deja-dup - en to lt translation catalogue (330 entries)

en: Cannot back up automatically
lt: Negalima automatiškai kurti atsarginių kopijų

[ctx: noun]
en: Search
lt: Paieška

en: Files
lt: Failai

en: Back Up _Automatically
lt: _Automatiškai kurti atsargines kopijas

note: Translators: this is used when automatic updates are enabled
en: Next backup is today
lt: Kita atsarginė kopija šiandien

note: Translators: this is used when automatic updates are disabled
en: Next backup would be today
lt: Kita atsarginė kopija bus sukurta šiandien

note: Translators: this is used when automatic updates are enabled
en: Next backup is tomorrow
lt: Kita atsarginė kopija rytoj

note: Translators: this is used when automatic updates are disabled
en: Next backup would be tomorrow
lt: Kita atsarginė kopija bus sukurta rytoj

note: Translators: this is used when automatic updates are enabled
en: Next backup is %d day from now | Next backup is %d days from now
lt[0]: Kita atsarginė kopija po %d dienos nuo šiandien
lt[1]: Kita atsarginė kopija po %d dienų nuo šiandien
lt[2]: Kita atsarginė kopija po %d dienų nuo šiandien

note: Translators: this is used when automatic updates are disabled
en: Next backup would be %d day from now | Next backup would be %d days from now
lt[0]: Kita atsarginė kopija bus sukurta po %d dienos nuo šiandien
lt[1]: Kita atsarginė kopija bus sukurta po %d dienų nuo šiandien
lt[2]: Kita atsarginė kopija bus sukurta po %d dienų nuo šiandien

en: At least three months
lt: Mažiausiai tris mėnesius

en: At least six months
lt: Mažiausiai šešis mėnesius

en: At least a year
lt: Mažiausiai metus

en: Forever
lt: Visada

en: At least %d day | At least %d days
lt[0]: Mažiausiai %d dieną
lt[1]: Mažiausiai %d dienas
lt[2]: Mažiausiai %d dienų

en: Reset All Folders?
lt: Atkūrti visus aplankus?

en: All changes to backed up and ignored folders will be lost.
lt: Bus sukurta visų pakeitimų kopija, o nepaisomi aplankai bus prarasti.

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: Rese_t
lt: A_tstatyti

note: Keep this list of rules in sync with OperationBackup's filter on include/excludes.
en: This folder cannot be backed up because it is a network folder.
lt: Šio aplanko atsarginės kopijos negalima sukurti, nes tai yra aplankas tinkle.

en: This folder cannot be backed up because Backups does not have access to it.
lt: Šio aplanko atsarginės kopijos negalima sukurti, nes programa neturi prieigos prie jo.

en: Local Folder
lt: Vietinis aplankas

en: Network Server
lt: Tinklo serveris

note: *** Old deprecated cloud entries, kept just for a kinder migration ***
en: Google Cloud Storage
lt: Google debesies saugykla

en: Rackspace Cloud Files
lt: „Rackspace Cloud Files“

en: Daily
lt: Kas dieną

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Every %d day | Every %d days
lt[0]: Kas %d dieną
lt[1]: Kas %d dienas
lt[2]: Kas %d dienų

en: Use _Restic for new backups
lt: Naujos atsarginėms kopijoms naudoti _Restic

en: File
lt: Failas

en: Link
lt: Saitas

en: Folder
lt: Aplankas

en: Choose Folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Starting scheduled backup
lt: Pradedama suplanuota atsarginė kopija

en: Scheduled backup delayed
lt: Suplanuotas atsarginės kopijos darymas uždelstas

en: Keep your files safe by backing up regularly
lt: Laikykite failus saugiai reguliariai darydami atsargines kopijas

en: Important documents, data, and settings can be protected by storing them in a backup. In the case of a disaster, you would be able to recover them from that backup.
lt: Svarbūs dokumentai, duomenys ir nustatymai gali būti apsaugoti laikant juos atsarginėje kopijoje. Įvykus avarijai, jūs galėsite juos atkurti iš atsarginės kopijos.

en: Don’t Show Again
lt: Nerodyti dar kartą

en: Open Backups
lt: Atverti atsargines kopijas

en: Failed to start backup; there's already an ongoing operation
lt: Nepavyko paleisti kopijos kūrimo, jau yra vykstantis veiksmas

en: Failed to restore; there's already an ongoing operation
lt: Nepavyko atkurti; jau yra vykstantis veiksmas

en: There's already an ongoing operation
lt: Jau yra vykstantis veiksmas

en: Failed to Open URL
lt: Nepavyko atverti URL

en: Backup completed
lt: Atsarginė kopija baigta

en: But not all files were successfully backed up
lt: Bet ne visų failų atsarginės kopijos buvo sukurtos

en: Restore completed
lt: Atkūrimas užbaigtas

en: But not all files were successfully restored
lt: Bet ne visi failai sėkmingai atkurti

en: Backup in progress
lt: Vyksta atsarginių kopijų kūrimas

en: Restore in progress
lt: Vyksta atkūrimas

note: Note: keep this language in sync with notification sent from OperationLauncher
en: Backup completed, but not all files were successfully backed up
lt: Buvo sukurtos atsarginės kopijos, bet ne visiems failams

en: Restore completed, but not all files were successfully restored
lt: Atkūrimas užbaigtas, bet ne visiems failams

en: _Details
lt: _Išsamiai

en: _Pause
lt: _Pristabdyti

en: _Stop
lt: _Nutraukti

en: Failed to back up
lt: Nepavyko sukurti kopijos

en: Failed to list files
lt: Nepavyko išvardinti failų

en: Failed to restore
lt: Nepavyko atkūrti

en: E_ncryption password
lt: Užšifravimo _slaptažodis

en: _Enter Password…
lt: Į_veskite slaptažodį…

en: Wrong encryption password, try again
lt: Blogas šifravimo slaptažodis, bandykite dar kartą

en: Wrong Encryption Password
lt: Blogas šifravimo slaptažodis

en: Try again.
lt: Bandykite dar kartą.

en: Encryption setup needed
lt: Reikalingas šifravimo nustatymas

en: Require Password?
lt: Reikalauti slaptažodžio?

en: You will need your password to restore your files. You might want to write it down.
lt: Jums reikės slaptažodžio norint atkurti jūsų failus. Greičiausiai norėsite jį užsirašyti.

en: Encryption password needed
lt: Reikia šifravimo slaptažodžio

en: Encryption Password Needed
lt: Reikalingas užšifravimo slaptažodis

en: In order to check that you will be able to retrieve your files in the case of an emergency, please enter your encryption password again to perform a brief restore test.
lt: Tam, kad patikrintume, ar galėsite atgauti failus esant avarinei situacijai, dar kartą įveskite užšifravimo slaptažodį trumpam atkūrimo testui atlikti.

en: Enter Password
lt: Įveskite slaptažodį

en: Authentication needed
lt: Reikia patvirtinti tapatybę

en: _Connect…
lt: Prisi_jungti…

en: Co_ntinue
lt: _Tęsti

en: Automatic backups disabled
lt: Automatinės atsarginės kopijos išjungtos

en: None
lt: Nėra

note: Check for some really simple/common friendly names
en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

note: Translators: sentence case
en: %d day ago | %d days ago
lt[0]: Prieš %d dieną
lt[1]: Prieš %d dienas
lt[2]: Prieš %d dienų

[ctx: backups]
note: Translators: this is used like "Most Recent Backup: None"
en: None
lt: Nėra

en: _Remember password
lt: Įsi_minti slaptažodį

en: Cannot remember password
lt: Nepavyksta įsiminti slaptažodžio

en: Your desktop session does not support saving passwords.
lt: Jūsų darbalaukio seansas nepalaiko slaptažodžio įsiminimo.

en: Try closing any open file manager windows and trying again.
lt: Bandykite užverti visus failų tvarkyklės langus ir bandykite vėl.

en: Failed to Open Backup
lt: Nepavyko atverti atsarginės kopijos

en: _OK
lt: _Gerai

en: Show version
lt: Rodyti versiją

en: Immediately start a backup
lt: Iš karto pradėti atsarginės kopijos darymą

note: Translators: The name is a play on the French phrase "déjà vu" meaning "already seen", but with the "vu" replaced with "dup".  "Dup" in this context is itself a reference to both the underlying command line tool "duplicity" and the act of duplicating data for backup.  As a whole, the phrase "Déjà Du
en: Déjà Dup Backups
lt: Déjà Dup atsarginės kopijos

en: Backups
lt: Atsarginės kopijos

en: Protect yourself from data loss
lt: Apsisaugokite nuo duomenų praradimo

note: These keywords are used when searching for applications in dashes, etc. Keep the English keywords and add your own keywords in your language, separated by semicolons.
en: déjà;deja;dup;archive;archiving;backup;backups;back up;
lt: déjà;deja;dup;archyvas;archyvavimas;atsarginė;kopija;

en: Back Up
lt: Padaryti atsarginę kopiją

en: Folders to save
lt: Aplankai, kuriuos saugoti

en: This list of directories will be backed up. Reserved values $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, and $VIDEOS are recognized as the user’s special directories and can be at the start of a longer path ($HOME/subdir). Reserved value $USER is replaced by the user’s username and can be anywhere in the path. Relative entries are relative to the user’s home directory.
lt: Bus sukurta atsarginė kopija šiam aplankų sąrašui. Rezervuotos vertės $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH bei $VIDEOS atpažįstamos kaip specialūs naudotojo katalogai ir gali būti ilgesnio kelio pradžioje ($HOME/poaplankis). Rezervuota vertė $USER bus pakeista naudotojo vardu ir gali būti bet kur kelyje. Reliatyvūs įrašai turi būti reliatyvūs naudotojo namų katalogui.

en: Folders to ignore
lt: Aplankai, kurie praleidžiami

en: This list of directories will not be backed up. Reserved values $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH, and $VIDEOS are recognized as the user’s special directories and can be at the start of a longer path ($HOME/subdir). Reserved value $USER is replaced by the user’s username and can be anywhere in the path. Relative entries are relative to the user’s home directory.
lt: Šiam aplankų sąrašui nebus kuriamos atsarginės kopijo. Rezervuotos vertės $HOME, $DESKTOP, $DOCUMENTS, $DOWNLOAD, $MUSIC, $PICTURES, $PUBLIC_SHARE, $TEMPLATES, $TRASH bei $VIDEOS atpažįstamos kaip specialūs naudotojo katalogai ir gali būti ilgesnio kelio pradžioje ($HOME/poaplankis). Rezervuota vertė $USER bus pakeista naudotojo vardu ir gali būti bet kur kelyje. Reliatyvūs įrašai turi būti reliatyvūs naudotojo namų katalogui.

en: The last time Déjà Dup was run
lt: Paskutinį kartą Déjà Dup buvo paleista

en: The last time Déjà Dup was successfully run. This time should be in ISO 8601 format.
lt: Paskutinį kartą Déjà Dup buvo sėkmingai paleista. Šis laikas turėtų būti ISO 8601 formatu.

en: The last time Déjà Dup backed up
lt: Paskutinis laikas, kada Déjà Dup padarė atsarginę kopiją

en: The last time Déjà Dup successfully completed a backup. This time should be in ISO 8601 format.
lt: Paskutinis laikas, kada Déjà Dup sėkmingai padarė atsarginę kopiją. Šis laikas turėtų būti ISO 8601 formatu.

en: The last time Déjà Dup restored
lt: Paskutinis laikas, kada Déjà Dup atkūrė iš atsarginės kopijos

en: The last time Déjà Dup successfully completed a restore. This time should be in ISO 8601 format.
lt: Paskutinis laikas, kada Déjà Dup sėkmingai atkūrė iš atsarginės kopijos. Šis laikas turėtų būti ISO 8601 formatu.

en: Whether to periodically back up
lt: Ar daryti atsargines kopijas periodiškai

en: Whether to automatically back up on a regular schedule.
lt: Ar automatiškai daryti atsargines kopijas reguliariu grafiku.

en: How often to periodically back up
lt: Kaip dažnai daryti periodines atsargines kopijas

en: The number of days between backups.
lt: Dienų skaičius tarp atsarginių kopijų.

note: Translators: This tracks the most recent time the user flipped the "automatic backups" switch
en: When automatic backups were enabled
lt: Kada automatinės kopijos buvo įjungtos

en: This time should be in ISO 8601 format.
lt: Laikas turi būti ISO 8601 formatu.

en: The last time Déjà Dup checked whether it should prompt about backing up
lt: Paskutinis laikas kada Déjà Dup tikrino, kada turi paklausti apie atsarginių kopijų darymą

en: When a user logs in, the Déjà Dup monitor checks whether it should prompt about backing up. This is used to increase discoverability for users that don’t know about backups. This time should be either ‘disabled’ to turn off this check or in ISO 8601 format.
lt: Kai naudotojas prisijungia, Déjà Dup prižiūryklė patikrina, ar turėtų raginti padaryti atsarginę kopiją. Tai naudojama pagerinti programos atradimą naudotojams, kurie nežino apie atsargines kopijas. Šis laikas turi būti arba „disabled“ šiam tikrinimui išjungti, arba ISO 8601 formatu.

en: The last time Déjà Dup checked whether it should prompt about your password
lt: Paskutinis laikas kada Déjà Dup tikrino, ar turi paklausti slaptažodžio

en: In order to prevent you from forgetting your passwords, Déjà Dup will occasionally notify you to confirm the password. This time should be either ‘disabled’ to turn off this check or in ISO 8601 format.
lt: Kad neleistų jums užmiršti slaptažodžių, Déjà Dup kartais paprašys jus patvirtinti slaptažodį. Laikas turi būti arba „disabled“ šiam patikrinimui išjungti arba ISO 8601 formatu.

en: How long to keep backup files
lt: Kiek ilgai laikyti atsargines kopijas

en: The number of days to keep backup files on the backup location. A value of 0 means forever. This is a minimum number of days; the files may be kept longer.
lt: Kiek dienų laikyti atsargines kopijas. 0 reiškia amžinai. Tai minimalus dienų skaičius, failai gali būti laikomi ir ilgiau.

en: How long to wait between full backups
lt: Kiek ilgai laukti tarp pilnų atsarginių kopijų

en: Déjà Dup needs to occasionally make fresh full backups. This is the number of days to wait between full backups.
lt: Déjà Dup reikia kartais padaryti šviežią pilną atsarginę kopiją. Tai dienų skaičius, kurį laukti tarp pilnų atsarginių kopijų.

en: Whether to use metered networks
lt: Ar naudoti matuojamus tinklus

en: If false, Déjà Dup will refuse to run scheduled backups over metered network connections (like 4G).
lt: Jei neigiama, Déjà Dup atsisakys vykdyti suplanuotus kopijavimus naudojant matuojamus tinklus (tokius kaip 4G).

en: Whether to ignore Power Saver mode
lt: Ar nepaisyti energijos taupymo veiksenos

en: If false, Déjà Dup will refuse to run scheduled backups during Power Saver mode.
lt: Jei neigiama, Déjà Dup atsisakys vykdyti suplanuotas kopijas energijos taupymo veiksenoje.

en: Command to run before the backup tool
lt: Komanda, vykdoma prieš atsarginių kopijų įrankį

en: Useful if you need to manually mount a folder, for example. If this command fails, the backup won't start.
lt: Naudinga, jei norite, pavyzdžiui, prijungti aplanką. Šiai komandai nepavykus atsarginė kopija nebus kuriama.

en: Command to run after the backup tool
lt: Komanda, vykdoma po atsarginių kopijų įrankio

en: Useful if you need to clean up after your setup command. Failures are ignored.
lt: Naudinga, jei reikia išvalyti po jūsų paruošimo komandos. Klaidų nepaisoma.

en: Command to run around the backup tool
lt: Komanda, vykdoma su atsarginių kopijų įrankiu

en: Useful if you need to limit resources or otherwise wrap the execution of the tool command. An example value might be 'trickle -u 500' which would result in deja-dup running 'trickle -u 500 duplicity …'.
lt: Naudinga, jei reikia riboti išteklius ar kitaip aprėpti įrankio komandos vykdymą. Pavyzdžiui, vertė gali būti „trickle -u 500“, kuri vykdytų deja-dup naudojant „trickle -u 500 duplicity …“.

en: Type of location to store backup
lt: Atsarginių kopijų saugojimo vietos tipas

en: The type of backup location. If ‘auto’, a default will be chosen based on what is available.
lt: Atsarginių kopijų vietos tipas. Jei „auto“, numatytoji reikšmė bus parinkta pagal tai, kas prieinama.

en: The folder where backups are stored
lt: Aplankas, kuriame saugos atsarginės kopijos

en: The folder hierarchy where backups are stored. Paths can be absolute or relative to your home directory.
lt: Aplankas, kuriame saugos atsarginės kopijos. Keliai gali būti absoliutūs arba reliatyvus jūsų namų katalogui.

en: The unique filesystem identifier for the drive, used to recognize the drive when it is plugged in.
lt: Unikalus failų sistemos identifikatorius jūsų diskui, naudojamas diskui atpažinti, kai jis prijungiamas.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: The name of the external drive.
lt: Išorinio disko pavadinimas.

en: Icon
lt: Piktograma

en: The icon of the external drive, as a serialized GIcon.
lt: Išorinio disko piktograma, kaip serializuota GIcon.

en: The folder hierarchy where backups are stored. Paths are relative to the drive.
lt: Aplankų hierarchija, kur įrašomos atsarginės kopijos. Keliai yra reliatyvūs diskui.

en: The server address
lt: Serverio adresas

en: The URI of the remote server location.
lt: URI iki vietos nutolusiame serveryje.

en: The folder hierarchy where backups are stored. Paths can be absolute or relative to the host.
lt: Aplankų hierarchija, kur saugomos atsarginės kopijos. Keliai gali būti absoliutūs arba reliatyvūs serveriui.

en: The Rclone remote
lt: Nuotolinis Rclone

en: The name of a pre-configured Rclone remote. See Rclone documentation for how to configure one.
lt: Sukonfigūruoto nuotolinio Rclone pavadinimas. Kaip konfigūruoti skaitykite Rclone dokumentacijoje.

en: Déjà Dup is a simple backup tool. It hides the complexity of backing up the Right Way (encrypted, off-site, and regular) and uses Restic behind the scenes.
lt: Déjà Dup yra paprastas atsarginių kopijų įrankis. Jis paslepia teisingo kūrimo sudėtingumą (šifravimas, nuotolinis ar reguliarus) ir naudoja užkulisiuose naudoja Restic.

en: Support for local, remote, or cloud backup locations such as Google Drive
lt: Palaiko vietines, nuotolines ir debesų vietas, tokias kaip Google Drive

en: Securely encrypts and compresses your data
lt: Saugiau užšifruoja ir suglaudina duomenis

en: Incrementally backs up, letting you restore from any particular backup
lt: Kuria kopijas palaipsniui, leidžia atkurti iš bet kurios atsarginės kopijos

en: Schedules regular backups
lt: Suplanuoja reguliarias atsargines kopijas

en: Integrates well into your GNOME desktop
lt: Gerai integruojasi su GNOME darbalaukiu

en: Déjà Dup focuses on ease of use and recovering from personal, accidental data loss. If you need a full system backup or an archival program, you may prefer other backup apps.
lt: Déjà Dup fokusuojasi į paprastą naudojamą ir atkūrimą po asmeninio, atsitiktinio duomenų praradimo. Jei jums reikia visos sistemos atsarginės kopijos ar archyvavimo programos, turbūt jums reikia kitos programos.

en: Back up your files automatically — set it and forget it
lt: Automatiškai kurti jūsų failų kopijas — nustatykite ir pamirškite

en: Restoring is a breeze — choose a backup and then copy files out using your file manager
lt: Atkūrimas yra paprastas — pasirinkite atsarginę kopiją ir iš jos kopijuokite failus naudodami failų tvarkyklę

en: Back up to the cloud, a network server, or a local drive
lt: Kurkite kopijas į debesį, tinklo serverį ar vietinį diską

en: Take control of your backup by choosing exactly which folders to include
lt: Valdykite atsargines kopijas pasirinkdami, kuriuose aplankus įtraukti

note: Translators: Monitor in this sense means something akin to 'watcher', not a computer screen.  This program acts like a daemon that kicks off backups at scheduled times.
en: Backup Monitor
lt: Atsarginių kopijų prižiūryklė

en: Schedules backups at regular intervals
lt: Suplanuoja atsargines kopijas reguliariais intervalais

en: Folder is Empty
lt: Aplankas yra tuščias

en: No Results Found
lt: Rezultatų nerasta

en: Try a different search
lt: Bandykite kitą paiešką

en: Location
lt: Vieta

en: Add I_gnored Folder…
lt: Pr_idėti nepaisomą aplanką…

en: Folders to Ignore
lt: Nepaisomi aplankai

en: These folders are always ignored:
lt: Šių aplankų yra visada nepaisoma:

en: Folders
lt: Aplankai

en: Re_set All Folders…
lt: At_statyti visus aplankus…

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Add Backed _Up Folder…
lt: Pri_dėti kopijuojamą aplanką…

en: Folders to Back Up
lt: Kopijuojami aplankai

en: _Folder
lt: _Aplankas

en: _Reset Account Access
lt: A_tstatyti paskyros prieigą

en: Ser_ver Address
lt: Ser_verio adresas

en: _Remote
lt: _Nuotolinis

en: Rclone is an advanced cloud storage tool. Read <a href="https://rclone.org/">its documentation</a> for how to configure a remote.
lt: Rclone yra sudėtingas debesų saugyklos įrankis. Kaip jį sukonfigūruoti skaitykite <a href="https://rclone.org/">dokumentacijoje</a>.

en: _Reset Config Encryption Password
lt: _Atstatyti konfigūracijos šifravimo slaptažodį

en: _Location
lt: _Vieta

en: _Close
lt: _Užverti

[ctx: back up is verb]
en: _Back Up
lt: _Padaryti atsarginę kopiją

en: New Backup
lt: Nauja atsarginė kopija

en: Storage
lt: Saugojimas

en: Help
lt: Žinynas

en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

en: Automatic Backup _Frequency
lt: Automatinių kopijų _dažnis

en: _Keep Backups
lt: Laikyti _kopijas

en: The oldest backups will still be deleted earlier if the location is low on space or kept up to three months longer to avoid deleting related backups.
lt: Seniausios kopijos bus ištrintos anksčiau, jei vietoje trūksta vietos arba laikomos iki 3 mėnesių ilgiau, siekiant išvengti susijusių kopijų trynimo.

en: _Schedule
lt: _Tvarkaraštis

en: _Folders
lt: _Aplankai

en: Storage _Location
lt: Saugyklos _vieta

en: Bro_wse Backups
lt: _Naršyti kopijas

en: _Back Up Now
lt: _Kurti kopiją dabar

en: _Password-protect your backup
lt: Atsarginę kopiją apsaugoti sla_ptažodžiu

en: Confir_m password
lt: Pa_tvirtinkite slaptažodį

en: Test every two _months
lt: Tikrinti kas du _mėnesius

en: Con_tinue
lt: _Tęsti

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: _Select All
lt: Žymėti _viską

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _About Déjà Dup Backups
lt: _Apie Déjà Dup atsarginių kopijų įrankį

en: Most Recent Backup
lt: Paskutinė atsarginė kopija

[ctx: verb]
en: _Search
lt: _Ieškoti

en: Restore From Where?
lt: Atkurti iš kur?

en: _Restore
lt: _Atkurti

en: Restore to Where?
lt: Į kur atkurti?

en: Restore files to their _original locations
lt: Atkurti failus _originaliose vietose

en: Restore files to a _specific folder
lt: Atkurti į _nurodytą aplanką

en: Backups does not have permission to restore the following files:
lt: Programa neturi leidimų atkurti šiuos failus:

en: Up
lt: Aukštyn

en: _Restore…
lt: _Atkurti…

en: Search
lt: Ieškoti

en: Server Addresses
lt: Serverių adresai

note: Translators: Translators: This is followed by a list of valid adresses (smb://gnome.org/deja-dup, ssh://192.168.0.1, ftp://[2001:db8::1])
en: Server addresses are made up of a protocol prefix, an address, and sometimes a path depending on the protocol. Examples:
lt: Serverių adresai susideda iš protokolo priešdėlio, adreso ir galbūt, priklausomai nuo protokolo, kelio. Pavyzdžiai:

en: Available Protocols
lt: Prieinami protokolai

en: File Transfer Protocol
lt: Failų perdavimo protokolas

en: Network File System
lt: Tinklo failų sistema

en: SSH File Transfer Protocol
lt: SSH failų perdavimo protokolas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

note: Translators: Translators: do not translate ftp:// and ftps://
en: ftp:// or ftps://
lt: ftp:// arba ftps://

note: Translators: Translators: do not translate sftp:// and ssh://
en: sftp:// or ssh://
lt: sftp:// arba ssh://

note: Translators: Translators: do not translate dav:// and davs://
en: dav:// or davs://
lt: dav:// arba davs://

en: No Backups Found
lt: Nerastas atsarginių kopijų

en: This storage location is empty
lt: Saugyklos vieta yra tuščia

en: Create Your First _Backup…
lt: Sukurkite pirmą _atsarginę kopiją…

en: _Restore From a Previous Backup…
lt: At-statykite iš ankstesnės atsarginės kopijos…

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Esmė

[ctx: shortcut window]
en: Show help
lt: Rodyti žinyną

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
lt: Atverti meniu

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

[ctx: shortcut window]
en: Browsing Backed Up Files
lt: Atsarginių kopijų failų naršymas

[ctx: shortcut window]
en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: shortcut window]
en: Go up
lt: Eiti

[ctx: shortcut window]
en: Select all
lt: Pažymėti viską

note: Translators: %2$s is the name of a removable drive, %1$s is a folder on that removable drive. translators: this is "folder-name on server-host"
en: %1$s on %2$s
lt: %1$s laikmenoje %2$s

en: Backup will begin when %s is connected.
lt: Atsarginės kopijos kūrimas bus pradėtas, kai bus prijungtas %s.

en: Storage location not available
lt: Saugyklos vieta neprieinama

en: Waiting for ‘%s’ to become connected…
lt: Laukiama kol „%s“ bus prijungtas…

en: Backup will begin when a network connection becomes available.
lt: Atsarginės kopijos darymas prasidės, kai atsiras tinklo ryšys.

note: Translators: %s is a folder.
en: %s on Google Drive
lt: %s Google diske

en: This folder cannot be used as a storage location because Backups does not have access to it.
lt: Aplanko negalima naudoti kaip saugyklos vietos, nes programa neturi prie jo prieigos.

note: Translators: %s is a folder.
en: %s on Microsoft OneDrive
lt: %s Microsoft OneDrive

note: Duplicity requires a folder, and this is a reasonable restriction.
en: You must provide a Microsoft OneDrive folder.
lt: Jūs privalote pateikti Microsoft OneDrive aplanką.

note: Translators: %s is a brand name like Microsoft or Google
en: Could not log into %s servers.
lt: Nepavyko prisijungti prie %s serverių.

note: Translators: %s is a brand name like Google or Microsoft
en: %s credentials for Déjà Dup
lt: %s įgaliojimai Déjà Dup

note: We need a random string between 43 and 128 chars. UUIDs are an easy way to get random strings, but they are only 37 chars long. So just add two. And show the oauth consent page finally Translators: %s is a brand name like Google or Microsoft
en: Access to your %s account is required
lt: Reikalinga prieiga prie jūsų %s paskyros

note: Translators: %s is a brand name like Google or Microsoft
en: Grant Access to %s
lt: Suteikite prieigą prie %s

note: Translators: %s is a folder.
en: %s with Rclone
lt: %s su Rclone

en: An Rclone remote needs to be set.
lt: Reikia nustatyti Rclone serverį.

en: Rclone config encryption password
lt: Rclone konfigūracijos šifravimo slaptažodis

en: Your Rclone config file is encrypted. Please provide its password.
lt: Jūsų Rclone konfigūracijos failas yra šifruotas. Pateikite slaptažodį.

en: Rclone Config Encryption _Password
lt: Rclone konfigūracijos šifravimo sla_ptažodis

en: Wrong Rclone config encryption password. Try again.
lt: Neteisingas Rclone konfigūracijos šifravimo slaptažodis. Bandykite dar kartą.

en: Rclone remote '%s' needs to be configured in Rclone first.
lt: Pirma Rclone reikia sukonfigūruoti Rclone serverį „%s“.

en: The network server is not available
lt: Tinklo serveris neprieinamas

en: You must first install a gvfs backend that can connect to ‘%s’ network locations.
lt: Pirma turite įdiegti gvfs realizaciją, kuri gali prisijungti prie „%s“ tinklo vietų.

en: The server’s network location needs to be specified in the storage location preferences.
lt: Serverio tinklo vieta turi būti nurodyta saugyklos vietos nuostatose.

en: The server’s network location ‘%s’ does not look like a network location.
lt: Serverio tinklo vieta „%s“ neatrodo kaip tinklo vieta.

en: HTTP network locations are not supported. If you want to connect to a WebDAV server, use `davs://` or `dav://` instead.
lt: HTTP tinklo vietos nepalaikomos. Jei norite prisijungti prie WebDAV serverio, naudokite „dvs://“ arba „dav://“.

en: Remote restic servers are not supported. Try another connection method (like `sftp://`) instead.
lt: Nutolę restic serveriai napalaikomi. Bandykite kitą ryšio metodą (pvz. „sftp://“).

en: ‘%s’ does not appear to be a network location.
lt: Neatrodo, kad „%s“ yra tinklo vieta.

note: Special sanity check for some edge cases like smb:// where if the user just puts in smb://server/ as the root, GIO thinks it's a valid root, but the share never ends up mounted.
en: Samba network locations must include both a hostname and a share name.
lt: Samba tinklo vietos turi įtraukti serverio pavadinimą ir bendrinio pavadinimą.

en: You must first install FUSE support for GVfs, likely provided by the gvfs-fuse package. Then log out, log back in, and try again.
lt: Pirma turite įdiegti FUSE palaikymą GVfs, greičiausiai tai bus gvfs-fuse paketas. Tuomet atsijunkite, vėl prisijunkite ir bandykite iš naujo.

en: Waiting for a network connection…
lt: Laukiama tinklo ryšio…

en: Could not mount storage location.
lt: Nepavyko prijungti saugyklos vietos.

note: Translators: this is the home folder and %s is the user's username
en: Home (%s)
lt: Namai (%s)

note: Translators: this is the home folder
en: Home
lt: Namai

note: Translators: this is the trash folder
en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Backup encryption password
lt: Atsarginės kopijos užšifravimo slaptažodis

en: Make sure Backups has permission to run in the background in your desktop session’s settings and try again.
lt: Įsitikinkite, kad programa turi leidimą veikti fone jūsų darbalaukio seanso nuostatose ir bandykite vėl.

note: no portal support :(
en: Your desktop session does not support automatically starting Flatpak apps.
lt: Jūsų darbalaukio seansas nepalaiko automatinio Flatpak programų paleidimo.

en: The fusermount command is required, but was not found. Please install FUSE.
lt: Būtina fusermount komanda, bet ji nerasta. Įdiekite FUSE.

en: Backing up…
lt: Daroma atsarginė kopija…

en: Restoring…
lt: Atkuriama…

en: Checking for backups…
lt: Ieškoma atsarginių kopijų…

en: Listing files…
lt: Išvardinami failai…

en: Verifying backup…
lt: Tikrinama atsarginė kopija…

en: Preparing…
lt: Ruošiama…

en: Custom tool setup failed.
lt: Nepavyko nustatyti pasirinktinio įrankio.

en: Once granted, Backups will automatically continue
lt: Davus leidimą, programa automatiškai tęs darbą

en: Note that you will have to grant access every time because your desktop session does not support saving credentials
lt: Pastebėsime, kad reikės suteikti prieigą kiekvieną kartą, kadangi jūsų darbalaukio seansas nepalaiko įgaliojimų įrašymo

en: _Grant Access…
lt: _Suteikti prieigą…

en: In order to continue, the following packages need to be installed:
lt: Norint tęsti, reikia įdiegti šiuos paketus:

en: Required packages need to be installed.
lt: Reikia įdiegti būtinus paketus.

en: Required Packages
lt: Būtini paketai

[ctx: verb]
en: _Install
lt: Į_diegti

en: Installing packages…
lt: Diegiami paketai…

en: Could not back up the following files.  Please make sure you are able to open them.
lt: Nepavyko padaryti šių failų atsarginių kopijų. Įsitikinkite, kad galite juos atverti.

en: The following folders cannot be backed up because Backups does not have access to them:
lt: Šių aplankų negalima nukopijuoti, nes programa neturi prie jų prieigos:

en: Restoring files…
lt: Atkuriami failai…

en: Could not restore the following files.  Please make sure you are able to write to them.
lt: Nepavyko atkurti šių failų. Įsitikinkite, kad galite į juos rašyti.

note: Error case (unrecognized files)
en: Unrecognized file in storage location: '%s'. Choose an empty folder instead.
lt: Neatpažintas failas saugyklos vietoje: „%s“. Pasirinkite tuščią aplanką.

en: Could not find storage location ‘%s’.
lt: Nepavyko rasti saugyklos vietos „%s“.

en: Paused (no network)
lt: Pristabdyta (nėra tinklo)

note: Is the disk not even big enough to possibly hold what we need? Don't bother checking whether this is first or later backup. If the user adds folders to their backup and the target is just too small, let them know. Tiny backup location.  Suggest they get a larger one.
en: Backup location is too small.
lt: Atsarginių kopijų vieta per maža.

en: Try using a location with at least %s.
lt: Bandykite vietą su bent %s.

en: (Space for two full backups is required.)
lt: (Reikia vietos bent dviems atsarginėms kopijoms.)

note: Can't delete any more backup chains ourselves. Tell the user, so they can clear out space.
en: Backup location does not have enough free space. Please free up at least %s.
lt: Atsarginių kopijų vieta turi nepakankamai laisvos vietos. Atlaisvinkite bent %s.

en: Backup location does not have enough free space. Try using a location with at least %s free.
lt: Atsarginių kopijų vieta turi nepakankamai laisvos vietos. Bandykite vietą su bent %s laisvos vietos.

en: Cleaning up…
lt: Išvaloma…

note: For most, don't do anything special.  Show generic 'unknown error' message, but provide the exception text for better bug reports. Plus, sometimes it may clue the user in to what's wrong. But first, try to restart without a cache, since that seems to quite frequently fix odd metadata errors with dup
en: Failed with an unknown error.
lt: Nepavyko su nežinoma klaida.

note: notify upper layers, if they want to do anything
en: Bad encryption password.
lt: Blogas užšifravimo slaptažodis.

note: GPG does not expose the true reason in a machine-readable way for duplicity to pass on.  So we try to find out why it failed by looking for the "bad session key" error message that is given if the password was incorrect. Any other error should be presented to the user so they can maybe fix it (bad c
en: No secret key
lt: Nėra slapto rakto

en: Bad session key
lt: Blogas seanso raktas

note: make text a little nicer than duplicity gives duplicity gives something like "home/blah/blah not found in archive, no files restored".
en: Could not restore ‘%s’: File not found in backup
lt: Nepavyko atkurti „%s“: failas nerastas atsarginėje kopijoje

en: The existing backup is of a computer named %s, but the current computer’s name is %s.  If this is unexpected, you should back up to a different location.
lt: Egzistuojanti atsarginė kopija yra iš kompiuterio %s, bet dabartinis kompiuterio vardas yra %s. Jei tai yra netikėta, turėtumėte daryti atsarginę kopiją į kitą vietą.

en: Unexpected computer name encountered
lt: Aptiktas netikėtas kompiuterio pavadinimas

en: Computer Name Changed
lt: Kompiuterio vardas pasikeitė

en: Permission denied when trying to create ‘%s’.
lt: Leidimas nesuteiktas mėginant sukurti „%s“.

note: assume error is on backend side
en: Permission denied when trying to read ‘%s’.
lt: Leidimas nesuteiktas mėginant perskaityti „%s“.

en: Permission denied when trying to delete ‘%s’.
lt: Leidimas nesuteiktas mėginant pašalinti „%s“.

en: Backup location ‘%s’ does not exist.
lt: Atsarginių kopijų vieta „%s“ neegzistuoja.

en: No space left.
lt: Neliko vietos.

en: Error reading file ‘%s’.
lt: Klaida skaitant failą „%s“.

en: Error writing file ‘%s’.
lt: Klaida rašant failą „%s“.

en: No space left in ‘%s’.
lt: Neliko vietos „%s“.

en: No backup files found
lt: Nerastas nė vienas atsarginės kopijos failas

en: Uploading…
lt: Siunčiama…

en: could not restore test file
lt: nepavyko atkurti testinio failo

en: Could not understand duplicity version ‘%s’.
lt: Nepavyko suprasti „duplicity“ versijos „%s“.

en: Backups requires at least version %d.%d.%.2d of duplicity, but only found version %d.%d.%.2d
lt: Programai reikia duplicity versijos bent %d.%d.%.2d, rasta versija yra %d.%d.%.2d

en: Could not understand duplicity version.
lt: Nepavyko suprasti „duplicity“ versijos.

en: This storage location is no longer supported. You can still use duplicity directly to back up or restore your files.
lt: Ši saugyklos vieta nebepalaikoma. Vis dar galite naudoti duplicity tiesiogiai savo failams atkurti.

en: An error occurred while validating your backup: ‘%s’.
lt: Kilo klaida tikrinant jūsų atsarginę kopiją: „%s“.

en: The backup might be corrupted.
lt: Gali būti, kad atsarginė kopija sugadinta.

en: Please investigate the problem or start a new, separate backup.
lt: Ištirkite problemą arba pradėkite naują, atskirą atsarginę kopiją.

en: The storage location is out of space but busy.
lt: Saugyklos vietai trūksta vietas, bet ji užimta.

en: Try closing any open file manager windows and try again.
lt: Bandykite užverti atvertus failų tvarkyklės langus ir bandykite vėl.

[ctx: non-Deja-Dup backup]
note: Translators: "external" here means a backup that Deja Dup didn't make
en: external
lt: išorinis

en: Could not understand restic version ‘%s’.
lt: Nepavyko suprasti restic versijos „%s“.

en: Backups requires at least version %d.%d.%d of restic, but only found version %d.%d.%d
lt: Atsarginių kopijų įrankiui reikalinga restic versija bent %d.%d.%.d, bet rasta tik versija %d.%d.%.d

en: Could not understand restic version.
lt: Nepavyko suprasti restic versijos.

en: This storage location is not yet supported.
lt: Ši saugyklos vieta dar nepalaikoma.

en: Backup will begin when power saver mode is no longer active.
lt: Atsarginės kopijos darymas prasidės, kai bus išjungta energijos taupymo veiksena.

en: Backup will begin when an unmetered network connection becomes available.
lt: Atsarginės kopijos darymas prasidės, kai nematuojamas tinklo ryšys taps prieinamas.
