en: Local Folder
uk: Локальна тека

en: Network Server
uk: Мережевий сервер

note: *** Old deprecated cloud entries, kept just for a kinder migration ***
en: Google Cloud Storage
uk: Хмарне сховище Google

en: Rackspace Cloud Files
uk: Rackspace файли в хмаринках

en: Daily
uk: Кожного дня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Every %d day | Every %d days
uk[0]: Кожен %d день
uk[1]: Кожен %d дні
uk[2]: Кожен %d днів

en: Use _Restic instead of Duplicity
uk: Скористатися _Restic замість Duplicity

en: File
uk: Файл

en: Link
uk: Посилання

en: Folder
uk: Тека

en: Choose Folder
uk: Обрати каталог

en: _Username
uk: _Ім'я користувача

en: _Password
uk: _Пароль

en: Location not available
uk: Сховище недоступне

en: Backups needs your password to continue
uk: «Резервним копіям» потрібен ваш пароль, щоб продовжувати

en: Connect _anonymously
uk: З'єднатися _анонімно

en: Connect as u_ser
uk: З'єднатися _як

note: Translators: this is a Windows networking domain
en: _Domain
uk: _Домен

en: Starting scheduled backup
uk: Запустити резервування за розкладом

en: Scheduled backup delayed
uk: Резервування за розкладом відкладено

en: Backup completed
uk: Резервне копіювання завершено

en: Backup finished
uk: Резервування завершено

en: But not all files were successfully backed up.
uk: Але резервні копії успішно створено не для усіх файлів.

en: Backup failed
uk: Не вдалося виконати резервне копіювання

en: Restore failed
uk: Не вдалося відновити

en: Keep your files safe by backing up regularly
uk: Зберігайте свої файли у безпеці, регулярно створюючи резервні копії

en: Important documents, data, and settings can be protected by storing them in a backup. In the case of a disaster, you would be able to recover them from that backup.
uk: Важливі документи, дані та налаштування може бути захищено створенням резервних копій. У разі втрати ви зможете відновити їх з такої копії.

en: Don’t Show Again
uk: Не показувати знову

en: Open Backups
uk: Відкрити «Резервні копії»

en: Restic is a another backup tool that can be used under the hood instead of Duplicity.
uk: Restic — ще один інструмент для роботи із резервними копіями, який може стати основою програми замість Duplicity.

en: It is hoped that Restic will enable new features more easily in the future.
uk: Є певна надія, що у майбутньому Restic спростить надання нових можливостей.

en: This is an experimental feature and may be removed at any time.
uk: Це експериментальна можливість, яку будь-коли може бути вилучено з програми.

en: Use caution, but any testing you can manage is appreciated.
uk: Будьте обережні, але ми будемо раді ознайомитися із результатами вашого тестування.

note: Translators: the %s formatting is a link start and end.
en: Please %sreport%s successes or failures when enabled.
uk: Будь ласка, %sповідомте%s нам про успіхи та помилки, якщо увімкнете цю можливість.

note: Check for some really simple/common friendly names
en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

note: Translators: sentence case
en: %d day ago | %d days ago
uk[0]: %d день тому
uk[1]: %d дні тому
uk[2]: %d днів тому

[ctx: backups]
note: Translators: this is used like "Most Recent Backup: None"
en: None
uk: Немає

en: Back
uk: Назад

en: Search
uk: Пошук

en: _OK
uk: _Гаразд

en: Show version
uk: Версія програми

en: Restore given files
uk: Відновити дані файли

en: Immediately start a backup
uk: Негайно розпочати резервування

en: Please list files to restore
uk: Будь ласка, вкажіть список файлів для відновлення

en: An operation is already in progress
uk: Операція вже виконується

note: Translators: The name is a play on the French phrase "déjà vu" meaning "already seen", but with the "vu" replaced with "dup".  "Dup" in this context is itself a reference to both the underlying command line tool "duplicity" and the act of duplicating data for backup.  As a whole, the phrase "Déjà Du
en: Déjà Dup Backups
uk: «Резервні копії» Déjà Dup

en: Backups
uk: Резервні копії

en: Protect yourself from data loss
uk: Захистіть себе від втрати даних

en: Back Up
uk: Резервна копія

en: Folders to save
uk: Теки для збереження

en: This list of directories will be backed up. Reserved values $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, and $VIDEOS are recognized as the user’s special directories and can be at the start of a longer path ($HOME/subdir). Reserved value $USER is replaced by the user’s username and can be anywhere in the path. Relative entries are relative to the user’s home directory.
uk: Цей список каталогів буде додано у резервну копію. Зарезервовані значення $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH і $VIDEOS визнаються спеціальними каталогами користувача і можуть бути на початку довшого шляху ( $HOME/підкаталог). Зарезервоване значення $USER замінюється на ім'я користувача і може бути на будь-якому місці в шляху. Відносні записи є відносними до домашнього каталогу користувача.

en: Folders to ignore
uk: Каталоги, які буде проігноровано

en: This list of directories will not be backed up. Reserved values $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, and $VIDEOS are recognized as the user’s special directories and can be at the start of a longer path ($HOME/subdir). Reserved value $USER is replaced by the user’s username and can be anywhere in the path. Relative entries are relative to the user’s home directory.
uk: Цей список каталогів не буде додано у резервну копію. Зарезервовані значення $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH і $VIDEOS визнаються спеціальними каталогами користувача і можуть бути на початку довшого шляху ( $HOME/підкаталог). Зарезервоване значення $USER замінюється на ім'я користувача і може бути на будь-якому місці в шляху. Відносні записи є відносними до домашнього каталогу користувача.

en: The last time Déjà Dup was run
uk: Час останнього запуску Déjà Dup

en: The last time Déjà Dup was successfully run. This time should be in ISO 8601 format.
uk: Час останнього успішного запуску Déjà Dup. Час повинен бути у форматі ISO 8601

en: The last time Déjà Dup backed up
uk: Час останнього резервування з Déjà Dup

en: The last time Déjà Dup successfully completed a backup. This time should be in ISO 8601 format.
uk: Час останнього вдалого створення резервної копії в Déjà Dup. Цей час має бути у форматі ISO 8601.

en: The last time Déjà Dup restored
uk: Час останнього відновлення з Déjà Dup

en: The last time Déjà Dup successfully completed a restore. This time should be in ISO 8601 format.
uk: Час останнього вдалого відновлення з резервної копії в Déjà Dup. Цей час має бути у форматі ISO 8601.

en: Whether to periodically back up
uk: Чи створювати резервні копії періодично

en: Whether to automatically back up on a regular schedule.
uk: Чи виконувати автоматичне резервування за розкладом

en: How often to periodically back up
uk: Періодичність резервного копіювання

en: The number of days between backups.
uk: Кількість днів між резервними копіями

en: The last time Déjà Dup checked whether it should prompt about backing up
uk: Останній раз, коли Déjà Dup перевіряв необхідність запиту про резервне копіювання

en: When a user logs in, the Déjà Dup monitor checks whether it should prompt about backing up. This is used to increase discoverability for users that don’t know about backups. This time should be either ‘disabled’ to turn off this check or in ISO 8601 format.
uk: Після входу користувача до системи, сервіс Déjà Dup перевіряє, чи треба питати про необхідність резервного копіювання. Це спростить роботу користувачів, які небагато знають про резервне копіювання. Час задається у форматі ISO 8601. Для вимикання перевірок вкажіть значення «disabled».

en: The last time Déjà Dup checked whether it should prompt about your password
uk: Коли Déjà Dup останній раз перевіряв необхідність запиту вашого паролю

en: In order to prevent you from forgetting your passwords, Déjà Dup will occasionally notify you to confirm the password. This time should be either ‘disabled’ to turn off this check or in ISO 8601 format.
uk: Щоб ви не забули ваші паролі, Déjà Dup буде періодично сповіщати вас про необхідність підтвердження паролю. Щоб вимкнути цю перевірку, вимкніть цей «період» або задайте його у форматі ISO 8601.

en: How long to keep backup files
uk: Як довго зберігати резервні копії

en: The number of days to keep backup files on the backup location. A value of 0 means forever. This is a minimum number of days; the files may be kept longer.
uk: Кількість днів, для збереження резервних копій в каталозі. При значенні 0 - вічно. Це мінімальна кількість днів; файли можуть зберігатись довше.

en: How long to wait between full backups
uk: Як довго потрібно чекати перед повним резервним збереженням

en: Déjà Dup needs to occasionally make fresh full backups. This is the number of days to wait between full backups.
uk: Déjà Dup буде робити регулярне резервування. Кількість днів, через яку потрібно повторно робити повне резервне копіювання.

en: Whether to use metered networks
uk: Чи використовувати лімітовані мережі

en: If false, Déjà Dup will refuse to run scheduled backups over metered network connections (like 4G).
uk: Якщо хибно, Déjà Dup відмовиться створювати заплановані резервні копії через лімітовані мережні з'єднання (наприклад, 4G).

en: Command to run before the backup tool
uk: Команда, яку слід виконати до засобу резервного копіювання

en: Useful if you need to manually mount a folder, for example. If this command fails, the backup won't start.
uk: Корисно, якщо, наприклад, вам потрібно вручну змонтувати теку. Якщо не вдасться виконати цю команду, резервне копіювання не розпочнеться.

en: Command to run after the backup tool
uk: Команда, яку слід виконати після засобу резервного копіювання

en: Useful if you need to clean up after your setup command. Failures are ignored.
uk: Корисно, якщо вам слід виконати певні дії після команди налаштовування. Помилки при виконанні буде проігноровано.

en: Command to run around the backup tool
uk: Команда, у яку слід огорнути команду засобу резервного копіювання

en: Useful if you need to limit resources or otherwise wrap the execution of the tool command. An example value might be 'trickle -u 500' which would result in deja-dup running 'trickle -u 500 duplicity …'.
uk: Корисно, якщо вам потрібно обмежити ресурси або іншим чином скоригувати виконання команди засобу резервного копіювання. Прикладом може бути рядок «trickle -u 500», який призведе до виконання deja-dup команди «trickle -u 500 duplicity …».

en: Type of location to store backup
uk: Тип локації для резервного копіювання.

en: The type of backup location. If ‘auto’, a default will be chosen based on what is available.
uk: Тип місця для резервних копій. Якщо "авто" то типово буде обрано з того що доступно.

en: The folder where backups are stored
uk: Тека, у якій зберігаються резервні копії

en: The folder hierarchy where backups are stored. Paths can be absolute or relative to your home directory.
uk: Ієрархія тек, де зберігаються резервні копії. Шляхи можуть бути абсолютними або відносними щодо вашого домашнього каталогу.

en: The unique filesystem identifier for the drive, used to recognize the drive when it is plugged in.
uk: Унікальний ідентифікатор файлової системи для накопичувача, який використовується для розпізнавання диска під час його з'єднання із комп'ютером.

en: Name
uk: Назва

en: The name of the external drive.
uk: Назва зовнішнього диска.

en: Icon
uk: Піктограма

en: The icon of the external drive, as a serialized GIcon.
uk: Піктограма зовнішнього диска, у вигляді серіалізованого файла GIcon.

en: The folder hierarchy where backups are stored. Paths are relative to the drive.
uk: Ієрархія тек, де зберігаються резервні копії. Шляхи відносно до накопичувача.

en: The server address
uk: Адреса сервера

en: The URI of the remote server location.
uk: URI розташування віддаленого сервера

en: The folder hierarchy where backups are stored. Paths can be absolute or relative to the host.
uk: Ієрархія тек, де зберігаються резервні копії. Шляхи можуть бути абсолютними або відносно основної системи.

en: Déjà Dup is a simple backup tool. It hides the complexity of backing up the Right Way (encrypted, off-site, and regular) and uses duplicity as the backend.
uk: Déjà Dup — це простий засіб резервного копіювання. Він приховує складність правильного створення резервних копій (використання шифрування, зберігання окремо від комп’ютера, регулярність копіювання) й використовує duplicity у якості внутрішнього інтерфейсу.

en: Support for local, remote, or cloud backup locations such as Google Drive
uk: Підтримка локальних, віддалених або хмарних резервних копій, таких як Google Drive

en: Securely encrypts and compresses your data
uk: Надійно шифрує та стискає дані

en: Incrementally backs up, letting you restore from any particular backup
uk: Поетапне резервне копіювання, що дозволяє вам  відновитися з будь-якої конкретної резервної копії

en: Schedules regular backups
uk: Розклад регулярного резервного копіювання

en: Integrates well into your GNOME desktop
uk: Добра інтеграція з вашою стільницею GNOME

en: Déjà Dup focuses on ease of use and recovering from personal, accidental data loss. If you need a full system backup or an archival program, you may prefer other backup apps.
uk: Déjà Dup фокусується на простоті використання та відновленні випадкових втрат особистих даних. Якщо вам потрібна система резервного копіювання  всієї системи або програма для архівації, ви можете віддати перевагу іншим програмам резервного копіювання.

en: Back up your files automatically — set it and forget it
uk: Створюйте резервні копії ваших файлів автоматично. Налаштуйте програму і позбудьтеся клопоту.

en: Restoring is a breeze — browse your files and select which to restore
uk: Відновлення даних є надзвичайно простим. Достатньо вибрати файли і каталог для відновлення.

en: Back up to the cloud, a network server, or a local drive
uk: Створюйте резервні копії у «хмарі», на сервері у мережі або на диску вашого комп'ютера.

en: Take control of your backup by choosing exactly which folders to include
uk: Керуйте резервним копіюванням, вибравши саме ті теки, які вам потрібні.

note: Translators: Monitor in this sense means something akin to 'watcher', not a computer screen.  This program acts like a daemon that kicks off backups at scheduled times.
en: Backup Monitor
uk: Спостерігач резервного копіювання

en: Schedules backups at regular intervals
uk: Резервування з регулярним інтервалом

en: Files
uk: Файли

note: Translators: this means scanning the storage location data files, not the source folders
en: Scanning backup files…
uk: Шукаємо файли резервних копій…

en: Folder is Empty
uk: Тека порожня

en: No Results Found
uk: Нічого не знайдено

en: Try a different search
uk: Спробуйте інші критерії пошуку

en: _Retry
uk: _Повторити

en: _Connect
uk: З'_єднатись

en: Encryption password needed
uk: Потрібен пароль для доступу

en: _Enter Password
uk: _Ввести пароль

en: Installing packages…
uk: Встановлення пакунків…

en: Location
uk: Місце

en: Add
uk: Додати

en: Folders
uk: Теки

en: Folders to Back Up
uk: Теки резервного копіювання

en: These folders are always ignored:
uk: Ці теки завжди буде проігноровано:

en: Folders to Ignore
uk: Теки, які буде проігноровано

en: This folder cannot be backed up because Backups does not have access to it.
uk: Не вдалося створити резервну копію даних у цій теці, оскільки «Резервним копіям» не вдалося отримати до неї доступ.

en: Remove
uk: Вилучити

en: Storage
uk: Сховище

en: _Reset Account Access
uk: С_кинути доступ до облікового запису

en: Ser_ver Address
uk: Адреса с_ервера

en: _Location
uk: _Місце

en: Help
uk: Довідка

en: Overview
uk: Огляд

en: _Back Up Now
uk: Створити _резервну копію зараз

en: Con_tinue
uk: П_родовжити

en: General
uk: Загальні

en: Schedule
uk: Розклад

en: Automatic Backup _Frequency
uk: _Частота автоматичного резервного копіювання

en: _Keep Backups
uk: З_берігати резервні копії

en: The oldest backups will still be deleted earlier if the location is low on space or kept up to three months longer to avoid deleting related backups.
uk: Найдавніші резервні копії усе одно буде вилучено, якщо на диску лишиться надто мало місця, або зберігатимуться до трьох місяців довше, щоб уникнути вилучення пов'язаних резервних копій.

en: Labs
uk: Лабораторія

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: _Select All
uk: Позна_чити все

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Сполучення клавіш

en: _Help
uk: _Довідка

en: _About Backups
uk: _Про Резервні копії

en: Most Recent Backup
uk: Найсвіжіша резервна копія

en: Server Addresses
uk: Адреси серверів

note: Translators: This is followed by a list of valid adresses (smb://gnome.org/deja-dup, ssh://192.168.0.1, ftp://[2001:db8::1])
en: Server addresses are made up of a protocol prefix, an address, and sometimes a path depending on the protocol. Examples:
uk: Адреси серверів складаються з префікса протоколу, адреси, та іноді і шляху, залежно від протоколу. Приклади:

en: Available Protocols
uk: Доступні протоколи

en: File Transfer Protocol
uk: Протокол обміну файлами

en: Network File System
uk: Мережева файлова система

en: SSH File Transfer Protocol
uk: Протокол обміну файлами SSH

en: Prefix
uk: Префікс

note: Translators: do not translate ftp:// and ftps://
en: ftp:// or ftps://
uk: ftp:// або ftps://

note: Translators: do not translate sftp:// and ssh://
en: sftp:// or ssh://
uk: sftp:// або ssh://

note: Translators: do not translate dav:// and davs://
en: dav:// or davs://
uk: dav:// або davs://

en: _Date
uk: _Дата

en: Welcome to Backups
uk: Вітаємо у «Резервних копіях»

en: Create Your First _Backup
uk: Створити першу _резервну копію

en: _Restore From a Previous Backup
uk: _Відновити дані зі створеної резервної копії

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальні

[ctx: shortcut window]
en: Show help
uk: Показати довідку

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
uk: Відкрити меню

[ctx: shortcut window]
en: Quit
uk: Вихід

[ctx: shortcut window]
en: Preferences
uk: Налаштування

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Browsing Backed Up Files
uk: Навігація файлами із резервними копіями

[ctx: shortcut window]
en: Search
uk: Шукати

[ctx: shortcut window]
en: Go back
uk: Повернутися

[ctx: shortcut window]
en: Select all
uk: Позначити все

note: Translators: %2$s is the name of a removable drive, %1$s is a folder on that removable drive.
en: %1$s on %2$s
uk: %1$s на %2$s

en: Backup will begin when %s is connected.
uk: Резервне копіювання почнеться, коли буде встановлено з'єднання із %s.

en: Storage location not available
uk: Місце зберігання недоступне

en: Waiting for ‘%s’ to become connected…
uk: Очікуємо на з'єднання із «%s» …

en: Backup will begin when a network connection becomes available.
uk: Резервування розпочнеться коли буде доступним мережеве з’єднання .

note: Translators: %s is a folder.
en: %s on Google Drive
uk: %s на Google Drive

note: Translators: %s is a folder.
en: %s on Microsoft OneDrive
uk: %s на Microsoft OneDrive

note: Duplicity requires a folder, and this is a reasonable restriction.
en: You must provide a Microsoft OneDrive folder.
uk: Вам слід вказати теку Microsoft OneDrive.

note: Translators: %s is a brand name like Microsoft or Google
en: Could not log into %s servers.
uk: Не вдалося увійти на сервери %s.

note: Translators: %s is a brand name like Google or Microsoft
en: %s credentials for Déjà Dup
uk: Облікові дані %s для Déjà Dup

note: We need a random string between 43 and 128 chars. UUIDs are an easy way to get random strings, but they are only 37 chars long. So just add two. And show the oauth consent page finally Translators: %s is a brand name like Google or Microsoft
en: You first need to allow Backups to access your %s account.
uk: Спочатку вам слід дозволити «Резервним копіям» доступ до вашого облікового запису %s.

en: The network server is not available
uk: Мережевий сервер недоступний

en: Waiting for a network connection…
uk: Очікування з’єднання з мережею...

en: Could not mount storage location.
uk: Не вдалося змонтувати місце зберігання.

en: The server’s network location needs to be specified in the storage location preferences.
uk: Розташування сервера у мережі слід вказати у налаштуваннях розташування сховища даних.

en: The server’s network location ‘%s’ does not look like a network location.
uk: Здається, розташування сервера у мережі «%s» вказано не у форматі адреси мережі.

note: Special sanity check for some edge cases like smb:// where if the user just puts in smb://server/ as the root, GIO thinks it's a valid root, but the share never ends up mounted.
en: Samba network locations must include both a hostname and a share name.
uk: Мережеві розташування Samba мають містити і назву вузла, і назву спільного ресурсу.

note: Translators: this is the home folder and %s is the user's username
en: Home (%s)
uk: Домівка (%s)

note: Translators: this is the home folder
en: Home
uk: Домівка

note: Translators: this is the trash folder
en: Trash
uk: Смітник

en: Backup encryption password
uk: Пароль шифрування резервної копії

en: Make sure Backups has permission to run in the background in your desktop session’s settings and try again.
uk: Переконайтеся, що «Резервні копії» мають права доступу для запуску у фоновому режимі у параметрах вашого стільничного сеансу і повторіть спробу.

note: no portal support :(
en: Your desktop session does not support automatically starting Flatpak apps.
uk: У вашому стільничному сеансі не передбачено підтримки автоматичного запуску програм Flatpak.

en: Backing up…
uk: Резервування…

en: Checking for backups…
uk: Перевірка резервних копій...

en: Listing files…
uk: Перелік файлів...

en: Preparing…
uk: Підготовка...

en: Custom tool setup failed.
uk: Не вдалося скористатися налаштуваннями нетипового засобу.

en: Could not back up the following files.  Please make sure you are able to open them.
uk: Не вдається зарезервувати такі файли. Будь ласка, переконайтеся чи Ви взагалі маєте право їх відкривати.

en: Verifying backup…
uk: Перевірка резервних копій...

en: Restoring files…
uk: Відновлення файлів...

en: Could not restore the following files.  Please make sure you are able to write to them.
uk: Не вдається відновити такі файли. Будь ласка, переконайтеся чи Ви взагалі маєте право їх змінювати.

en: Your backup appears to be corrupted.  You should delete the backup and try again.
uk: Резервна копія пошкоджена. Потрібно вилучити стару резервну копію і спробувати ще раз.

en: Paused (no network)
uk: Призупинено (мережа відсутня)

note: Is the disk not even big enough to possibly hold what we need? Don't bother checking whether this is first or later backup. If the user adds folders to their backup and the target is just too small, let them know. Tiny backup location.  Suggest they get a larger one.
en: Backup location is too small.
uk: Місця для резервних копій замало.

en: Try using a location with at least %s.
uk: Спробуйте скористатися місцем, де вільно принаймні %s.

en: (Space for two full backups is required.)
uk: (Потрібне місце для двох повних резервних копій.)

note: Can't delete any more backup chains ourselves. Tell the user, so they can clear out space.
en: Backup location does not have enough free space. Please free up at least %s.
uk: Місце резервного копіювання не має достатньо вільного місця. Будь ласка, звільніть принаймні %s.

en: Backup location does not have enough free space. Try using a location with at least %s free.
uk: Місце резервного копіювання не має достатньо вільного місця. Спробуйте скористатися місцем, де вільно принаймні %s.

en: Cleaning up…
uk: Очищення...

note: For most, don't do anything special.  Show generic 'unknown error' message, but provide the exception text for better bug reports. Plus, sometimes it may clue the user in to what's wrong. But first, try to restart without a cache, since that seems to quite frequently fix odd metadata errors with dup
en: Failed with an unknown error.
uk: Невдача з невідомою помилкою

note: notify upper layers, if they want to do anything
en: Bad encryption password.
uk: Хибний пароль шифрування.

note: make text a little nicer than duplicity gives duplicity gives something like "home/blah/blah not found in archive, no files restored".
en: Could not restore ‘%s’: File not found in backup
uk: Неможливо відновити ‘%s’: Файл не знайдено в резервній копії

en: The existing backup is of a computer named %s, but the current computer’s name is %s.  If this is unexpected, you should back up to a different location.
uk: Наявна резервна копія зроблена в системі %s, поточна система - %s. Для уникнення непередбачуваних наслідків рекомендується створити резервну копію на іншому носії.

en: Computer name changed
uk: Змінено ім’я комп’ютера

en: Permission denied when trying to create ‘%s’.
uk: В доступі відмовлено при спробі створити ‘%s’.

note: assume error is on backend side
en: Permission denied when trying to read ‘%s’.
uk: В доступі відмовлено при спробі прочитати ‘%s’.

en: Permission denied when trying to delete ‘%s’.
uk: В доступі відмовлено при спробі вилучити ‘%s’.

en: Backup location ‘%s’ does not exist.
uk: Сховище ‘%s’ не існує.

en: No space left.
uk: Не залишилося вільного місця.

en: Error reading file ‘%s’.
uk: Помилка читання файлу ‘%s’.

en: Error writing file ‘%s’.
uk: Помилка запису файлу ‘%s’.

en: No space left in ‘%s’.
uk: Не лишилось вільного місця в ‘%s’.

en: Uploading…
uk: Вивантаження...

en: Could not understand duplicity version.
uk: Неможливо визначити версію duplicity.

en: Could not understand duplicity version ‘%s’.
uk: Неможливо визначити версію duplicity ‘%s’.

en: Backups requires at least version %d.%d.%.2d of duplicity, but only found version %d.%d.%.2d
uk: Для роботи «Резервних копій» потрібна принаймні версія %d.%d.%.2d duplicity. Втім, виявлено лише версію %d.%d.%.2d

en: This storage location is not yet supported.
uk: Підтримку цього типу місць зберігання даних ще не реалізовано.

en: This storage location is no longer supported. You can still use duplicity directly to back up or restore your files.
uk: Підтримки цього місця зберігання даних більше не передбачено. Ви можете скористатися duplicity безпосередньо, щоб створити або відновити резервну копію.

en: Could not understand restic version.
uk: Не вдалося визначити версію restic.

en: Could not understand restic version ‘%s’.
uk: Не вдалося обробити дані щодо версії restic «%s».

en: Backups requires at least version %d.%d.%d of restic, but only found version %d.%d.%d
uk: Для роботи «Резервних копій» потрібна принаймні версія %d.%d.%d restic. Втім, виявлено лише версію %d.%d.%d

en: Backup will begin when power saver mode is no longer active.
uk: Резервне копіювання почнеться, коли буде скасовано режим заощадження енергії.

en: Backup will begin when an unmetered network connection becomes available.
uk: Резервне копіювання почнеться, коли стане доступним нелімітоване мережеве з'єднання.
