deluge - en to gl translation catalogue (589 entries)

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Checking
gl: Comprobando

en: Downloading
gl: Descargando

en: Seeding
gl: Sementando

en: Paused
gl: Pausados

en: Queued
gl: Na cola

en: Error
gl: Erro

en: Name
gl: Nome

en: Progress
gl: Progreso

en: State
gl: Estado

en: Size
gl: Tamaño

en: Downloaded
gl: Descargados

en: Uploaded
gl: Enviados

en: Ratio
gl: Taxa

en: Down Speed
gl: Velocidade de descarga

en: Up Speed
gl: Velocidade de envío

en: Down Limit
gl: Límite de descarga

en: Up Limit
gl: Límite de envío

en: Peers
gl: Pares

en: Avail
gl: Dispoñíbel

en: Added
gl: Engadido

en: Tracker
gl: Localizador

en: ETA
gl: Tempo estimado

en: Prioritize First/Last
gl: Priorizar primeira/última

en: Auto Managed
gl: Xestión automática

en: Pieces
gl: Partes

en: Warning
gl: Aviso

en: Announce OK
gl: Anuncio correcto

en: Announce Sent
gl: Anuncio enviado

en: Downloads
gl: Descargas

en: Bandwidth
gl: Largura de banda

en: Queue
gl: Cola

en: Network
gl: Rede

en: Cache
gl: Caché

en: Other
gl: Outros

en: Plugins
gl: Engadidos

en: Afghanistan
gl: Afganistán

en: Aland Islands
gl: Illas Aland

en: Algeria
gl: Alxeria

en: American Samoa
gl: Samoa Americana

en: Antarctica
gl: Antártida

en: Antigua and Barbuda
gl: Antiga e Barbuda

en: Argentina
gl: A Arxentina

en: Azerbaijan
gl: Azerbaidján

en: Belarus
gl: Bielorrusia

en: Belgium
gl: Bélxica

en: Benin
gl: Benín

en: Bermuda
gl: Bermudas

en: Bosnia and Herzegovina
gl: Bosnia e Hercegovina

en: Bouvet Island
gl: Illa Bouvet

en: Brazil
gl: O Brasil

en: British Indian Ocean Territory
gl: Territorio Británico no Océano Índico

en: Brunei Darussalam
gl: Sultanato de Brunei

en: Cambodia
gl: Cambodja

en: Cameroon
gl: O Camerún

en: Canada
gl: Canadá

en: Cape Verde
gl: Cabo Verde

en: Cayman Islands
gl: Illas Caimán

en: Central African Republic
gl: A República Centroafricana

en: Chad
gl: O Chad

en: China
gl: A China

en: Christmas Island
gl: Illa de Christmas

en: Cocos (Keeling) Islands
gl: Illas Cocos (Keeling)

en: Comoros
gl: Comores

en: Congo
gl: O Congo

en: Congo, The Democratic Republic of the
gl: Congo, República Democrática do

en: Cook Islands
gl: Illas Cook

en: Cote d'Ivoire
gl: Costa do Marfil

en: Croatia
gl: Croacia

en: Cyprus
gl: Chipre

en: Czech Republic
gl: República Checa

en: Denmark
gl: Dinamarca

en: Djibouti
gl: Djibuti

en: Dominica
gl: A Dominica

en: Dominican Republic
gl: A República Dominicana

en: Ecuador
gl: O Ecuador

en: Egypt
gl: Exipto

en: El Salvador
gl: O Salvador

en: Equatorial Guinea
gl: A Guinea Ecuatorial

en: Ethiopia
gl: Etiopia

en: Falkland Islands (Malvinas)
gl: Illas Malvinas

en: Faroe Islands
gl: Illas Feroe

en: Finland
gl: Finlandia

en: France
gl: Francia

en: French Guiana
gl: Güiana Francesa

en: French Polynesia
gl: Polinesia Francesa

en: French Southern Territories
gl: Territorios Franceses do Sur

en: Gabon
gl: O Gabón

en: Georgia
gl: Xeorxia

en: Germany
gl: Alemaña

en: Gibraltar
gl: Xibraltar

en: Greece
gl: Grecia

en: Greenland
gl: Groenlandia

en: Grenada
gl: Granada

en: Guadeloupe
gl: Guadalupe

en: Guinea
gl: A Guinea

en: Guinea-Bissau
gl: A Guinea Bissau

en: Guyana
gl: Güiana

en: Heard Island and McDonald Islands
gl: Illa Heard e Illas McDonald

en: Holy See (Vatican City State)
gl: Santa Sé (Cidade Estado do Vaticano)

en: Hungary
gl: Hungría

en: Iceland
gl: Islandia

en: India
gl: A India

en: Iran, Islamic Republic of
gl: Irán

en: Iraq
gl: Iraq (O)

en: Ireland
gl: Irlanda

en: Isle of Man
gl: Illa de Man

en: Italy
gl: Italia

en: Jamaica
gl: Xamaica

en: Japan
gl: O Xapón

en: Jersey
gl: Illa de Jersey

en: Jordan
gl: Xordania

en: Kazakhstan
gl: Kazakhstán

en: Korea, Democratic People's Republic of
gl: Corea, República Democrática Popular de

en: Korea, Republic of
gl: Corea, República de

en: Kyrgyzstan
gl: Kirguizstán

en: Lao People's Democratic Republic
gl: República Democrática Popular de Laos

en: Latvia
gl: Letonia

en: Lebanon
gl: O Líbano

en: Libyan Arab Jamahiriya
gl: República Árabe Libia

en: Lithuania
gl: Lituania

en: Luxembourg
gl: Luxemburgo

en: Macao
gl: Macau

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
gl: Macedonia

en: Malaysia
gl: Malasia

en: Maldives
gl: Illas Maldivas

en: Marshall Islands
gl: Illas Marshall

en: Martinique
gl: A Martinica

en: Mauritius
gl: Mauricio

en: Mexico
gl: México

en: Micronesia, Federated States of
gl: A Micronesia, Estados Federados de

en: Moldova
gl: Moldavia

en: Monaco
gl: Mónaco

en: Montserrat
gl: Illa de Montserrat

en: Morocco
gl: Marrocos

en: Nepal
gl: O Nepal

en: Netherlands
gl: Os Países Baixos

en: Netherlands Antilles
gl: As Antillas Holandesas

en: New Caledonia
gl: Nova Caledonia

en: New Zealand
gl: Nova Zelandia

en: Niger
gl: Níxer

en: Nigeria
gl: Nixeria

en: Norfolk Island
gl: Illa Norfolk

en: Northern Mariana Islands
gl: Illas Marianas do Norte

en: Norway
gl: Noruega

en: Oman
gl: Omán

en: Pakistan
gl: Paquistán

en: Palestinian Territory, Occupied
gl: Territorios Palestinos

en: Panama
gl: Panamá

en: Papua New Guinea
gl: Papúa-Nova Guinea

en: Paraguay
gl: O Paraguai

en: Peru
gl: O Perú

en: Philippines
gl: Illas Filipinas

en: Pitcairn
gl: Illas Pitcairn

en: Poland
gl: Polonia

en: Puerto Rico
gl: Porto Rico

en: Reunion
gl: A Reunión

en: Russian Federation
gl: Rusia

en: Saint Barthelemy
gl: Saint-Barthelemy

en: Saint Helena
gl: Santa Helena

en: Saint Kitts and Nevis
gl: Saint Kitts e Nevis

en: Saint Lucia
gl: Santa Lucía

en: Saint Martin
gl: Saint-Martin

en: Saint Pierre and Miquelon
gl: Saint-Pierre-et-Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
gl: San Vicente e As Granadinas

en: Sao Tome and Principe
gl: San Tomé e Príncipe

en: Saudi Arabia
gl: Arabia Saudí

en: Senegal
gl: O Senegal

en: Seychelles
gl: Illas Seychelles

en: Sierra Leone
gl: Serra Leoa

en: Singapore
gl: Singapur

en: Slovakia
gl: Eslovaquia

en: Slovenia
gl: Eslovenia

en: Solomon Islands
gl: Illas Salomón

en: South Africa
gl: Suráfrica

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
gl: Xeorxia do Sur e as Illas Sandwich do Sur

en: Spain
gl: España

en: Sudan
gl: Sudán

en: Svalbard and Jan Mayen
gl: Illas Svalbard e Jan Mayen

en: Swaziland
gl: Swazilandia

en: Sweden
gl: Suecia

en: Switzerland
gl: Suíza

en: Syrian Arab Republic
gl: Siria

en: Tajikistan
gl: Tadjikistán

en: Tanzania, United Republic of
gl: Tanzania

en: Thailand
gl: Thailandia

en: Timor-Leste
gl: Timor Leste

en: Trinidad and Tobago
gl: Trindad e Tobago

en: Turkey
gl: Turquía

en: Turkmenistan
gl: Turkmenistán

en: Turks and Caicos Islands
gl: Illas Turcas e Caicos

en: Ukraine
gl: Ucraína

en: United Arab Emirates
gl: Os Emiratos Árabes Unidos

en: United Kingdom
gl: O Reino Unido

en: United States
gl: Estados Unidos

en: United States Minor Outlying Islands
gl: Illas Exteriores Menores dos EEUU

en: Uruguay
gl: O Uruguai

en: Uzbekistan
gl: Uzbekistán

en: Viet Nam
gl: O Vietnam

en: Virgin Islands, British
gl: Illas Virxes, Británicas

en: Virgin Islands, U.S.
gl: Illas Virxes, U.S.

en: Wallis and Futuna
gl: Ilas de Wallis e Futuna

en: Western Sahara
gl: O Sáhara

en: Yemen
gl: O Iemen

en: Daemon not running
gl: O daemon non se está executando

en: Filename
gl: Nome do ficheiro

en: Tier
gl: Grupo

en: Choose a file
gl: Seleccionar un ficheiro

en: Choose a folder
gl: Seleccionar un cartafol

en: Save .torrent file
gl: Gardar o ficheiro .torrent

en: Torrent files
gl: Ficheiros torrent

en: All files
gl: Todos os ficheiros

en: A peer-to-peer file sharing program
    utilizing the BitTorrent protocol.
gl: Un aplicativo para compartir ficheiros de par a par
    usando o protocolo BitTorrent.

en: Client:
gl: Cliente:

en: Current Developers:
gl: Actuais desenvolvedores:

en: Past Developers or Contributors:
gl: Anteriores desenvolvedores ou contribuidores:

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version. 
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details. 
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, see <http://www.gnu.org/licenses>. 
    
    In addition, as a special exception, the copyright holders give permission to link the code of portions of this program with the OpenSSL library. You must obey the GNU General Public License in all respects for all of the code used other than OpenSSL. 
    
    If you modify file(s) with this exception, you may extend this exception to your version of the file(s), but you are not obligated to do so. If you do not wish to do so, delete this exception statement from your version. If you delete this exception statement from all source files in the program, then also delete it here.
gl: Este aplicativo é software libre, pódese redistribuír e/ou modificar baixo os termos da «GNU General Public License» publicada pola Free Software Foundation; en calquera das versión 3 da Licenza ou, baixo a túa escolla, en calquera das seguintes versións.
    
    Este aplicativo ponse a disposición de todos para que sexa útil mais SEN NINGUNHA GARANTIA, nin sequera con garantida de COMECIABILIDADE ou ACAER EN NINGÚN OBXECTIVO EN PARTICULAR. Olla a GNU General Public License para coñecer mellor os detalles. 
    
    Deberías ter recibido unha copia da GNU General Public License con este aplicativo mais se non foi así tela dispoñíbel en <http://www.gnu.org/licenses>. 
    
    Ademais, como un caso de excepción especial, os titulares do copyright dan permisos para ligar partes do código deste aplicativo coa librería OpenSSL. Estás na obriga de respectar a GNU General Public License en todos os aspectos para todo o código agás para o OpenSSL. 
    
    Se modificas ficheiros con esa excepción, podes estender ese excepción ás versións dos ficheiros que modificaras mais non estás na obriga de cumprires tal. Se non desexas facelo elimina esta declaración de excepción de todas as fontes dos ficheiros do aplicativo e, despois, tamén de aquí.

en: Server:
gl: Servidor:

en: Invalid File
gl: Ficheiro incorrecto

en: Choose a .torrent file
gl: Escoller un ficheiro .torrent

en: Invalid URL
gl: URL incorrecto

en: is not a valid URL.
gl: Non é unha URL válida.

en: Downloading...
gl: Descargando...

en: Download Failed
gl: Produciuse un fallo na descarga

en: Failed to download:
gl: Fallou a descarga:

en: Details:
gl: Información:

en: Username:
gl: Nome do usuario:

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: Other...
gl: Outros...

en: Not Connected
gl: Desconectado

en: DHT Nodes
gl: Nodos DHT

en: Free Disk Space
gl: Espazo libre no disco

en: Priority
gl: Prioridade

en: _Status
gl: E_stado

en: _Details
gl: _Detalles

en: Fi_les
gl: Fic_heiros

en: _Peers
gl: _Pares

en: _Options
gl: _Opcións

en: Not Connected...
gl: Non conectado...

en: Unlimited
gl: Sen límite

en: Down
gl: Descargar

en: Up
gl: Subir

en: Offline
gl: Fóra de liña

en: Online
gl: En liña

en: Connected
gl: Conectado

en: Status
gl: Estado

en: Host
gl: Servidor

en: Version
gl: Versión

en: _Start Daemon
gl: _Comezar o daemon

en: _Stop Daemon
gl: _Deter o daemon

en: Unable to start daemon!
gl: Non foi posíbel iniciar o daemon!

en: Error Adding Host
gl: Produciuse un erro ao engadir o servidor

en: Username
gl: Nome de usuario

en: Enabled
gl: Activado

en: Plugin
gl: Engadido

en: Select the Plugin
gl: Seleccionar o engadido

en: Plugin Eggs
gl: Engadido Eggs

en: States
gl: Estados

en: Trackers
gl: Localizadores

en: None
gl: Ningunha

en: Labels
gl: Etiquetas

en: No Label
gl: Sen etiqueta

en: <i>Client Version</i>
gl: <i>Versión do cliente</i>

en:  Torrents Queued
gl:  Torrents na cola

en:  Torrent Queued
gl:  Torrent na cola

en: Set Unlimited
gl: Estabelecer ilimitado

en: On
gl: Activado

en: Off
gl: Desactivado

en: Address
gl: Enderezo

en: Client
gl: Cliente

en: Creating Torrent
gl: Creando un torrent

en: Queued Torrents
gl: Torrents na cola

en: _Remove
gl: Elimina_r

en: Automatically add torrents on connect
gl: Engadir automaticamente os torrents ao conectar

en: _File
gl: _Ficheiro

en: _Add Torrent
gl: _Engadir torrent

en: _Create Torrent
gl: _Crear torrent

en: Quit & _Shutdown Daemon
gl: Saír e _apagar o daemon

en: _Quit
gl: _Saír

en: _Edit
gl: _Editar

en: _Connection Manager
gl: Xestor de _conexión

en: _View
gl: _Ver

en: _Toolbar
gl: _Barra de ferramentas

en: _Sidebar
gl: Barra _lateral

en: Status_bar
gl: Barra de _estado

en: T_abs
gl: Lapel_as

en: _Columns
gl: _Columnas

en: S_idebar
gl: Barra _lateral

en: Show _Zero Hits
gl: Mostrar _cero accesos

en: Show _Trackers
gl: Mostrar _localizadores

en: _Help
gl: _Axuda

en: _Homepage
gl: _Páxina de inicio

en: Frequently Asked Questions
gl: Preguntas frecuentes

en: _Community
gl: _Comunidade

en: Add torrent
gl: Engadir torrent

en: Add Torrent
gl: Engadir torrent

en: Remove torrent
gl: Eliminar o torrente

en: Remove Torrent
gl: Eliminar torrent

en: Pause the selected torrents
gl: Pausar os torrents seleccionados

en: Pause
gl: Pausar

en: Resume the selected torrents
gl: Continuar os torrents seleccionados

en: Resume
gl: Continuar

en: Queue Torrent Up
gl: Subir torrent na cola

en: Queue Up
gl: Subir na cola

en: Queue Torrent Down
gl: Baixar torrent na cola

en: Queue Down
gl: Baixar na cola

en: Preferences
gl: Preferencias

en: Connection Manager
gl: Xestor de conexión

en: Show session speed in titlebar
gl: Mostrar a velocidade da sesión na barra de título

en: Focus window when adding torrent
gl: Enfocar a xanela cando se engadan torrents

en: Enable system tray icon
gl: Activar a icona na área de notificación

en: Minimize to tray on close
gl: Minimizar na área de notificación ao pechar

en: Start in tray
gl: Iniciar na área de notificación

en: Password protect system tray
gl: Protexer a área de notificación con contrasinal

en: Move completed to:
gl: Mover os completados a:

en: Copy of .torrent files to:
gl: Copiar os ficheiros .torrent en:

en: Delete copy of torrent file on remove
gl: Eliminar a copia do ficheiro torrent ao eliminar

en: Delete the copy of the torrent file created when the torrent is removed
gl: Eliminar a copia do ficheiro torrent que se creou cando se elimine o torrent

en: Download to:
gl: Descargar en:

en: Prioritize first and last pieces of torrent
gl: Priorizar a primeira e a última parte do torrent

en: Prioritize first and last pieces of files in torrent
gl: Priorizar a primeira e a última parte dos ficheiros no torrent

en: Add torrents in Paused state
gl: Engadir os torrents en pausa

en: Always show
gl: Mostrar sempre

en: Bring the dialog to focus
gl: Poñer o foco sobre o diálogo

en: The maximum number of connections allowed.  Set -1 for unlimited.
gl: Número máximo de conexións permitidas. Estabelecer -1 para ilimitado.

en: Connections:
gl: Conexións:

en: The maximum upload slots for all torrents.  Set -1 for unlimited.
gl: Slots máximos de envío para todos os torrents. Estabelecer -1 para ilimitado.

en: The maximum download speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
gl: Velocidade máxima de descarga para todos os torrents. Estabelecer -1 para ilimitada.

en: Download Speed:
gl: Velocidade de descarga:

en: The maximum upload speed for all torrents.  Set -1 for unlimited.
gl: Velocidade máxima de envío para todos os torrents. Estabelecer -1 para ilimitado.

en: Upload Speed:
gl: Velocidade de envío:

en: Ignore limits on local network
gl: Ignorar os límites na rede local

en: Rate limit IP overhead
gl: Límite da taxa de sobrecarga IP

en: If checked, the estimated TCP/IP overhead is drained from the rate limiters, to avoid exceeding the limits with the total traffic
gl: Se se selecciona, a estimación da sobrecarga de TCP/IP obterase desde os limitadores da taxa para evitar que se excedan os límites co tráfico total

en: The maximum upload slots per torrent.  Set -1 for unlimited.
gl: Slots máximos de envío por torrent. Estabelecer -1 para ilimitado.

en: The maximum number of connections per torrent.  Set -1 for unlimited.
gl: Número máximo de conexións por torrent. Estabelecer -1 para ilimitado.

en: Active Port:
gl: Porto activo:

en: Test Active Port
gl: Probar porto activo

en: From:
gl: Desde:

en: To:
gl: Até:

en: Level:
gl: Nivel:

en: NAT Port Mapping Protocol
gl: Protocolo de mapeamento de portos NAT

en: Peer Exchange
gl: Intercambio de pares

en: Local Service Discovery finds local peers on your network.
gl: O Servizo local de buscas (LSD) procura pares locais na súa rede.

en: Distributed hash table may improve the amount of active connections.
gl: Unha táboa hash distribuída pode mellorar a cantidade de conexións activas.

en: Peer TOS Byte:
gl: Byte TOS de par:

en: Hostname:
gl: Nome do servidor:

en: Port:
gl: Porto:

en: Cache Size (16 KiB blocks):
gl: Tamaño da caché (bloques de 16 KiB):

en: The number of seconds from the last cached write to a piece in the write cache, to when it's forcefully flushed to disk. Default is 60 seconds.
gl: Número de segundos desde a última escritura na caché dunha parte do torrent até o momento en que se forza a escritura no disco. O valor predeterminado é de 60 segundos.

en: Cache Expiry (seconds):
gl: A caché caduca en (segundos):

en: Settings
gl: Configuracións

en: The total number of 16 KiB blocks written to disk since this session was started.
gl: Número total de bloques de 16 KiB escritos no disco desde que se iniciou esta sesión.

en: Blocks Written:
gl: Bloques escritos:

en: The total number of write operations performed since this session was started.
gl: Número total de operacións de escritura realizadas desde que se iniciou esta sesión.

en: Writes:
gl: Escrituras:

en: The ratio (blocks_written - writes) / blocks_written represents the number of saved write operations per total write operations, i.e. a kind of cache hit ratio for the write cache.
gl: A proporción (bloques_escritos - escrituras) / bloques_escritos representa o número de operacións de escritura de gardado para o total das operacións de escritura, é dicir, unha especie de taxa de accesos á caché para a caché de escritura.

en: Write Cache Hit Ratio:
gl: Taxa de accesos á caché de escritura:

en: The number of blocks that were requested from the bittorrent engine (from peers), that were served from disk or cache.
gl: Número de bloques solicitados desde o motor do bittorrent (desde os pares), que se serviron desde o disco ou da memoria caché.

en: Blocks Read:
gl: Bloques lidos:

en: The number of blocks that were served from cache.
gl: Número de bloques que se serviron desde a caché.

en: Blocks Read Hit:
gl: Eventos de lectura de bloques:

en: The cache hit ratio for the read cache.
gl: Taxa de accesos á caché para lectura.

en: Read Cache Hit Ratio:
gl: Taxa de accesos á caché de lectura:

en: The total number of read operations performed since this session was started.
gl: Número total de operacións de lectura realizadas desde que se iniciou esta sesión.

en: Reads:
gl: Lecturas:

en: The number of 16 KiB blocks currently in the disk cache. This includes both read and write cache.
gl: Número de bloques de 16 KiB actualmente na caché de disco. Isto inclúe tanto a lectura como a escritura na caché.

en: Cache Size:
gl: Tamaño da caché:

en: Read Cache Size:
gl: Tamaño da caché de lectura:

en: Help us improve Deluge by sending us your Python version, PyGTK version, OS and processor types.  Absolutely no other information is sent.
gl: Axúdenos a mellorar Deluge enviándonos a súa versión de Python, PyGTK, sistema operativo e o tipo de procesador. Non se envía, absolutamente, ningunha outra información.

en: Yes, please send anonymous statistics
gl: Si, enviar estatísticas anónimas

en: Location:
gl: Localización:

en: If Deluge cannot find the database file at this location it will fallback to using DNS to resolve the peer's country.
gl: Se Deluge non e quen de atopar o ficheiro da base de datos nese lugar, volverá utilizar o DNS para atopar o país do par.

en: Daemon port:
gl: Porto do daemon:

en: Port
gl: Porto

en: Allow Remote Connections
gl: Permitir conexións remotas

en: Connections
gl: Conexións

en: Periodically check the website for new releases
gl: Comprobar periodicamente no sitio web se hai novas edicións

en: Version:
gl: Versión:

en: Author:
gl: Autor:

en: Homepage:
gl: Páxina principal:

en: Author Email:
gl: Correo-e do autor:

en: Info
gl: Información

en: Add Peer
gl: Engadir un par

en: hostname:port
gl: nomedoservidor:porto

en: <b>General</b>
gl: <b>Xeral</b>

en: Add
gl: Engadir

en: Remove
gl: Eliminar

en: Add Infohash
gl: Engadir hash

en: Infohash:
gl: Información do «hash»:

en: Trackers:
gl: Localizadores:

en: Add Host
gl: Engadir un servidor

en: Destination:
gl: Destino:

en: New Release
gl: Nova versión

en: _Goto Website
gl: _Ir á páxina web

en: Do not show this dialog in the future
gl: Non mostrar este dialogo no futuro

en: Name:
gl: Nome:

en: Comments:
gl: Comentarios:

en: Move completed:
gl: Mover os completados a:

en: Stop seed at ratio:
gl: Deter a sementeira na taxa:

en: Remove at ratio
gl: Eliminar coa taxa

en: _Edit Trackers
gl: _Editar localizadores

en: Top
gl: Enriba

en: Bottom
gl: Abaixo

en: Add Torrents
gl: Engadir torrents

en: Info_hash
gl: información do «_hash»

en: Add In _Paused State
gl: Engadir en _pausa

en: Prioritize First/Last Pieces
gl: Priorizar primeira/última partes

en: Apply To All
gl: Aplicar a todo

en: Revert To Defaults
gl: Reverter a predeterminados

en: _Show Deluge
gl: _Mostrar Deluge

en: _Download Speed Limit
gl: Velocidade límite de _descarga

en: _Upload Speed Limit
gl: Velocidade límite de _envío

en: Quit & Shutdown Daemon
gl: Saír e apagar o daemon

en: Edit Trackers
gl: Editar localizadores

en: _Add Peer
gl: _Engadir par

en: Add a peer by its IP
gl: Engadir un par polo seu IP

en: Edit Tracker
gl: Editar localizador

en: Tracker:
gl: Localizador:

en: Enter Remote Path
gl: Introducir a ruta remota

en: Path:
gl: Ruta:

en: Create Torrent
gl: Crear un torrent

en: Fol_der
gl: _Cartafol

en: _Remote Path
gl: _Ruta remota

en: Files
gl: Ficheiros

en: Webseeds
gl: Sementes web

en: Piece Size:
gl: Tamaño das partes:

en: Set Private Flag
gl: Estabelecer marca privada

en: Add this torrent to the session
gl: Engadir este torrent á sesión

en: Options
gl: Opcións

en: Save .torrent as
gl: Gardar o .torrent como

en: _Pause
gl: _Deter

en: Resu_me
gl: Co_ntinuar

en: Resume selected torrents.
gl: Continuar os torrents seleccionados.

en: Opt_ions
gl: Opc_ións

en: _Queue
gl: C_ola

en: _Update Tracker
gl: Act_ualizar o localizador

en: _Remove Torrent
gl: _Eliminar torrent

en: _Force Re-check
gl: _Forzar unha nova comprobación

en: label
gl: etiqueta

en: _Select All
gl: _Seleccionar todo

en: _Pause All
gl: _Pausar todos

en: Resu_me All
gl: Con_tinuar todo

en: _Connection Limit
gl: Límite de _conexións

en: Upload _Slot Limit
gl: Límite de _slots de envío

en: _Auto Managed
gl: _Xestión automática

en: Add Tracker
gl: Engadir un localizador

en: Add URL
gl: Engadir URL

en: _Expand All
gl: _Expandir todo

en: BitTorrent Client
gl: Cliente de BitTorrent

en: Deluge BitTorrent Client
gl: Cliente de BitTorrent Deluge

en: Download and share files over BitTorrent
gl: Descarga e comparte ficheiros con BitTorrent

en: Command
gl: Orde

en: Password
gl: Contrasinal

en: Use Random Ports
gl: Utilizar portos aleatorios

en: Maximum Connections
gl: Número máximo de conexións

en: Maximum Upload Slots
gl: Número máximo de slots de suba

en: Share Ratio
gl: Taxa de compartición

en: Apply
gl: Aplicar

en: Emule IP list (GZip)
gl: Lista de IP de Emule (GZip)

en: SafePeer Text (Zipped)
gl: Texto SafePeer (comprimido en zip)

en: PeerGuardian Text (Uncompressed)
gl: Texto de PeerGuardian (descomprimido)

en: Blocklist
gl: Lista de bloqueados

en: Invalid leader
gl: Líder incorrecto

en: Invalid magic code
gl: Código máxico incorrecto

en: Invalid version
gl: Versión incorrecta

en: Days
gl: Días

en: Check for new list every:
gl: Comprobar se hai unha lista nova cada:

en: Import blocklist on startup
gl: Importar a lista de bloqueados ao iniciar

en: <b>Settings</b>
gl: <b>Configuracións</b>

en: Download the blocklist file if necessary and import the file.
gl: Descargar o ficheiro coa lista de bloqueados, se é necesario, e importar o ficheiro.

en: Check Download and Import
gl: Comprobar a descarga e importar

en: Download a new blocklist file and import it.
gl: Descargar un novo ficheiro coa lista de bloqueados e importalo.

en: Force Download and Import
gl: Forzar a descarga e importar

en: Blocklist is up to date
gl: A lista de bloqueados está actualizada

en: <b>Options</b>
gl: <b>Opcións</b>

en: Type:
gl: Tipo:

en: Date:
gl: Data:

en: File Size:
gl: Tamaño do ficheiro:

en: <b>Info</b>
gl: <b>Información</b>

en: Torrent Complete
gl: Torrent completado

en: Torrent Added
gl: Torrent engadido

en: Execute
gl: Executar

en: Event
gl: Aviso

en: <b>Add Command</b>
gl: <b>Engadir orde</b>

en: <b>Commands</b>
gl: <b>Ordes</b>

en: Watch folder does not exist.
gl: Non hai cartafoles esculcados.

en: Path does not exist.
gl: A ruta non existe.

en: Watch Folder Properties
gl: Propiedades dos cartafoles esculcados

en: Select A Folder
gl: Seleccionar un cartafol

en: Enable this watch folder
gl: Activar o esculcado de cartafoles

en: <b>Watch Folder</b>
gl: <b>Cartafoles esculcados</b>

en: Delete .torrent after adding
gl: Eliminar o .torrent despois de engadilo

en: Append extension after adding:
gl: Pórlle a extensión despois de o engadir:

en: .added
gl: .engadido

en: <b>Torrent File Action</b>
gl: <b>Ficheiro de acción Torrent</b>

en: <b>Move Completed</b>
gl: <b>Mover os completados</b>

en: Label:
gl: Etiqueta:

en: <b>Label</b>
gl: <b>Etiqueta</b>

en: Main
gl: Principal

en: Max Upload Speed:
gl: Velocidade máxima de envío:

en: Max Connections:
gl: Conexións máximas:

en: Max Upload Slots:
gl: Slots máximos de envío:

en: Max Download Speed:
gl: Velocidade máxima de descarga:

en: <b>Bandwidth</b>
gl: <b>Largura de banda</b>

en: Auto Managed:
gl: Xestionado automaticamente:

en: Add Paused:
gl: Engadir pausados:

en: Queue to:
gl: Por na cola:

en: <b>Queue</b>
gl: <b>Cola</b>

en: <b>Watch Folders:</b>
gl: <b>Cartafoles esculcados:</b>

en: seconds
gl: segundos

en: The Deluge web interface is not installed, please install the
    interface and try again
gl: A interface web de Deluge non está instalada. Instala de novo
    a interface e volve a probar

en: Enable web interface
gl: Activar a interface web

en: Enable SSL
gl: Activar SSL

en: Listening port:
gl: Porto de escoita:

en: Invalid label, valid characters:[a-z0-9_-]
gl: A etiqueta é incorrecta, só están permitidos os caracteres:[a-z0-9_-]

en: Empty Label
gl: Etiqueta baleira

en: Label already exists
gl: A etiqueta xa existe

en: Unknown Label
gl: Etiqueta descoñecida

en: Unknown Torrent
gl: Torrent descoñecido

en: Label _Options
gl: _Opcións de etiqueta

en: _Remove Label
gl: Elimina_r etiqueta

en: _Add Label
gl: _Engadir etiqueta

en: Label Options
gl: Opcións de etiquetas

en: Label
gl: Etiqueta

en: <b>Label Options</b>
gl: <b>Opcións de etiquetas</b>

en: Apply per torrent max settings:
gl: Aplicar axustes máximos por torrent:

en: Maximum
gl: Máximo

en: Apply Queue settings:
gl: Aplicar os axustes da cola:

en: <i>(1 line per tracker)</i>
gl: <i>(1 liña por localizador)</i>

en: Automatically apply label:
gl: Aplicar automaticamente a etiqueta:

en: Add Label
gl: Engadir etiqueta

en: <b>Add Label</b>
gl: <b>Engadir etiqueta</b>

en: <i>Use the sidebar to add,edit and remove labels. </i>
gl: <i>Usar a barra lateral para engadir, editar e eliminar etiquetas. </I>

en: <b>Labels</b>
gl: <b>Etiquetas</b>

en: Notification Blink shown
gl: Mostrar o sinal de notificación

en: Popup notification is not enabled.
gl: As notificacións por menús emerxentes non están activadas.

en: Notification popup shown
gl: Mostrar as notificacións emerxentes

en: Sound notification not enabled
gl: Notificación por son non activada

en: pygame is not installed
gl: pygame non está instalado

en: Sound notification failed %s
gl: Fallou a notificación cun son %s

en: Sound notification Success
gl: Notificación cun son correcta

en: Finished Torrent
gl: Rematou o Torrent

en: Choose Sound File
gl: Escoller o ficheiro de son

en: There was an error sending the notification email: %s
gl: Houbo un erro ao enviar o a notificación por correo electrónico: %s

en: Notification email sent.
gl: Notificación por correo electrónico enviado.

en: Finished Torrent "%(name)s"
gl: Rematou o Torrent  "%(name)s"

en: This email is to inform you that Deluge has finished downloading "%(name)s", which includes %(num_files)i files.
    To stop receiving these alerts, simply turn off email notification in Deluge's preferences.
    
    Thank you,
    Deluge.
gl: Este correo electrónico é para te informar de que Deluge rematou a descargade "%(name)s", que inclúe os ficheiros %(num_files)i.
    Para parar de ter estas notificacións dálle a apagar as notificacións por correo electrónico nas preferencias de Deluge.
    
    Grazas,
    Deluge.

en: Tray icon blinks enabled
gl: As notificacións polas iconas da bandexa están activadas

en: Popups enabled
gl: Menús emerxentes activados

en: Sound enabled
gl: Sons activados

en: <b>UI Notifications</b>
gl: <b>Notificacións UI</b>

en: <b>Recipients</b>
gl: <b>Destinatarios</b>

en: Server requires TLS/SSL
gl: O servidor precisa TLS/SSL

en: <b>Email Notifications</b>
gl: <b>Notificacións por correo electrónico</b>

en: This configuration does not mean that you'll actually receive notifications for all these events.
gl: Esta configuración non significa que vaias a recibir notificacións para todos estes eventos.

en: Subscriptions
gl: Subscricións

en: Sound Customization
gl: Personalización do son

en: Extract to:
gl: Extraer en:

en: Create torrent name sub-folder
gl: Crear un sub-cartafol co nome do torrent

en: This option will create a sub-folder using the torrent's name within the selected extract folder and put the extracted files there.
gl: Esta opción creará un subcartafol co nome do torrent dentro do cartafol seleccionado. Neste subcartafol extraerá os ficheiros.

en: Download Limit:
gl: Límite de descarga:

en: Upload Limit:
gl: Límite de envío:

en: Active Torrents:
gl: Torrents activos:

en: Active Downloading:
gl: Descargas activas:

en: Active Seeding:
gl: Sementeiras activas:

en: <b>Slow Settings</b>
gl: <b>Configuración lenta</b>

en: Host:
gl: Servidor:

en: Set Maximum Connections
gl: Estabelecer o máximo de conexións

en: Download Speed
gl: Velocidade de descarga

en: Set Maximum Download Speed
gl: Estabelecer a velocidade máxima de descarga

en: Upload Speed
gl: Velocidade de envío

en: Set Maximum Upload Speed
gl: Estabelecer a velocidade máxima de envío

en: Protocol Traffic Download/Upload
gl: Tráfico do protocolo descargar/enviar

en: Filters
gl: Filtros

en: Update Tracker
gl: Actualizar Tracker

en: Details
gl: Detalles

en: General
gl: Xeral

en: Private
gl: Privado

en: Be alerted about new releases
gl: Avisarme das novas edicións

en: Maximum Connections:
gl: Conexións máximas:

en: Maximum Download Speed (KiB/s):
gl: Velocidade máxima de descarga (KiB/s):

en: Maximum Upload Speed (KiB/s):
gl: Velocidade máxima de envío (KiB/s):

en: Maximum Half-Open Connections:
gl: Conexións máximas semi-abertas:

en: Maximum Connection Attempts per Second:
gl: Intentos máximos de conexión por segundo:

en: Maximum Upload Slots:
gl: Slots máximos de envío:

en: Server
gl: Servidor

en: Download
gl: Descarga
