deluge - en to fa translation catalogue (238 entries)

en: KiB
fa: کیلو‌بایت

en: MiB
fa: مگا‌بایت

en: GiB
fa: گیگا‌بایت

en: K
fa: کیلو

en: M
fa: مگا

en: G
fa: گیگا

en: KiB/s
fa: کیلوبایت بر ثانیه

en: MiB/s
fa: مگا بایت بر ثانیه

en: GiB/s
fa: گیگا بایت بر ثانیه

en: Error
fa: خطا

en: Name
fa: نام

en: Progress
fa: پیشرفت

en: Size
fa: اندازه‌

en: Downloaded
fa: بارگیری‌شده

en: Uploaded
fa: بارگذاری‌شده

en: Ratio
fa: نسبت

en: Down Speed
fa: سرعت دانلود

en: Up Speed
fa: سرعت بالا

en: Peers
fa: جفتها

en: Tracker
fa: ردیاب

en: ETA
fa: زمان باقی مانده

en: Auto Managed
fa: مدیریت خودکار

en: Pieces
fa: تکه‌ها

en: Warning
fa: اخطار

en: Announce OK
fa: اعلان داده شد

en: Announce Sent
fa: اعلان ارسال شد

en: Downloads
fa: بارگیری‌ها

en: Bandwidth
fa: پهنای باند

en: Queue
fa: صف

en: Network
fa: شبکه

en: Other
fa: غیره

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Filename
fa: نام پرونده

en: Torrent files
fa: پرونده‌های Torrent

en: All files
fa: همه‌ی پرونده‌ها

en: Username:
fa: نام‌کاربری:

en: Password:
fa: رمز عبور:

en: Other...
fa: غیره...

en: Priority
fa: اولویت

en: _Details
fa: جزئیات

en: Fi_les
fa: پر_ونده

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Down
fa: پایین

en: Up
fa: بالا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Enabled
fa: فعال

en: Admin
fa: مدیر

en: Off
fa: خاموش

en: Disable
fa: غیرفعال کردن‌

en: Address
fa: نشانی

en: _File
fa: پرونده

en: _Add Torrent
fa: افزودن تورنت

en: _Quit
fa: _خروج

en: _Edit
fa: ویرایش

en: _Torrent
fa: تورنت

en: _View
fa: نما

en: _Toolbar
fa: _نوار ابزار

en: _Columns
fa: ستون

en: _Help
fa: راهنما

en: Add torrent
fa: اضافه کردن تورنت

en: Add Torrent
fa: افزودن یک تورنت

en: Remove torrent
fa: حذف تورنت

en: Remove Torrent
fa: حذف تورنت

en: Pause
fa: مکث

en: Resume
fa: ادامه

en: Queue Torrent Up
fa: بالا بردن تورنت در صف

en: Queue Torrent Down
fa: پایین بردن تورنت در صف

en: Preferences
fa: تنظیمات‌

en: Disabled
fa: از کار افتاده

en: Either
fa: هر کدام

en: Move completed to:
fa: جابجایی کامل به:

en: Copy of .torrent files to:
fa: رونوشت پرونده .torrent به:

en: Download to:
fa: دانلود در:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
fa: اولویت بندی اولین و آخرین تکه‌های تورنت

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
fa: اولویت بندی اولین و آخرین تکه از پرونده‌ها  در تورنت

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
fa: بیشینه اتصالات مجاز. رای مقدار نامحدود -1 را تنظیم کنید.

en: Connections:
fa: اتصال‌ها

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
fa: بیشینه شکاف‌های بارگذاشتن برای همه تورنت‌ها. برای مقدار نامحدود -1 را تنظیم کنید.

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
fa: بیشینه سرعت بارگیری برای همه تورنت‌ها.برای مقدار نامحدود -1 را تنظیم کنید.

en: Download Speed:
fa: سرعت دانلود:

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
fa: بیشینه سرعت بارگذاشتن برای همه تورنت‌ها.برای مقدار نامحدود -1 را تنظیم کنید.

en: Upload Speed:
fa: سرعت آپلود:

en: Ignore limits on local network
fa: چشم‌پوشی از محدودیت‌ها بر روی شبکه محلی

en: Random
fa: تصادفی‌

en: Active Port:
fa: درگاه فعال:

en: Test Active Port
fa: آزمون درگاه فعال

en: From:
fa: از:

en: To:
fa: به:

en: Level:
fa: سطح:

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
fa: خدمت کاشف محلی، نقاط محلی روی شبکه را برای شما پیدا می‌کند.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
fa: جدول درهم توزیع‌شده می‌تواند باعث بهبود اتصالات فعال شود.

en: Hostname:
fa: نام میزبان:

en: Port:
fa: پورت:

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Port
fa: درگاه‌

en: Connections
fa: اتصال‌ها

en: <b>General</b>
fa: <b>کلیات</b>

en: Add
fa: افزودن

en: Remove
fa: حذف

en: Infohash:
fa: اطلاعات هش:

en: Trackers:
fa: ردیاب‌ها:

en: Name:
fa: نام:

en: Stop seed at ratio:
fa: توقف دانه‌پراکنی در نسبت:

en: Remove at ratio
fa: حذف در نسبت:

en: _Edit Trackers
fa: _ویرایش ردیاب

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Add Torrents
fa: افزودن تورنت‌ها

en: Info_hash
fa: اطلاعات_هش

en: Prioritize First/Last Pieces
fa: اولویت اول/آخرین تکه

en: Apply To All
fa: اعمال برای همه

en: Revert To Defaults
fa: رجوع به اطلاعات پیشفرض

en: _Download Speed Limit
fa: _دانلود با سرعت محدود

en: _Upload Speed Limit
fa: _محدودیت سرعت آپلود

en: Files
fa: پرونده‌ها

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Resu_me
fa: ادا_مه

en: Resume selected torrents.
fa: ادامه تورنت‌های انتخاب شده.

en: Opt_ions
fa: تظیم_ات

en: _Queue
fa: _صف

en: _Update Tracker
fa: _به‌روزآوری ردیاب

en: _Remove Torrent
fa: _حذف تورنت

en: _Force Re-check
fa: _بررسی مجدد اجباری

en: Resu_me All
fa: ادا_مه همه

en: _Connection Limit
fa: _محدودیت اتصال

en: Upload _Slot Limit
fa: محدودیت _شکاف آپلود

en: _Auto Managed
fa: _مدیریت خودکار

en: Add URL
fa: افزودن نشانی وب

en: URL:
fa: نشانی اینترنتی:

en: Command
fa: دستور

en: Password
fa: کلمه عبور

en: From
fa: از

en: To
fa: تا

en: Use Random Ports
fa: استفاده تصادفی درگاه

en: Inbound
fa: ورودی

en: Outbound
fa: خروجی

en: Maximum Connections
fa: بالاترین تعداد اتصال‌ها

en: Share Ratio
fa: ضریب اشتراک گذاری

en: Type
fa: نوع‌

en: Blocklist
fa: لیست سیاه

en: Invalid leader
fa: راهبر نا معتبر

en: Invalid magic code
fa: کد جادویی نامعتبر

en: Invalid version
fa: نسخه نامعتبر

en: Days
fa: روزها

en: Check for new list every:
fa: بررسی برای لیست جدید هر:

en: Import blocklist on startup
fa: واردکردن لیست سیاه در موقع شروع

en: <b>Settings</b>
fa: <b>تنظیمات</b>

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
fa: در صورت نیاز فایل لیست سیاه را دانلود و وارد نمایید.

en: Download a new blocklist file and import it.
fa: دانلود و وارد کردن یک لیست سیاه جدید.

en: Force Download and Import
fa: اجبار به دانلود و وارد کردن

en: Blocklist is up to date
fa: لیست سیاه به روز است

en: <b>Options</b>
fa: <b>گزینه‌ها</b>

en: Type:
fa: نوع:

en: Date:
fa: تاریخ:

en: File Size:
fa: اندازه فایل:

en: <b>Info</b>
fa: <b>اطلاعات</b>

en: Torrent Complete
fa: تورنت به اتمام رسید

en: Torrent Added
fa: تورنت اظافه شد

en: Execute
fa: اجرا

en: Event
fa: رخداد

en: <b>Add Command</b>
fa: <b>اضافه کردن دستور</b>

en: <b>Commands</b>
fa: <b>دستورات</b>

en: Path does not exist.
fa: آدرس وجود ندارد.

en: Select A Folder
fa: یک پوشه انتخاب کنید

en: Delete .torrent after adding
fa: پاک کردن فایل اصلی تورنت بعد از اضافه شدن

en: .added
fa: .اضافه شد

en: <b>Move Completed</b>
fa: <b>انتقال به اتمام رسید</b>

en: Label:
fa: علامت گذاری:

en: <b>Label</b>
fa: <b>برچسب</b>

en: Main
fa: اصلی

en: Max Upload Speed:
fa: حداکثر سرعت آپلود

en: Max Connections:
fa: بیشینه اتصالات:

en: Max Upload Slots:
fa: بیشترین شکاف‌های آپلود:

en: Max Download Speed:
fa: بیشینه سرعت دانلود

en: <b>Bandwidth</b>
fa: <b>پهنای باند</b>

en: Auto Managed:
fa: مدیریت خودکار:

en: seconds
fa: ثانیه

en: Enable web interface
fa: فعال سازی رابط کاربری وب

en: Enable SSL
fa: پروتکل SSL فعال شود

en: Listening port:
fa: ارزیابی پورت

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
fa: برچسب نامعتبر، از بین [a-z0-9_-] انتخاب کنید.

en: Empty Label
fa: برچسب خالی

en: Label already exists
fa: برچسب در حال حاضر وجود دارد.

en: Unknown Label
fa: برچسب نامشخص

en: Label Options
fa: گزینه‌های برچسب

en: Label
fa: برچسب

en: <b>Label Options</b>
fa: <b>گزینه‌های برچسب</b>

en: Apply Queue settings:
fa: اعمال تنظیمات صف:

en: Automatically apply label:
fa: اعمال برچسب به صورت خودکار:

en: Add Label
fa: افزودن برچسب

en: <b>Add Label</b>
fa: <b>افزودن برچسب</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
fa: <i>استفاده از سایدبار برای اضافه کردن، ویرایش و حذف برچسب  </i>

en: <b>Labels</b>
fa: <b>برچسب‌ها</b>

en: Popup notification is not enabled.
fa: پنجره آگاه سازی فعال نیست

en: Notification popup shown
fa: نمایش پنجره آگاه سازی

en: Sound notification not enabled
fa: صدای آگاه سازی فعال نیست

en: Sound notification failed %s
fa: صدای آگاه سازی با موفقیت همراه نبود %s

en: Sound notification Success
fa: صدای آگاه سازی موفقیت آمیز بود

en: Finished Torrent
fa: تورنت های به اتمام رسیده

en: Choose Sound File
fa: انتخاب پرونده صوتی

en: There was an error sending the notification email: %s
fa: در هنگام ارسال ایمیل آگاه سازی، خطایی رخ داد: %s

en: Notification email sent.
fa: ایمیل آگاه سازی ارسال شد.

en: Finished Torrent "%(name)s"
fa: تورنتهای به اتمام رسیده "%(name)s"

en: Tray icon blinks enabled
fa: چشمک زدن آیکون نوار وظیفه فعال است

en: Sound enabled
fa: صدا فعال است

en: <b>UI Notifications</b>
fa: <b>Uآگاه سازی رابط کاربری</b>

en: <b>Recipients</b>
fa: <b>گیرنده ها</b>

en: Server requires TLS/SSL
fa: سرور درخواست TLS/SSL دارد

en: <b>Email Notifications</b>
fa: <b>ایمیل آگاه سازی</b>

en: This configuration does not mean that you'll actually receive notifications for all these events.
fa: این تنظیمات به این معنی نمیباشد که شما برای تمام این اتفاقات ایمیل دریافت خواهید کرد.

en: Subscriptions
fa: عضویت ها

en: Sound Customization
fa: شخصی سازی صدا

en: Extract to:
fa: استخراج به:

en: Create torrent name sub-folder
fa: ساخت زیر پوشه ای به نام فایل تورنت

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
fa: این ویژگی پوشه ای در داخل فایل های خارج شده با نام فایل تورنت ایجاد میکند و فایل ها را در آن میگذارد.

en: Download Limit:
fa: محدودیت دانلود:

en: Upload Limit:
fa: محدودیت آپلود:

en: Active Torrents:
fa: تورنت های فعال:

en: Active Downloading:
fa: دانلود های فعال:

en: <b>Slow Settings</b>
fa: <b>نمایش تنظیمات</b>

en: Logout
fa: خروج

en: Save
fa: ذخیره کردن

en: Move
fa: جابه‌جایی

en: Login
fa: ورود

en: Connect
fa: اتصال

en: Filters
fa: صافی‌ها

en: Details
fa: جزئیات‌

en: General
fa: کلیات

en: Private
fa: خصوصی

en: Maximum Connections:
fa: بیشینه اتصالات:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
fa: بیشینه سرعت بارگیری (کیلوبایت بر ثانیه):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
fa: بیشینه سرعت بارگذاشتن (کیلوبایت بر ثانیه):

en: Maximum Half-Open Connections:
fa: بیشینه اتصالات نیمه باز:

en: Maximum Upload Slots:
fa: بیشینه شکاف‌های بارگذاشتن:

en: Server
fa: کارگزار

en: Url
fa: نشانی وب

en: File
fa: فایل

en: Download
fa: بارگیری
