deja-dup - en to uz translation catalogue (15 entries)

note: Translators: Monitor in this sense means something akin to 'watcher', not a computer screen.  This program acts like a daemon that kicks off backups at scheduled times.
en: Backup Monitor
uz: Заҳира олиш кундалиги

en: Change your backup settings
uz: Заҳира нусхасини олиш созламаларингизни ўзгартиринг

en: Folders to save
uz: Сақлаш учун жилдлар

en: Folders to ignore
uz: Рад этилувчи жилдлар

en: The last time Déjà Dup was run
uz: Déjà Dup охирги марта ишлаган вақт

en: The last time Déjà Dup was successfully run. This time should be in ISO 8601 format.
uz: Déjà Dup охирги марта муваффақиятли ишлаган вақт. Ушбу вақт ISO 8601 форматида бўлиши лозим.

en: The last time Déjà Dup backed up
uz: Déjà Dup охирги марта заҳира олган вақт

en: The last time Déjà Dup successfully completed a backup. This time should be in ISO 8601 format.
uz: Déjà Dup охирги марта заҳира олишни муваффақиятли тугатган вақт. Ушбу вақт ISO 8601 форматида бўлиши лозим.

en: The last time Déjà Dup restored
uz: Déjà Dup охирги марта заҳирадан тиклаган вақт

en: The last time Déjà Dup successfully completed a restore. This time should be in ISO 8601 format.
uz: Déjà Dup охирги марта заҳирадан тиклашни муваффақиятли тугаллаган вақт. Ушбу вақт ISO 8601 форматида бўлиши лозим.

en: How often to periodically back up
uz: Қайси оралиқда даврий заҳира олиниши лозим

en: The number of days between backups.
uz: Заҳира олишлар орасидаги кунлар сони

en: How long to keep backup files
uz: Заҳира файлларини қачонгача сақлаш лозим

en: The number of days to keep backup files on the backup location. A value of 0 means forever. This is a minimum number of days; the files may be kept longer.
uz: Заҳира файлларини заҳиралаш манзилида сақлашнинг кунларда кўрсатилган сони. 0 қиймати доимий маъносини билдиради. Бу кунларнинг энг кам сонидир, файллар узоқроқ муддат сақланиши мумкин.

en: Type of location to store backup
uz: Заҳира нусҳасини сақлаш манзилини киритинг
