deja-dup - en to lv translation catalogue (215 entries)

note: Translators: Monitor in this sense means something akin to 'watcher', not a computer screen.  This program acts like a daemon that kicks off backups at scheduled times.
en: Backup Monitor
lv: Dublēšanas uzraugs

en: Schedules backups at regular intervals
lv: Plāno regulāru dublēšanu

en: Keep your important documents safe from disaster
lv: Glabājiet sev svarīgos dokumentus drošībā no katastrofas

en: Déjà Dup is a simple backup tool. It hides the complexity of backing up the Right Way (encrypted, off-site, and regular) and uses duplicity as the backend.
lv: Déjà Dup ir vienkāršs rezerves kopiju veidošanas rīks. Tas slēpj pareizās dublēšanas (šifrēti, regulāri un uz citu datoru) sarežģītību un izmanto duplicity kā aizmuguri.

en: Securely encrypts and compresses your data
lv: Droši šifrē un saspiež jūsu datus

en: Incrementally backs up, letting you restore from any particular backup
lv: Pakāpeniski dublē, ļaujot jums atjaunot no jebkura noteikta dublējuma

en: Schedules regular backups
lv: Veic regulāru dublēšanu

en: Integrates well into your GNOME desktop
lv: Labi integrējas GNOME darbvirsmā

en: Backups
lv: Rezerves kopijas

en: Change your backup settings
lv: Mainīt dublēšanas iestatījumus

note: Translators: Add whatever keywords you want in your language, separated by semicolons These keywords are used when searching for applications in dashes, etc.
en: déjà;deja;dup;
lv: déjà;deja;dup;deža;dublēt;rezerves;

en: Back Up
lv: Dublēt

en: Folders to save
lv: Mapes kas jāsaglabā

en: This list of directories will be backed up. Reserved values $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, and $VIDEOS are recognized as the user’s special directories and can be at the start of a longer path ($HOME/subdir). Reserved value $USER is replaced by the user’s username and can be anywhere in the path. Relative entries are relative to the user’s home directory.
lv: Šis direktoriju saraksts tiks dublēts. Rezervētās vērtības $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH un $VIDEOS tiek atpazītas kā īpašās lietotāja direktorijas un tās var būt garāku ceļu sākumi ($HOME/apakšmape). Rezervētā vērtība $USER tiek aizvietota ar lietotāja nosaukumu un to var ievietot jebkur ceļā. Relatīvie ieraksti ir relatīvi attiecībā pret lietotāja mājas mapi.

en: Folders to ignore
lv: Mapes, ko ignorēt

en: This list of directories will not be backed up. Reserved values $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, and $VIDEOS are recognized as the user’s special directories and can be at the start of a longer path ($HOME/subdir). Reserved value $USER is replaced by the user’s username and can be anywhere in the path. Relative entries are relative to the user’s home directory.
lv: Šis direktoriju saraksts netiks dublēts. Rezervētās vērtības $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH un $VIDEOS tiek atpazītas kā īpašās lietotāja direktorijas un tās var būt garāku ceļu sākumi ($HOME/apakšmape). Rezervētā vērtība $USER tiek aizvietota ar lietotāja nosaukumu un to var ievietot jebkur ceļā. Relatīvie ieraksti ir relatīvi attiecībā pret lietotāja mājas mapi.

en: The last time Déjà Dup was run
lv: Pēdējā reize, kad Déjà Dup tika palaists

en: The last time Déjà Dup was successfully run. This time should be in ISO 8601 format.
lv: Pēdējā reize, kad Déjà Dup veiksmīgi tika palaists. Šim laikam ir jābūt ISO 8601 formātā.

en: The last time Déjà Dup backed up
lv: Pēdējā reize, kad Déjà Dup dublēja

en: The last time Déjà Dup successfully completed a backup. This time should be in ISO 8601 format.
lv: Pēdējā reize, kad Déjà Dup veiksmīgi beidza dublēšanu. Šim laikam ir jābūt ISO 8601 formātā.

en: The last time Déjà Dup restored
lv: Pēdējā reize, kad Déjà Dup atjaunoja

en: The last time Déjà Dup successfully completed a restore. This time should be in ISO 8601 format.
lv: Pēdējā reize, kad Déjà Dup veiksmīgi beidza atjaunošanu. Šim laikam ir jābūt ISO 8601 formātā.

en: Whether to periodically back up
lv: Vai veikt dublējumus periodiski

en: Whether to automatically back up on a regular schedule.
lv: Vai automātiski dublēt pēc regulāra grafika.

en: How often to periodically back up
lv: Cik bieži veikt dublējumus periodiski

en: The number of days between backups.
lv: Dienu skaits starp dublējumiem.

en: The last time Déjà Dup checked whether it should prompt about backing up
lv: Pēdējā reize, kad Déjà Dup pārbaudīja, vai vajadzētu piedāvāt dublēšanu

en: When a user logs in, the Déjà Dup monitor checks whether it should prompt about backing up. This is used to increase discoverability for users that don’t know about backups. This time should be either ‘disabled’ to turn off this check or in ISO 8601 format.
lv: Kad lietotājs piesakās, Déjà Dup pārraugs pārbauda, vai tam ir jāinformē par dublēšanu. To izmanto, lai varētu informēt lietotājus, kuri nezina par dublēšanu. Šis laiks var būt ‘disabled’, lai izslēgtu šo pārbaudi, vai  ISO 8601 formātā.

en: The last time Déjà Dup checked whether it should prompt about your password
lv: Pēdējā reize, kad Déjà Dup pārbaudīja, vai vajadzētu prasīt paroli

en: In order to prevent you from forgetting your passwords, Déjà Dup will occasionally notify you to confirm the password. This time should be either ‘disabled’ to turn off this check or in ISO 8601 format.
lv: Lai palīdzētu neaizmirst paroles, Déjà Dup ik pa laikam prasīs paroles apstiprinājumu. Vērtībai jābūt vai nu ‘disabled’, lai deaktivētu šo pārbaudi, vai arī ISO 8601 formātā.

en: How long to keep backup files
lv: Cik ilgi paturēt dublējuma datnes

en: The number of days to keep backup files on the backup location. A value of 0 means forever. This is a minimum number of days; the files may be kept longer.
lv: Dienu skaits, cik ilgi jāpatur dublējumu datnes dublēšanas vietā. '0' nozīmē bezgalīgi. Tas ir minimālais dienu skaits; datnes var tikt paturētas ilgāk.

en: How long to wait between full backups
lv: Cik ilgi gaidīt līdz pilnai dublēšanai

en: Déjà Dup needs to occasionally make fresh full backups. This is the number of days to wait between full backups.
lv: Déjà Dup dažkārt jāveic tīra pilna dublēšana. Šis ir dienu skaits starp šīm reizēm.

en: Whether to use metered networks
lv: Vai izmantot mērītos tīklus

en: If false, Déjà Dup will refuse to run scheduled backups over metered network connections (like 4G).
lv: Ja aplams, Déjà Dup atteiksies izpildīt plānotās dublēšanas, ja tiek izmantoti mērītie tīkla savienojumi, piemēram 4G.

en: Type of location to store backup
lv: Vietas tips, kur glabāt dublējumus

en: The type of backup location. If ‘auto’, a default will be chosen based on what is available.
lv: Dublējuma vietas tips. Ja 'auto', noklusējums tiks izvēlēts no tā, kas ir pieejams.

en: The folder where backups are stored
lv: Mape, kurā glabāt dublējumus

en: The folder hierarchy where backups are stored. Paths can be absolute or relative to your home directory.
lv: Mapju hierarhija, kurā glabājas dublējumi. Ceļi var būt absolūti vai relatīvi attiecībā pret mājas mapi.

en: The unique filesystem identifier for the drive, used to recognize the drive when it is plugged in.
lv: Unikāls datņu sistēmas identifikators dzinim, ko izmanto, lai atpazītu piespraustos dziņus.

en: Name
lv: Nosaukums

en: The name of the external drive.
lv: Ārējā diska nosaukums.

en: Icon
lv: Ikona

en: The icon of the external drive, as a serialized GIcon.
lv: Ārējā diska ikona, jābūt serializēta GIcon formātā.

en: The folder hierarchy where backups are stored. Paths are relative to the drive.
lv: Mapju hierarhija, kur glabā dublējumus. Ceļi ir relatīvi pret dzini.

en: The server address
lv: Servera adrese

en: The URI of the remote server location.
lv: Attālinātā servera vietas URI.

en: The folder hierarchy where backups are stored. Paths can be absolute or relative to the host.
lv: Mapju hierarhija, kur glabā dublējumus. Ceļi var būt absolūti vai relatīvi attiecībā pret resursdatoru.

[ctx: shortcut window]
en: General
lv: Vispārīgi

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lv: Iziet

en: _Cancel
lv: At_celt

en: Overview
lv: Pārskats

en: _Restore
lv: _Atjaunot

en: _Date
lv: _Datums

en: Restore
lv: Atjaunot

en: E_ncryption password
lv: Ši_frēšanas parole

en: _Show password
lv: Rā_dīt paroli

en: _Remember password
lv: Atce_rēties paroli

en: _Keyboard Shortcuts
lv: _Tastatūras īsinājumtaustiņi

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: Storage
lv: Krātuve

en: Schedule
lv: Grafiks

en: _Folder
lv: _Mape

en: _Network Location
lv: _Tīkla vieta

en: _Choose Folder…
lv: I_zvēlēties mapi...

en: Network Locations
lv: Tīkla atrašanās vietas

note: Translators: This is followed by a list of valid adresses (smb://gnome.org/deja-dup, ssh://192.168.0.1, ftp://[2001:db8::1])
en: Network locations are made up of a protocol prefix, an address, and sometimes a path depending on the protocol. Examples:
lv: Tīkla atrašanās vietu veido protokola prefikss, adrese, dažkārt ceļš (ja protokols to atbalsta). Piemēri:

en: Available Protocols
lv: Pieejamie protokoli

en: File Transfer Protocol
lv: Datņu pārraides protokols (FTP)

en: Network File System
lv: Tīkla datņu sistēma (NFS)

en: SSH File Transfer Protocol
lv: SSH datņu pārraides protokols

en: Prefix
lv: Prefikss

note: Translators: do not translate ftp:// and ftps://
en: ftp:// or ftps://
lv: ftp:// vai ftps://

note: Translators: do not translate sftp:// and ssh://
en: sftp:// or ssh://
lv: sftp:// vai ssh://

note: Translators: do not translate dav:// and davs://
en: dav:// or davs://
lv: dav:// vai davs://

en: Co_ntinue
lv: _Turpināt

[ctx: verb]
en: _Test
lv: _Pārbaudīt

en: _Resume Later
lv: Tu_rpināt vēlāk

en: _Back
lv: _Atpakaļ

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Forward
lv: _Pārsūtīt

[ctx: back up is verb]
en: Back Up
lv: Dublēt

[ctx: back up is verb]
en: _Back Up
lv: _Dublēt

en: Creating the first backup.  This may take a while.
lv: Veido pirmo dublējumu. Tas var aizņemt ilgāku laiku.

en: Creating a fresh backup to protect against backup corruption.  This will take longer than normal.
lv: Veido jaunu dublējumu, lai aizsargātu pret dublējuma bojāšanos. Tas var aizņemt vairāk laika nekā parasti.

note: Translators:  This is the phrase 'Backing up' in the larger phrase "Backing up '%s'".  %s is a filename.
en: Backing up:
lv: Dublē:

en: Backup Failed
lv: Dublēšana neizdevās

en: Backup Finished
lv: Dublēšana ir pabeigta

note: Also leave ourselves up if we just finished a restore test.
en: Your files were successfully backed up and tested.
lv: Jūsu datnes ir sekmīgi dublētas un pārbaudītas.

en: Backing Up…
lv: Dublē...

en: Scanning:
lv: Skenē:

en: Scanning…
lv: Skenē...

en: _Details
lv: _Sīkāk

en: In order to continue, the following packages need to be installed:
lv: Lai turpinātu, jābūt instalētām šīm pakotnēm:

en: _Allow restoring without a password
lv: Ļ_aut atjaunot bez paroles

en: _Password-protect your backup
lv: Dublējumu aizsargāt ar _paroli

en: You will need your password to restore your files. You might want to write it down.
lv: Jums vajadzēs šo paroli, lai atjaunotu datnes. Būtu prātīgi to pierakstīt.

en: Confir_m password
lv: Apstipri_nāt paroli

en: In order to check that you will be able to retrieve your files in the case of an emergency, please enter your encryption password again to perform a brief restore test.
lv: Lai pārliecinātos, ka vajadzības gadījumā varēsiet atgūt savas datnes, lūdzu, vēlreiz ievadiet savu šifrēšanas paroli. Tiks veikta īsa atjaunošanas pārbaude.

en: Test every two _months
lv: Pārbaudīt ik pēc diviem _mēnešiem

en: Install Packages
lv: Instalēt pakotnes

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Restore Test
lv: Atjaunošanas pārbaude

note: For most, don't do anything special.  Show generic 'unknown error' message, but provide the exception text for better bug reports. Plus, sometimes it may clue the user in to what's wrong. But first, try to restart without a cache, since that seems to quite frequently fix odd metadata errors with dup
en: Failed with an unknown error.
lv: Neizdevās ar nezināmu kļūdu.

en: Require Password?
lv: Pieprasīt paroli?

en: Encryption Password Needed
lv: Vajadzīga šifrēšanas parole

[ctx: verb]
en: _Install
lv: _Instalēt

en: _Backup location
lv: Du_blējuma vieta

en: Restore From Where?
lv: No kurienes atjaunot?

en: Restore files to _original locations
lv: Atjaun_ot datnes uz sākotnējām vietām

en: Restore to _specific folder
lv: _Atjaunot uz norādīto mapi

en: Choose destination for restored files
lv: Izvēlēties atjaunoto datņu galamērķi

en: Restore _folder
lv: Atjaunošanas _mape

en: Backup location
lv: Dublējuma vieta

en: Restore date
lv: Atjaunošanas datums

en: Restore folder
lv: Atjaunošanas mape

en: Checking for Backups…
lv: Pārbauda dublējumus...

en: Restore From When?
lv: No kura laika atjaunot?

en: Restore to Where?
lv: Kur atjaunot?

note: Translators:  This is the word 'Restoring' in the phrase "Restoring '%s'".  %s is a filename.
en: Restoring:
lv: Atjauno:

note: If we didn't see any dates...  Must not be any backups on the backend
en: No backups to restore
lv: Nav dublējumu, ko atjaunot

en: Original location
lv: Sākotnējā vieta

en: File to restore | Files to restore
lv[0]: Datne, ko atjaunot
lv[1]: Datnes, ko atjaunot
lv[2]: Datņu, ko atjaunot

en: Restore Failed
lv: Atjaunošana neizdevās

en: Restore Finished
lv: Atjaunošana pabeigta

note: if it *is* visible, a header will be set already
en: Your files were successfully restored.
lv: Jūsu datnes tika sekmīgi atjaunotas.

en: Your file was successfully restored. | Your files were successfully restored.
lv[0]: Datne tika sekmīgi atjaunota.
lv[1]: Datnes tika sekmīgi atjaunotas.
lv[2]: Datnes tika sekmīgi atjaunotas.

en: Restoring…
lv: Atjauno...

en: At least six months
lv: Vismaz sešus mēnešus

en: At least a year
lv: Vismaz gadu

en: Forever
lv: Bezgalīgi

en: At least %d day | At least %d days
lv[0]: Vismaz %d dienu
lv[1]: Vismaz %d dienas
lv[2]: Vismaz %d dienu

en: Remove
lv: Izņemt

en: Add
lv: Pievienot

en: Choose folders
lv: Izvēlieties mapes

en: _Add
lv: Pie_vienot

note: *** Basic entries ***
en: Google Drive
lv: Google disks

en: Local Folder
lv: Lokāla mape

en: Network Server
lv: Tīkla serveris

en: Choose Folder
lv: Izvēlieties mapi

en: _OK
lv: _Labi

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Ik nedēļu

en: Every %d day | Every %d days
lv[0]: Katru %d dienu
lv[1]: Katras %d dienas
lv[2]: Katras %d dienas

note: Check for some really simple/common friendly names
en: Next backup is today.
lv: Nākamā dublēšana ir šodien.

en: Next backup is tomorrow.
lv: Nākamā dublēšana ir rīt.

en: Next backup is %d day from now. | Next backup is %d days from now.
lv[0]: Nākamā dublēšana pēc %d dienas.
lv[1]: Nākamā dublēšana pēc %d dienām.
lv[2]: Nākamā dublēšana pēc %d dienām.

note: Check for some really simple/common friendly names
en: Last backup was today.
lv: Pēdējā dublēšana bija šodien.

en: Last backup was yesterday.
lv: Pēdējā dublēšana bija vakar.

en: Last backup was %d day ago. | Last backup was %d days ago.
lv[0]: Pēdējā dublēšana bija pirms %d dienas.
lv[1]: Pēdējā dublēšana bija pirms %d dienām.
lv[2]: Pēdējā dublēšana bija pirms %d dienām.

en: No recent backups.
lv: Nav nesenu dublēšanu.

en: No backup scheduled.
lv: Nav ieplānotu dublēšanu.

en: Connect to Server
lv: Savienoties ar serveri

en: _Username
lv: Lietotāj_vārds

en: _Password
lv: _Parole

en: S_how password
lv: Rā_dīt paroli

en: Location not available
lv: Vieta nav pieejama

en: Connect _anonymously
lv: Savienoties _anonīmi

en: Connect as u_ser
lv: _Savienoties kā lietotājam

note: Translators: this is a Windows networking domain
en: _Domain
lv: _Domēns

en: Keep your files safe by backing up regularly
lv: Turiet datnes drošībā, tās regulāri dublējot

en: Important documents, data, and settings can be protected by storing them in a backup. In the case of a disaster, you would be able to recover them from that backup.
lv: Svarīgus dokumentus, datus un iestatījumus var aizsargāt, saglabājot tos dublējumā. Tad nelaimes gadījumā jūs tos varēsiet atgūt.

en: _Don't Show Again
lv: Vairs nerā_dīt

en: _Open Backup Settings
lv: _Atvērt dublēšanas iestatījumus

en: Backup completed
lv: Dublēšana pabeigta

en: Backup finished
lv: Dublēšana ir pabeigta

en: Not all files were successfully backed up.  See dialog for more details.
lv: Ne visas datnes ir sekmīgi nodublētas. Skatiet sīkāku informāciju dialoglodziņā.

en: Starting scheduled backup
lv: Sāk ieplānoto dublēšanu

en: Could not display %s
lv: Nevarēja attēlot %s

en: Show version
lv: Rādīt versiju

en: Restore given files
lv: Atjaunot dotās datnes

en: Immediately start a backup
lv: Nekavējoties sākt dublēšanu

en: An operation is already in progress
lv: Darbība jau tiek izpildīta

en: Scheduled backup delayed
lv: Plānotā dublēšana aizkavēta

note: Translators: %2$s is the name of a removable drive, %1$s is a folder on that removable drive.
en: %1$s on %2$s
lv: %1$s uz %2$s

en: Backup will begin when %s is connected.
lv: Dublēšana sāksies, kad %s būs savienots.

en: Storage location not available
lv: Krātuves vieta nav pieejama

en: Waiting for ‘%s’ to become connected…
lv: Gaida, līdz ‘%s’ savienosies...

en: Backup will begin when a network connection becomes available.
lv: Dublēšana sāksies, kad būs pieejams tīkla savienojums.

en: The network server is not available
lv: Tīkla serveris nav pieejams

en: Waiting for a network connection…
lv: Gaida tīkla savienojumu...

note: Special sanity check for some edge cases like smb:// where if the user just puts in smb://server/ as the root, GIO thinks it's a valid root, but the share never ends up mounted.
en: Samba network locations must include both a hostname and a share name.
lv: Samba tīkla vietām jābūt gan servera nosaukumam, gan koplietojuma nosaukumam.

note: Translators: this is the home folder and %s is the user's username
en: Home (%s)
lv: Mājas (%s)

note: Translators: this is the home folder
en: Home
lv: Mājas

note: Translators: this is the trash folder
en: Trash
lv: Miskaste

en: Backup encryption password
lv: Dublējuma šifrēšanas parole

en: Backing up…
lv: Dublē...

en: Checking for backups…
lv: Pārbauda dublējumus...

en: Listing files…
lv: Uzskaita datnes...

en: Preparing…
lv: Sagatavo...

en: Verifying backup…
lv: Pārbauda dublējumu…

en: Restoring files…
lv: Atjauno datnes...

en: Your backup appears to be corrupted.  You should delete the backup and try again.
lv: Šķiet, šis dublējums ir bojāts. Jums vajadzētu to dzēst un mēģināt vēlreiz.

en: Paused (no network)
lv: Pauzēts (nav tīkla)

en: Cleaning up…
lv: Uzkopj...

note: OK, we succeeded yay!  But some files didn't make it into the backup because we couldn't read them.  So tell the user so they don't think everything is hunky dory.
en: Could not back up the following files.  Please make sure you are able to open them.
lv: Šīm datnēm neizdevās izveidot dublējumu. Pārliecinieties, ka jūs varat tās atvērt.

note: OK, we succeeded yay!  But some files didn't actually restore because we couldn't write to them.  So tell the user so they don't think everything is hunky dory.
en: Could not restore the following files.  Please make sure you are able to write to them.
lv: Neizdevās atjaunot šādas datnes. Pārliecinieties, ka varat tajās rakstīt.

note: notify upper layers, if they want to do anything
en: Bad encryption password.
lv: Slikta šifrēšanas parole.

note: make text a little nicer than duplicity gives duplicity gives something like "home/blah/blah not found in archive, no files restored".
en: Could not restore ‘%s’: File not found in backup
lv: Neizdevās atjaunot ‘%s’: Datne nav atrasta dublējumā

en: The existing backup is of a computer named %s, but the current computer’s name is %s.  If this is unexpected, you should back up to a different location.
lv: Esošais dublējums ir no datora ar nosaukumu %s, bet šī datora nosaukums ir %s. Ja tas ir negaidīti, jums vajadzētu dublēt citā vietā.

en: Computer name changed
lv: Datora vārds ir mainīts

en: Permission denied when trying to create ‘%s’.
lv: Atļauja liegta, mēģinot izveidot ‘%s’.

note: assume error is on backend side
en: Permission denied when trying to read ‘%s’.
lv: Atļauja liegta, mēģinot lasīt ‘%s’.

en: Permission denied when trying to delete ‘%s’.
lv: Atļauja liegta, mēģinot dzēst ‘%s’.

en: Backup location ‘%s’ does not exist.
lv: Dublējuma vieta ‘%s’ neeksistē.

en: No space left.
lv: Vairs nav vietas.

en: Error reading file ‘%s’.
lv: Kļūda, lasot datni ‘%s’.

en: Error writing file ‘%s’.
lv: Kļūda, rakstot datni ‘%s’.

en: No space left in ‘%s’.
lv: Uz ‘%s’ vairs nav vietas.

en: No backup files found
lv: Nav atrastas dublējuma datnes

en: Uploading…
lv: Augšupielādē...

en: Could not understand duplicity version.
lv: Neizdevās saprast duplicity versiju.

en: Could not understand duplicity version ‘%s’.
lv: Neizdevās saprast duplicity versiju ‘%s’.

en: Backup will begin when an unmetered network connection becomes available.
lv: Dublēšana sāksies kā tikko būs pieejams savienojums ar tīklu.
