deluge - en to eo translation catalogue (52 entries)

en: Size
eo: Grando

en: Down Speed
eo: Elŝutrapido

en: Up Speed
eo: Alŝutrapido

en: Peers
eo: Samtavolanoj

en: Downloads
eo: Elŝutoj

en: Queue
eo: Atendovico

en: Network
eo: Reto

en: Plugins
eo: Kromprogramoj

en: _Details
eo: _Detaloj

en: Down
eo: Malsupren

en: Up
eo: Supren

en: _File
eo: _Dosiero

en: _Add Torrent
eo: _Aldoni torenton

en: _Edit
eo: _Redakti

en: _Torrent
eo: _Torento

en: _View
eo: _Vidi

en: _Toolbar
eo: _Ilobreto

en: _Columns
eo: _Kolumnoj

en: _Help
eo: _Helpo

en: Add Torrent
eo: Aldoni torenton

en: Remove Torrent
eo: Forigi torenton

en: Pause
eo: Paŭzigi

en: Resume
eo: Reaktivigi

en: Queue Torrent Up
eo: Supren en la atendovico

en: Queue Torrent Down
eo: Malsupren en la atendovico

en: Preferences
eo: Agordoj

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
eo: Provu elŝuti la unuan kaj lastan pecojn unue

en: Connections:
eo: Konektoj:

en: Active Port:
eo: Aktiva pordo:

en: Test Active Port
eo: Provi aktivan pordon

en: From:
eo: De:

en: To:
eo: Al:

en: Level:
eo: Nivelo:

en: Peer Exchange
eo: Konektado de samtavolanoj

en: <b>General</b>
eo: <b>Ĝenerale</b>

en: Add
eo: Aldoni

en: Remove
eo: Forigi

en: Name:
eo: Nomo:

en: URL:
eo: Adreso (URL):

en: Days
eo: Tagoj

en: <b>Settings</b>
eo: <b>Agordoj</b>

en: <b>Options</b>
eo: <b>Opcioj</b>

en: Date:
eo: Dato:

en: File Size:
eo: Dosiergrando:

en: Select A Folder
eo: Elekti dosierujon

en: Label Options
eo: Mark-agordoj

en: <b>Label Options</b>
eo: <b>Mark-agordoj</b>

en: Maximum
eo: Maksimume

en: Add Label
eo: Aldoni etikedon

en: <b>Add Label</b>
eo: <b>Aldoni etikedon</b>

en: <b>Labels</b>
eo: <b>Etikedoj</b>

en: Details
eo: Detaloj
