deluge - en to et translation catalogue (557 entries)

en: KiB
et: KB

en: MiB
et: MB

en: GiB
et: GB

en: MiB/s
et: MB/s

en: GiB/s
et: GB/s

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Checking
et: Kontrollin

en: Downloading
et: Allalaadimine

en: Seeding
et: Jagamine

en: Paused
et: Pausitud

en: Queued
et: Järjekorras

en: Error
et: Viga

en: Name
et: Nimi

en: State
et: Olek

en: Size
et: Suurus

en: Downloaded
et: Alla laetud

en: Uploaded
et: Üles laetud

en: Ratio
et: Suhe

en: Down Speed
et: Alla kiirus

en: Up Speed
et: Üles kiirus

en: Peers
et: Masinad

en: Avail
et: Saadavus

en: Added
et: Lisatud

en: Tracker
et: Jälgija

en: ETA
et: EETA

en: Prioritize First/Last
et: Tähtsusta esimene/viimane

en: Auto Managed
et: Automaatselt hallatud

en: Pieces
et: Tükke

en: Warning
et: Hoiatus

en: Announce OK
et: Teadaanne korras

en: Announce Sent
et: Teadanne saadetud

en: Interface
et: Liides

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Bandwidth
et: Ülekandekiirus

en: Queue
et: Järjekord

en: Network
et: Võrk

en: Proxy
et: Proksi

en: Cache
et: Puhver

en: Other
et: Muu

en: Daemon
et: Deemon

en: Plugins
et: Pluginad

en: Afghanistan
et: Afganistan

en: Aland Islands
et: Alandi saared

en: Albania
et: Albaania

en: Algeria
et: Alžeeria

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
et: Antigua ja Barbuda

en: Argentina
et: Argentiina

en: Armenia
et: Armeenia

en: Australia
et: Austraalia

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bosnia and Herzegovina
et: Bosnia ja Hertsegovina

en: Bouvet Island
et: Bouvet' saar

en: Brazil
et: Brasiilia

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India ookeani ala

en: Brunei Darussalam
et: Brunei

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Canada
et: Kanada

en: Cape Verde
et: Roheneemesaared

en: Cayman Islands
et: Kaimanisaared

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Chad
et: Tšaad

en: Chile
et: Tšiili

en: China
et: Hiina

en: Christmas Island
et: Jõulusaar

en: Cocos (Keeling) Islands
et: Kookossaared

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Comoros
et: Komoorid

en: Congo
et: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
et: Kongo DV

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Cote d'Ivoire
et: Elevandiluurannik

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Cuba
et: Kuuba

en: Cyprus
et: Küpros

en: Czech Republic
et: Tšehhi Vabariik

en: Denmark
et: Taani

en: Dominican Republic
et: Dominikaani Vabariik

en: Ecuador
et: Ekuador

en: Egypt
et: Egiptus

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Guinea

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Falkland Islands (Malvinas)
et: Falklandi saared (Malviinid)

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: Fiji
et: Fidži

en: Finland
et: Soome

en: France
et: Prantsusmaa

en: French Guiana
et: Prantsuse Guajaana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: Georgia
et: Gruusia

en: Germany
et: Saksamaa

en: Greece
et: Kreeka

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: Heard Island and McDonald Islands
et: Heard'i ja McDonald'i saared

en: Holy See (Vatican City State)
et: Püha Tool (Vatikan)

en: Hong Kong
et: Hongkong

en: Hungary
et: Ungari

en: Iceland
et: Island

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Iran, Islamic Republic of
et: Iraan

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Isle of Man
et: Mani saar

en: Israel
et: Iisrael

en: Italy
et: Itaalia

en: Japan
et: Jaapan

en: Jordan
et: Jordaania

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Korea, Democratic People's Republic of
et: Põhja-Korea

en: Korea, Republic of
et: Lõuna-Korea (Korea Vabariik)

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: Lao People's Democratic Republic
et: Laos

en: Latvia
et: Läti

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Liberia
et: Libeeria

en: Libyan Arab Jamahiriya
et: Liibüa

en: Lithuania
et: Leedu

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: Macao
et: Macau

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
et: Makedoonia

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Mauritania
et: Mauritaania

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Micronesia, Federated States of
et: Mikroneesia Liiduriigid

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Morocco
et: Maroko

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Myanmar
et: Birma

en: Namibia
et: Namiibia

en: Netherlands
et: Holland

en: Netherlands Antilles
et: Hollandi Antillid

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Norfolk Island
et: Norfolki saar

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaani saared

en: Norway
et: Norra

en: Oman
et: Omaan

en: Palau
et: Belau

en: Palestinian Territory, Occupied
et: Palestiina okupeeritud ala

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Guinea

en: Peru
et: Peruu

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Poland
et: Poola

en: Qatar
et: Katar

en: Reunion
et: Réunion

en: Romania
et: Rumeenia

en: Russian Federation
et: Venemaa

en: Saint Kitts and Nevis
et: Saint Kitts ja Nevis

en: Saint Martin
et: Saint-Martin

en: Saint Pierre and Miquelon
et: Saint Pierre ja Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
et: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: Sao Tome and Principe
et: São Tomé ja Príncipe

en: Saudi Arabia
et: Saudi Araabia

en: Seychelles
et: Seišellid

en: Singapore
et: Singapur

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Solomon Islands
et: Saalomoni saared

en: Somalia
et: Somaalia

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika Vabariik

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
et: Lõuna-Georgia ja Lõuna-Sandwichi saared

en: Spain
et: Hispaania

en: Sudan
et: Sudaan

en: Svalbard and Jan Mayen
et: Svalbard ja Jan Mayen

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Syrian Arab Republic
et: Süüria

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: Tanzania, United Republic of
et: Tansaania Ühendvabariik

en: Thailand
et: Tai

en: Timor-Leste
et: Ida-Timor

en: Trinidad and Tobago
et: Trinidad ja Tobago

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkey
et: Türgi

en: Turkmenistan
et: Türkmenistan

en: Turks and Caicos Islands
et: Turks ja Caicos

en: Ukraine
et: Ukraina

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: United States Minor Outlying Islands
et: Ühendriikide hajasaared

en: Uruguay
et: Uruguai

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: Viet Nam
et: Vietnam

en: Virgin Islands, British
et: Briti Neitsisaared

en: Virgin Islands, U.S.
et: USA Neitsisaared

en: Wallis and Futuna
et: Wallis ja Futuna

en: Western Sahara
et: Lääne-Sahara

en: Yemen
et: Jeemen

en: Zambia
et: Sambia

en: Daemon not running
et: Deemon ei tööta

en: Filename
et: Failinimi

en: Tier
et: Järk

en: Choose a file
et: Vali fail

en: Choose a folder
et: Kataloogi valimine

en: Save .torrent file
et: Salvesta .torrent fail

en: Torrent files
et: Torrent failid

en: All files
et: Kõik failid

en: Client:
et: Klient:

en: Invalid File
et: Vigane fail

en: Choose a .torrent file
et: Vali .torrent fail

en: Invalid URL
et: Vigane URL

en: Downloading...
et: Allalaadimine...

en: Download Failed
et: Allalaadimine ebaõnnestus

en: Details:
et: Detailid:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Parool:

en: Other...
et: Muu...

en: Not Connected
et: Pole ühendatud

en: DHT Nodes
et: DHT sõlmed

en: Free Disk Space
et: Vaba kettaruum

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Priority
et: Tähtus

en: _Status
et: _Olek

en: _Details
et: _Detailid

en: Fi_les
et: Fai_lid

en: _Peers
et: _Masinad

en: _Options
et: _Valikud

en: Not Connected...
et: Pole ühendatud...

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Down
et: Alla

en: Up
et: Üles

en: Offline
et: Võrguühenduseta

en: Online
et: Võrgus

en: Connected
et: Ühendatud

en: Status
et: Olek

en: Version
et: Versioon:

en: Error Adding Host
et: Viga hosti lisamisel

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Level
et: Tase

en: Enabled
et: Lubatud

en: Select the Plugin
et: Vali plugin

en: Plugin Eggs
et: Eggs  lisandprogramm

en: States
et: Olekud

en: Trackers
et: Jälgijad

en: None
et: Pole

en: Labels
et: Pealdised

en: No Label
et: Sildita

en:  Torrents Queued
et:  torrentit järjekorras

en:  Torrent Queued
et:  torrent järjekorras

en: Set Unlimited
et: Piiramatu

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Disable
et: Keela

en: Address
et: Aadress

en: Client
et: Klient

en: Creating Torrent
et: Torrenti loomine

en: Queued Torrents
et: Järjekorras torrentid

en: _Remove
et: _Eemalda

en: Automatically add torrents on connect
et: Ühendamisel lisatakse torrentid automaatselt

en: _File
et: _Fail

en: _Add Torrent
et: _Lisa torrent

en: _Create Torrent
et: _Loo torrent

en: _Quit
et: _Sulge

en: _Edit
et: _Redigeerimine

en: _Connection Manager
et: _Ühenduse haldur

en: _View
et: _Vaade

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: _Sidebar
et: _Külgriba

en: Status_bar
et: Olekuri_ba

en: T_abs
et: T_abid

en: _Columns
et: _Veerud

en: S_idebar
et: _Külgriba

en: Show _Zero Hits
et: Näita _null-staatuseid

en: Show _Trackers
et: Näi_ta jälgijaid

en: _Help
et: _Abi

en: _Homepage
et: _Kodulehekülg

en: _FAQ
et: _KKK

en: Frequently Asked Questions
et: Korduma Kippuvad Küsimused

en: Add torrent
et: Lisa torrent

en: Add Torrent
et: Lisa torrent

en: Remove torrent
et: Eemalda torrent

en: Remove Torrent
et: Eemalda torrent

en: Pause the selected torrents
et: Peata valitud torrentid

en: Pause
et: Peata

en: Resume the selected torrents
et: Jätka valitud torrenteid

en: Resume
et: Jätka

en: Queue Torrent Up
et: Järjekorrasta torrent üles

en: Queue Up
et: Liiguta üles

en: Queue Torrent Down
et: Järjekorrasta torrent alla

en: Queue Down
et: Liiguta alla

en: Preferences
et: Eelistused

en: Connection Manager
et: Ühenduse haldur

en: Forced
et: Sunnitud

en: Disabled
et: Väljas

en: Handshake
et: Käepigistus

en: Either
et: kumbki

en: Show session speed in titlebar
et: Näita sesiooni kiirust tiitelribal

en: Enable system tray icon
et: Luba süsteemse salve ikoon

en: Minimize to tray on close
et: Sulgemisel minimeeri salve

en: Start in tray
et: Alusta salves

en: Password protect system tray
et: Parooliga kaitstud süsteemisalv

en: Move completed to:
et: Liiguta lõpetatud torrentid kausta:

en: Copy of .torrent files to:
et: .torrent failid kopeeritakse:

en: Delete copy of torrent file on remove
et: Kustuta torrent faili koopia eemaldamisel

en: Download to:
et: Allalaadimise asukoht:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
et: Torrenti esimesed ja viimased tükid eelisõigusega

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
et: Prioritiseeri torrenti esimeste ja viimaste failide tükid

en: Add torrents in Paused state
et: Lisa torrentid peatatuna

en: Always show
et: Näita alati

en: Bring the dialog to focus
et: Dialoog tuuakse esile

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
et: Maksimaalselt lubatud ühenduste arv. Määra -1 piiramatu puhul.

en: Connections:
et: Ühendused:

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
et: Maksimaalselt üleslaadimise pesi kõigile torrentitele. Määra -1 piiramatu puhul.

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
et: Maksimaalne allalaadimiskiirus kõigile torrentitele. Määra -1 piiramatu puhul.

en: Download Speed:
et: Kiirus Alla:

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
et: Maksimaalne üleslaadimiskiirus kõigile torrentitele. Määra -1 piiramatu puhul.

en: Upload Speed:
et: Kiirus Üles:

en: Ignore limits on local network
et: Piirangute eiramine kohtvõrgus

en: If checked, the estimated TCP/IP overhead is drained from the rate limiters, to avoid exceeding the limits with the total traffic
et: Kui see on lubatud, ligikaudne TCP / IP  üldkulu lubatud kiiruse piirajaid, et vältida koguliikluse ületamist

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
et: Maksimaalselt üleslaadimiste pesi igale torrenti kohta. PiiramMäära -1 piiramatu puhul.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
et: Maksimaalne ühenduste arv iga torrenti kohta. Määra -1 piiramatu puhul.

en: Random
et: Segamini

en: Active Port:
et: Aktiivne port:

en: Test Active Port
et: Testi aktiivset porti

en: From:
et: Alates:

en: To:
et: Kuni:

en: Level:
et: Tase:

en: Encryption
et: Krüptimine

en: Universal Plug and Play
et: Universaalne isehäälestumine

en: NAT Port Mapping Protocol
et: NAT pordi vastendus protokoll

en: Peer Exchange
et: Lähtemasina vahetus

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
et: Local Service Discovery otsib masinaid kohalikust võrgust.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
et: Hajusräsitabel võib parandada aktiivsete ühenduste arvu.

en: Peer TOS Byte:
et: Masina TOS-bait:

en: Hostname:
et: Hostinimi:

en: Cache Size (16 KiB blocks):
et: Puhvri suurus (16 KiB blokid):

en: Cache Expiry (seconds):
et: Puhvri aegumine (sekundit):

en: Settings
et: Seaded

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
et: 16 kB blokkide koguarv, kettale salvestamise algusest

en: Blocks Written:
et: Blokke kirjutatud:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
et: Kirjutamiste arv kokku alates sessiooni algusest.

en: Writes:
et: Kirjutamisi:

en: The number of blocks that were requested from the bittorrent engine (from peers), that were served from disk or cache.
et: Bittorrenti mootori (masinate) poolt küsitud blokkide arv, mis serveeriti kettalt või puhvrist.

en: Blocks Read:
et: Blokke loetud:

en: The number of blocks that were served from cache.
et: Puhvrist serveeritud blokkide arv.

en: The total number of read operations performed since this session was started.
et: Lugemiste arv kokku alates sessiooni algusest.

en: Reads:
et: Lugemisi:

en: The number of 16 KiB blocks currently in the disk cache. This includes both read and write cache.
et: 16 KiB blokkide hetkearv puhvris. Kaasab mõlemaid, lugemise ja kirjutamise puhvreid.

en: Cache Size:
et: Puhvri suurus:

en: Read Cache Size:
et: Loetud puhvri suurus:

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
et: Aita kaasa Deluge täiustamisele ja saada oma Pythoni ja PyGTK versioonid ning operatsioonisüsteemi ja protsessori tüübid. Absoluutselt muud informatsiooni ei saadeta.

en: Yes, please send anonymous statistics
et: Jah, palun saada anonüümne statistika

en: Location:
et: Asukoht:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
et: Kui asukohta Deluge andmebaasist ei leita, kasutatakse masina riigi määramiseks DNS-i.

en: Daemon port:
et: Deemoni port:

en: Allow Remote Connections
et: Kaugühendused lubatud

en: Connections
et: Ühendusi

en: Periodically check the website for new releases
et: Veebilehelt kontrollitakse perioodiliselt uusi väljalaskeid

en: Version:
et: Versioon:

en: Author:
et: Autor:

en: Homepage:
et: Koduleht:

en: Author Email:
et: Autori e-post:

en: Add Peer
et: Lisa masin

en: hostname:port
et: masinanimi:port

en: <b>General</b>
et: <b>Üldine</b>

en: Cancel
et: Katkesta

en: Add
et: Lisa

en: Remove
et: Eemalda

en: Add Infohash
et: Lisa Infohash

en: Trackers:
et: Jälgijad:

en: Add Host
et: Lisa server

en: Destination:
et: Sihtkoht:

en: New Release
et: Uus väljalase

en: _Goto Website
et: _Mine veebilehele

en: Do not show this dialog in the future
et: Ära näitta tulevikus seda dialoogi

en: Name:
et: Nimi:

en: Comments:
et: Kommentaarid:

en: Move completed:
et: Liiguta lõpetatud:

en: Stop seed at ratio:
et: Peata jagmine alates suhtest:

en: Remove at ratio
et: Eemalda suhtega

en: _Edit Trackers
et: _Muuda jälgijaid

en: Top
et: Üles

en: Bottom
et: Alla

en: Add Torrents
et: Lisa torrenteid

en: Add In _Paused State
et: Lisa _peatatuna

en: Prioritize First/Last Pieces
et: Esimesed/viimased pakid eelisõigusega

en: Apply To All
et: Rakenda kõigile

en: Revert To Defaults
et: Taasta vaikeväärtused

en: _Show Deluge
et: _Näita Deluge

en: _Download Speed Limit
et: _Allalaadimise kiirusepiirang

en: _Upload Speed Limit
et: _Üleslaadimise kiirusepiirang

en: Quit & Shutdown Daemon
et: Sulge & seiska deemon

en: Edit Trackers
et: Jälgijate muutmine

en: Add a peer by its IP
et: Lisa masin IP järgi

en: Edit Tracker
et: Jälgija muutmine

en: Enter Remote Path
et: Sisesta võrguasukoht

en: Path:
et: Asukoht:

en: Create Torrent
et: Torrenti loomine

en: Fol_der
et: Kaus_t

en: _Remote Path
et: Võ_rguasukoht

en: Files
et: Failid

en: Webseeds
et: Veebilevitused

en: Piece Size:
et: Tüki suurus:

en: Set Private Flag
et: Aseta privaatne lipp

en: Add this torrent to the session
et: Torrent lisatakse sessiooni

en: Options
et: Eelistused

en: Save .torrent as
et: Salvesta torrent kohas

en: _Pause
et: _Pausi

en: Resu_me
et: _Jätka

en: Resume selected torrents.
et: Jätka valitud torrenteid.

en: Opt_ions
et: Val_ikud

en: _Queue
et: _Järjekord

en: _Update Tracker
et: _Uuenda jälgijat

en: _Remove Torrent
et: _Eemalda torrent

en: _Force Re-check
et: _Kontrolli uuesti

en: label
et: sedel

en: _Select All
et: _Vali kõik

en: _Pause All
et: _Peata kõik

en: Resu_me All
et: Jätka kõiki

en: _Connection Limit
et: _Ühenduse limiit

en: Upload _Slot Limit
et: Üleslaadimispe_sade limiit

en: _Auto Managed
et: _Automaatne juhtimine

en: Add Tracker
et: Lisa tracker

en: Add URL
et: Lisa URL

en: _Expand All
et: _Laienda kõik

en: BitTorrent Client
et: BitTorrenti klient

en: Deluge BitTorrent Client
et: Deluge BitTorrenti klient

en: Download and share files over BitTorrent
et: Laadi alla ja levita faile BitTorrenti kaudu

en: Command
et: Käsk

en: Password
et: Parool

en: From
et: Kasutajalt

en: To
et: Saaja

en: Use Random Ports
et: Juhuslikud pordid

en: Inbound
et: Sissetulev

en: Outbound
et: Väljuv

en: Maximum Connections
et: Maksimum ühenduste arv

en: Maximum Upload Slots
et: Maksimum üles laadimis slotte

en: Maximum Half-Open Connections
et: Maksimum pool-avatud ühendusi

en: Maximum Connection Attempts per Second
et: Maksimum ühenduse katseid sekundis

en: Share Ratio
et: Jagamissuhe

en: Type
et: Tüüp

en: Apply
et: Rakenda

en: Emule IP list (GZip)
et: Emule IP nimekiri (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
et: SafePeer Tekst (Zip)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
et: PeerGuardian Tekst (Kokkupakkimata)

en: Blocklist
et: Blokknimekiri

en: Invalid leader
et: Vigane liider

en: Invalid magic code
et: Kehtetu võlukood

en: Invalid version
et: Versiooni viga

en: Days
et: Päevad

en: Check for new list every:
et: Nimekirja uuendamise intervall:

en: Import blocklist on startup
et: Nimekiri imporditakse käivitamisel

en: <b>Settings</b>
et: <b>Sätted</b>

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
et: Lae must nimekiri, kui vaja, ja impordi see.

en: Check Download and Import
et: Kontrolli ja impordi

en: Download a new blocklist file and import it.
et: Lae uus must nimekiri ja impordi see.

en: Force Download and Import
et: Lae uus ja impordi

en: Blocklist is up to date
et: Must nimekiri on värske

en: <b>Options</b>
et: <b>Valikud</b>

en: Type:
et: Tüüp:

en: Date:
et: Kuupäev:

en: File Size:
et: Faili suurus:

en: Torrent Complete
et: Torrent lõpetatud

en: Torrent Added
et: Torrent lisatud

en: Execute
et: Käivita

en: Event
et: Sündmus

en: <b>Add Command</b>
et: <b>Lisa käsk</b>

en: <b>Commands</b>
et: <b>Käsud</b>

en: Path does not exist.
et: Tegumit ei eksisteeri

en: Select A Folder
et: Vali kaust

en: Label:
et: Pealdis:

en: <b>Label</b>
et: <b>Pealdis</b>

en: Main
et: Peamine

en: Max Upload Speed:
et: Maksimaalne üleslaadimise kiirus:

en: Max Connections:
et: Maks. ühendusi:

en: Max Upload Slots:
et: Maksimum üleslaeadimis slotid:

en: Max Download Speed:
et: Maksimaalne laadimis kiirus:

en: <b>Bandwidth</b>
et: <b>Ülekandekiirus</b>

en: <b>Queue</b>
et: <b>Järjekord</b>

en: seconds
et: sekundit

en: Enable web interface
et: Luba veebiliides

en: Enable SSL
et: Luba SSL

en: Listening port:
et: Jälgitav port:

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
et: Vigane silt, kehtivad märgid:[a-z0-9_-]

en: Empty Label
et: Tühi silt

en: Label already exists
et: Silt juba olemas

en: Unknown Label
et: Tundmatu silt

en: Unknown Torrent
et: Tundmatu torrent

en: Label _Options
et: _Sildi valikud

en: _Remove Label
et: _Eemalda silt

en: _Add Label
et: Lis_a silt

en: Label Options
et: Siltide valikud

en: Label
et: Silt

en: <b>Label Options</b>
et: <b>Siltide valikud</b>

en: Apply per torrent max settings:
et: Rakenda igale torrendile maksimum sätted:

en: Maximum
et: Maksimaalne

en: Apply Queue settings:
et: Nõustu Järjekorra sätetega

en: <i>(1 line per tracker)</i>
et: <i>(iga jälgija eraldi real)</i>

en: Automatically apply label:
et: Automaatselt rakenda märgis:

en: Add Label
et: Lisa silt

en: <b>Add Label</b>
et: <b>Lisa silt</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
et: <i>Siltide lisamiseks, muutmiseks ja eemaldamiseks kasuta külgriba</i>

en: <b>Labels</b>
et: <b>Sildid</b>

en: Choose Sound File
et: Helifaili valimine

en: Popups enabled
et: Hüpikaknad lubatud

en: Sound enabled
et: Heli lubatud

en: <b>Recipients</b>
et: <b>Saajad</b>

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Extract to:
et: Paki lahti:

en: Create torrent name sub-folder
et: Loo torrendi nimeline alamkataloog

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
et: See seadistus loob alamkataloogi torrendi nimega valitud kataloogi ja paneb lahtipakitavad failid sinna.

en: Download Limit:
et: Allalaadimise limiit

en: Upload Limit:
et: Üleslaadimis limiit:

en: Active Torrents:
et: Aktiivsed torrentid:

en: <b>Slow Settings</b>
et: <b>Aeglustamise seaded</b>

en: Logout
et: Lahku

en: Save
et: Salvesta

en: Move
et: Liiguta

en: Login
et: Logi sisse

en: Set Maximum Connections
et: Maksimaalne ühenduste arv

en: Download Speed
et: Allalaadimis kiirus

en: Set Maximum Download Speed
et: Maksimaalne allalaadimiskiirus

en: Upload Speed
et: Üleslaadimis kiirus

en: Set Maximum Upload Speed
et: Maksimaalne üleslaadimiskiirus

en: Protocol Traffic Download/Upload
et: Protokolli liiklus alla- ja üleslaadimisel

en: Connect
et: Ühenda

en: Filters
et: Filtrid

en: D/L Speed Limit
et: D/L kiiruse limiit

en: U/L Speed Limit
et: Ü/A kiiruse piirang

en: Connection Limit
et: Ühenduse limiit

en: Upload Slot Limit
et: Üleslaadimis sloti limiit

en: Update Tracker
et: Uuenda jälgijat

en: Force Recheck
et: Kontrolli uuesti

en: Details
et: Detailid

en: General
et: Üldine

en: Private
et: Privaatne

en: True
et: Tõene

en: Be alerted about new releases
et: Ole teavitatud uutest väljalasetet

en: Maximum Connections:
et: Maksimaalselt ühendusi:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
et: Maksimaalne allalaadimis kiirus (KiB/s):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
et: Maksimaalne üleslaadimise kiirus (KiB/s):

en: Maximum Half-Open Connections:
et: Maksimaalselt pool-avatud ühendusi:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
et: Maksimaalne ühenduste arv sekundis:

en: Maximum Upload Slots:
et: Maksimaalne üleslaadimiste pesad:

en: Refresh
et: Värskenda

en: File
et: Fail

en: Add In Paused State
et: Lisa peatatuna

en: Download
et: Kiirus Alla
